Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BIG BEN: Jsem náruživý feminista - rozhovor s Benem Kurasem

Kolem sebe jsem měl třináct hezkých holek. Francouzštináři a němčináři na tom byli obdobně, jen mezi češtináři se sešlo o trochu víc kluků.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PP

P87a98v98e49l 77P62r89i42n95c

12. 4. 2024 19:54

Cit. : "Jsem náruživý feminista ..."

Pane autore, podle toho nadpisu bych řekl, že originální feminismus devatenáctého a dvacátého století v současné nárokové západní civilisaci hypertrofoval do takových rozměrů, že postihuje i muže. Takže : jste-li opravdu náruživý feminista, v původním významu toho pojmu, pak pravděpodobně považujete sám sebe za sobce, požitkáře, náfuku, sraba, trubce, rozmazlence, budižkničemu a tak podobně... Nebo se pletu?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz