16.10.2019 | Svátek má HavelDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FEJETON: Zachraňme komunisty!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 43, poslední: 30.10.2018 7:16, přehled diskusí

M. Šejna:
Autor: F. Matousek Datum: 30.10.2018 7:06

autore, já si vase clánky, naopak od Sejny, vybírám a ctu velmi rád.

A ten jakys Sejna co je to za kus lejna ? Proc se s takovymi magory vubec bavíte? Setrete cas a energii a napiste zase nejakej trefnej clánek proti té bolsevické hnusote a lúze.

Dík

Re: M. Šejna:
Autor: J. Richter Datum: 30.10.2018 7:16

z toho, co tady a jinde na sebe Šejna prozradil, že to oranžový komouš-teda byl-do té doby, než se objevil na scéně estébák Bureš. jako většina komoušů i on přeběhl do jeho stáda a fandí EET, protože, cituji: Konečně si někdo došlápne na ty podvodné podnikatele. Jinak to je takový klasický kolaborant, Rusko je príma, Ukrajina je plná fašistů, let MH 17 si ukáčka sestřelila sama a takové ty kydy, za které si dnes ubohá lůza na Hradě připíná trety z plechu od ožralého dědka.

:
Autor: R. Tichý Datum: 29.10.2018 17:15

Jsem klidny. Komuniste jsou prizpusobivi. Je stav ducha nikoliv barva knizky na srdci.

A tak mame komunisty na Klinice, u zelenych. V Bruseli jich je taky dost.

posledního komunistu:
Autor: P. Selinger Datum: 29.10.2018 16:18

vycpat a vystavit v muzeu

Vymírání komunistů je velký průšvih :
Autor: A. Alda Datum: 29.10.2018 15:48

pro ty, kdo s nimi stále ještě bojují.

S kým ti komunistobijci budou bojovat, až tu už žádní komunisti nebudou?

Re: Vymírání komunistů je velký průšvih :
Autor: J. Jelínek Datum: 29.10.2018 16:31

Ale budou, nemějte o ně strach. Jak je to v té písni - I kdybychom chcípli všici, vstanou noví bojovníci, rudý prápor zavlaje.Oni jsou to totiž lidé zvláštního zkažení.

Re: Vymírání komunistů je velký průšvih :
Autor: M. Mikulec Datum: 29.10.2018 16:39

Je to takhle: I kdybychom padli všici, vstanou noví úředníci.

Re: Vymírání komunistů je velký průšvih :
Autor: J. Jelínek Datum: 29.10.2018 17:26

Možná také: Od Aše po Zambezi, úředníci vítězí.

:
Autor: J. Jurax Datum: 29.10.2018 18:51

S kým?

Poraženého nepřítele nahradí jiný ... zelení cvoci, feministky a genderblbky, fanatická Antifa, moslemíni, neomarxisti z brusele, samotná EU obecně se svými centralizačními tendencemi a sociálním inženýrstvím ... a levicoví cvoci nemizí, jen se obrozují, viz mj. i zmíněná Antifa a třeba i Piráti ... můžete si vybrat ...

Vězte, že nevtipkuji ...

:
Autor: J. Jurax Datum: 29.10.2018 18:59

A ještě jsem zapomněl všeliké dobrosery a lidskopravníky, co to s námi myslí sakra dobře, neziskovky založené pro zisk pro své zakladatele ...

Re: Vymírání komunistů je velký průšvih :
Autor: B. Hamal Datum: 29.10.2018 18:59

Komunisté vymírají? A k čemu tedy chystají hedvábnou stezku do Evropy?

Nebojte se,:
Autor: M. Mikulec Datum: 29.10.2018 13:44

pane autore. Komunisti nevyhynou: v Bruseli je jich víc než v Moskvě, a stejně jako ti předchozí nám regulují život, omezují svobodu a vychovávají nás k jedinému správnému názoru a pokrokovému myšlení. Na to jejich ničení starých zavedených tradic a toho, co vždycky fungovalo, se už nedá koukat.

Re: Nebojte se,:
Autor: J. Jelínek Datum: 29.10.2018 16:32

Tak zavřete očička.

:
Autor: J. Jurax Datum: 29.10.2018 18:53

Zavřením očí skutečnost nezmizí ...

To je stejné jako:
Autor: Z. Švrček Datum: 29.10.2018 11:15

zachraňte vodu, pijte pivo.

vymírají komunisté, ale arogantní ideologie nikoli:
Autor: M. Šejna Datum: 29.10.2018 11:08

Arogance "dobra", arogance vlastního světonázoru, to jsou vlastnosti komunistů, které si s sebou do hrobu nevezmou. Vstávají noví bojovníci, kteří budou svuj světonázor prosazovat stejně arogantně a nenávistně, jako komunisté.

Komunisté vymírají, ale arogance vlastního názoru a netolerance k jinému názoru zůstávají. Vodvářka je toho klasickým přikladem. On dokáže nenávidět lidí s jiným názorem podobně, jako bolševici.

Komunisté zakazovali svobodu projevu. Noví neomarxisté zakazují lidskou přirozenost, nebo arogantně vnucují ostatním svou "pravdu a lásku", a arogantně se označují za nositele slušnosti, ačkoli bez jediného sprostého slova se chovají jako největší hulváti.

Re: Budu na rozdíl od Šejny slušný:
Autor: T. Vodvářka Datum: 29.10.2018 11:24

Termín Šejna mi příliš nejde, ale protože on jej zásadně nepoužívá, pokusím se mu přiblížit, aby snáze pochopil.

Šejna mě obviňuje z nenávisti. Šejna totiž nechápe, že existují i jiné polohy negativního přístupu. Třeba nemít rád. To já třeba nemám rád komunisty a od nedávna i Šejnu. Nenávist je totiž příliš silná emoce, která přeje tomu druhému třeba smrt. To já nemám, Šejna nejspíše ano, když o tom pořád píše.

Psal jsem kdysi Šejnovi na mail, že pokud mu lezu na nervy, ať mě nečte. Šejna to slíbil, ale zdá se, že puzení Šejny je větší než závazek.

Takže Šejno, až zase budete psát cosi o nenávisti ke komukoliv, tak se nejprve podívejte do zrcadla. Pak zhruba minutu uvažujte, co vidíte a další minutu pomalu střídejte nádech a výdech. Až potom pište. Třeba vám to pomůže, Šejno.

Pane Vodvářko:
Autor: M. Šejna Datum: 29.10.2018 13:05

každý člověk má tu vlastnost, že nemá někoho rád. Většina lidí se s tím ale nechlubí. Pak jsou ale lidé, kteří se se tím chlubí, a ještě si myslí, že jsou něco víc, než ostatní, když nemájí někoho rádi.

Takže pokud si myslíte, že jste něco víc, než ostaní, když mě nemáte rád, a musíte to věřejně sdělit zde na Psu, tak si poslušte. To samé platí v souvislosti s komunisty. Chlubit se dnes, že nemáte rád komunisty, tedy v době, kdy Vám už komunisté nemohou ublížit, to je teda fakt "hrdinství".

A zkuste se také zamyslet nad tím, zda je slušné zveřejňovat obsah soukromé korespondence mezi dvěma osobami. Nevzpomínám si, že by naše výměna názorů na e-mailu měla formu otevřených dopisů.

Re: Pane Vodvářko:
Autor: T. Vodvářka Datum: 29.10.2018 14:25

Pokud byste se vyhnul imbecilním vstupům, kde mne označujete za psychicky vyšinutého (předminulý blog - ale jistě si to pamatujete), pak bych nereagoval a nejspíše bych vás ignoroval.

Zdá se však, že vaše obsese mou osobou dosahuje stupně, který je společensky málo únosný. Nejde tedy - jak se opět mylně domníváte - o jakousi mou nadřazenost (pokud se cítíte "podřazen", je to jen a jen váš problém), ale o obyčejnou reakci obyčejného člověka, který se na tomto fóru střetl s hulvátem.

Pokud vám moje články vadí, tak je prostě neotvírejte. Jistě najdete mnoho těch, kteří budou konvenovat vašemu naturelu. Jinak bych byl docela rád, abyste i vy někdy napsal nějaký článek. Kritizovat totiž umí každej trouba.

K poslednímu - od vás, který označuje moje jméno jako diagnózu a ve vstupech má místo úst fekální otvor, jsou mravoučné poznámky o slušnosti opravdu zábavné. Žid by řekl chucpe.

Pane Vodvářko:
Autor: M. Šejna Datum: 29.10.2018 16:36

několik článků jsem už na Psu napsal. Týkají se klimatu a můžete si je v rubrice Klima vyhledat. Dále jsem psal i do ekonomické rubriky. Kdo hledá moje články, najde je.

Jako potomek českých Židů vím, co je to chucpe. A proto s pobavením čtu, jak se dokážete vytáčet u mých komentářů, jak se považujete slušného člověka, a že já mám imbecilní vstupy, dále že mám obscesi Vaší osobou, a že ta obscese je společensky málo únosná, a že jste se střetl s hulvátem. Pokud jste zde toto chtěl prezentovat jako ukázku chucpe, tak se Vám tento Váš chucpe-výstup opravdu vydařil.

Přeji hezký den.

Re: Pane Vodvářko:
Autor: T. Vodvářka Datum: 29.10.2018 16:48

No zatím vás vytáčely jen moje články, pane Šejno (návrat k slušnému oslovení - fajn), jak soudím dle posledních několika reakcí. Vaše články si vyhledám a doufám, že u nich nejsou podobní prudiči, jako u těch mých. Jinak - moje reakce dnes byla i pro mne málo zvyklá - většinou na podobné výlevy nereaguji. Jejich účelem je, abyste přestal psát podobné výlevy a zaměřil se na věcnou kritiku, nikoli na nadávky. Nicméně na obsesi /nikoli obscesi, i když ten novotvar má jádro pudla správné, protože vaše poznámky hraniční s obscénností/ trvám.

A pokud jste potomek českých Židů (což já také), tak máte větší důvod se stydět. Baruch hašem.

Re: vymírají komunisté, ale arogantní ideologie nikoli:
Autor: J. Richter Datum: 29.10.2018 12:37

Neuvěřitelné! Salónní levičák a skalní podporovatel kdejakého komunistického prezidenta a jeho komunistického mluvčího z komunistických Haló novin nazývá každého, kdo si dovolí tuhle sebranku a spol. kritizovat ,,neomarxistou". Neuvěřitelné.

Fanoušek komunistického udavače Bureše chce kázat o morálce.

Přesně je vidět, jak vašim rodným stranám mizí voliči, všichni jste, Šejno, od komoušů a jejich B mužstva socanů utekli k dotačnímu podvodníkovi. Jste schopni veřejně bránit a obhajovat to absolutní dno, které se vinou retardovaných voličů roztahuje se svou partou podvodníků v historickém sídle českých králů. Neuvěřitelné.

pane Richtře:
Autor: M. Šejna Datum: 29.10.2018 13:09

právě jste tu předvedl dokonalou ukázku arogance dobra.

Tolik nenávisti a arogance v jednom Vašem komentáři, to se jen tak nevidí.

Re: pane Richtře:
Autor: J. Richter Datum: 29.10.2018 18:15

To je pouhé konstatování skutečnosti a pravdy. Byl jste oranžový komouš a teď jste volič komunistického estébáka. Co je na tom arogantního? Nebo se za to stydíte?

Moc se netěště,:
Autor: B. Rameš Datum: 29.10.2018 10:38

vstanou noví bojovníci. Možná jiný prapor, touha po řízení světa stejná. Nezřízená mocichtivost, arogance vlastního přesvědčení a prostá hloupost v nikoli dosti disjunktních množinách všeholidu jsou toho zárukou.

přesně tak, pane Rameši:
Autor: M. Šejna Datum: 29.10.2018 11:09

do kamene tesat.

Naivní optimismus.:
Autor: P. Lenc Datum: 29.10.2018 9:37

To Zápotockého "Vstanou noví bojovníci" se již stává skutečností.Máme nové soudruhy a soudružky a možná ještě nebezpečnější.Neomarxisty.A ať nás nemýlí skutečnost, že si neříkají komunisté nebo nacisté.

Vážně ? To je opravdu nadějné.:
Autor: K. Janyška Datum: 29.10.2018 9:20

I když zbytečně dlouhé. Slovo komunistický v názvech veřejných institucí a mělo být zakázáno sejně jako nacistický ihned po převratu. Já, jako profesionální tzv. Supermanžer Občanského fóra jsem to vždy prosazoval. Klaus a Havel byli proti... Dzp.

Hepčí!:
Autor: F. Navr8til Datum: 29.10.2018 9:14

Pane Vodvářka jste mizerný epidemiolog. Komunismus je jako chřipka. Mutuje podle vývoje podmínek, dokáže přežívat v latentní formě nebo se projevovat jako příznaky jiné nemoci. Takže někdo jde k reumatologoci, jiný k plicnímu a jiný k neurologovi a ony různé příznaky má na svědomí chřipka. Navíc u chřipky si nikdy nejste jistý, že se ji podaří vymýtit. Radujete se, že jste zvítězili nad jednou variantou, dokonce o tom píšete rádoby satirické říkanky, a ejhle, za zády vám už jiná varianta chřipky kosí pacienty. Vy se radujete a samolibě pochechtáváte, že chřipka mizí každým dnem a chcete uchovat vzorky pro budoucnost, ale zmutovaný virus už řádí ve vašem organismu. U komunismu je to tak, že z marxismu se stal leninismu, z toho pak stalinismu, odbočka socialismus s lidskou tváří, reálný socialismu, eurosocialismu a současná varianta, která se rozrůstá do stádia pandemie se jmenuje neomarxismus. Jeho nebezpečí spočívá v tom, že se virus maskuje jako ekologismus, genderismus, multietnismus, klimatismus, atd.

Re: Hepčí!:
Autor: M. Mikulec Datum: 29.10.2018 9:32

Správně, pane Navrátile. Kdo ani po 30 letech od naší malé revoluce neprokoukl marxistický Západ, nemá v pořádku vidění.

Malá pozn: ještě přidám do Vašeho výčtu humanrightismus. Protože kam se hrabou naše práva občanská.