23.9.2021 | Svátek má Berta


SOUTĚŽ: Velká podpisová soutěž

3.12.2009 0:05

Velká podpisová soutěž 1TOPlistSmíchovská pobočka Městské knihovny v Praze připravila pro všechny fanoušky fantastiky malou předvánoční soutěž.

Ti, kteří nás již navštívili, si určitě všimli, že u polic s fantasy a science fiction přibyly na zdi různé podpisy. Ne, nejde o nevyřáděné zedníky nebo zhýralé myče oken. Fix jsme dali do rukou osobnostem, které by měl každý správný fan znát. A hned se naskýtá otázka – znáte i jejich autogramy?

Na webové adrese www.knihovna4u.cz naleznete fotogalerii se 17 dosavadními příspěvky, které jsme nasbírali za poslední tři roky (a pevně doufáme, že dříve než za tři roky vyhlásíme pokračování této soutěže – třeba hned 8. 1. 2010 nastanou podepisovací orgie u příležitosti prvního samostatného Pevnostconu).

Vaším úkolem je poznat co nejvíce podpisů – tedy zaslat sedmnáct jmen. Ten, kdo pozná všechny (nebo jich bude mít alespoň nejvíc) získá od nás pěknou cenu. Ze zbylých, kteří poznají alespoň deset pachatelů, vylosujeme další dva šťastlivce.

Vyhodnocení proběhne po vánočních svátcích – neváhejte a soutěžte, ať máte jistý novoroční dárek.

Všechny důležité informace jsou k nalezení na výše uvedené adrese www.knihovna4u.cz.

Hodně štěstí přeje

Míla Linc


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...