16.9.2021 | Svátek má Ludmila


SOUTĚŽ: S Albatrosem o komiks Muriel a oranžová smrt

9.1.2010 0:05

Albatros Sarden logoTOPlistSpolečně s nakladatelstvím Albatros si zasoutěžíme o výtisk komiksu Karla Saudka a Miloše Macourka Muriel a oranžová smrt. O tomto komiksu jsme už vás notně informovali před Vánoci, přičemž jeho vydání bylo odměněno nečekaným čtenářským zájmem a všech 4000 výtisků bylo během jednoho týdne rozebráno. Věřím, že ti z vás, na které se první vydání nedostalo neodolají a zkusí své štěstí v této soutěži. Stačí zodpovědět několik jednoduchých otázek.

Otázky:

  1. Nakladatelství Albatros prošlo změnou, která se odráží v názvech divizí s různým zaměřením na cílové čtenáře. Jak se jmenují?
  2. Uveďte názvy alespoň tří komiksů nakreslených K. Saudkem.
  3. Muriel a oranžová smrt Karel Saudek Miloš MacourekJaké je křestní jméno dcery Karla Saudka?
  4. Kde hledal pan Macourek inspiraci pro první díl komiksu o Muriel?

Své odpovědi zasílejte do půlnoci 16. ledna 2010 na náš redakční e-mail: sarden@pagiserver.cz. Do předmětu uveďte "soutez Muriel". Vylosovanému výherci se ozveme a jeho jméno zveřejníme při vyhlášení další soutěže.

Odpovědi na otázky naleznete i zde na Neviditelném psu.

Jan Pechanec


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...