7.12.2022 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ancha 8.4.2007 15:12

.

Vážená dámo,

Nebudu se ohánět vaším vzhledem, nebudu se ohánět ani tím, jak jste byla při některých přednáškách HLUČNÁ (musela jsem to zdůraznit, protože jak vidím tak nejsem jediná kdo si to myslí) , chci vám vytknout hlavně to, že jako (cituji) "vzdělaná a inteligentní" dáma, nedokážete označit osoby, které vás čímkoliv obtěžují jinak než slípky, popřípadě blbce.

Měla jsem co dočinění s onou "partičkou" a v tomhle případě z vás mám pocit jakési závisti, nebo lépe řečeno ubohosti.

Pokud vím, v průběhu CELÉHO conu jste se ani jednou neohradila vůči tomuto chování..

PROČ jste si to - pokud jste s tím měla tak markantní problém - nevyřídila s výše zmíněnými "slípkami" osobně a nechala to až na konečnou kritiku, kdy se nemohly bránit a teď mohou tak akorát ostrouhat...???Jen jednu radu pro příště.Negeneralizujte, například mě jste hodila do jednoho pytle s příznivci lehkých drog, ale já - jakkoliv se vám zdál můj vzhled excentrický - jsem PROTI drogám, stejně jako drtivá většina lidí, se kterými jsem na conu byla.Sbohem.

Jarda 4.4.2007 23:35

Kostým

Stačí váš Sithový plášť doplnit maskou lebky a kosou a na máte Trpasličí kostým

Cellindra 28.2.2007 9:05

Re: reakce

Promiňte, ale Vaše příspěvky jsou opravdu směšné. Nespala jsem ve třídě, takže se nemohu vyjádřit k chování Vašich přátel, ale vím, že stížností organizátorům na ně bylo dost a dost. Jestli se nemýlím, píše o tom Hadati ve svém reportu.

Uznávám, že Zira si často nebere servítky a hlučná umí být také, ale za tu dobu, co je ve fandomu, si vydobyla respekt - a to nikoliv tím, že by všude rozhlašovala, jaká je individualita, co všechno přečetla a jaké má vzdělání.

Pokud považujete její článek za nekvalitní, je na místě objektivní (nebo alespoň subjektivní) kritika. Pokud Vám vadilo její chování na conu, napište jí to osobně, to do téhle diskuse skutečně nepatří. Ovšem to, co píše ohledně chování Vašich přátel (nevidím důvod věřit, že by si to vymyslela), je ve vypočítávání zážitků z conu zcela na místě. Jestli chcete tvrdit, že nemá pravdu a že chování oněch lidí bylo slušné či omluvitelné, napište to. Ohánět se místo toho argumenty o Ziřině vzhledu a chování je vyloženě ubohé.

Darth Zira 27.2.2007 10:28

Re: Re: Re: Re: reakce

Sorry, ale na jejich chování si stěžovalo plno lidí, nejen já (navíc já osobně jsem ale na ně organizátorům nežalovala, zatímco jiní ano), takže organizátoři např. kvůli tomu kvílícímu psovi chtějí pro příští ročník zavést naprostý zákaz vstupu se zvířaty. Snažím se jim to rozmluvit, jelikož na všech conech, kde jsem zatím byla (a že je to dvouciferné číslo), se zvířaty nebyl žádný problém - a to tam nebyli jen psi, ale i želvy, křečci, potkani, morčata a podobná havěť, takže je trochu nefér, aby kvůli jedné jediné nezodpovědné osobě byli nakonec potrestáni všichni slušní majitelé zvířectva. A i kdyby ta slečna měla 4 vysoké školy a hovořila plynně 25 jazyky včetně kečuánštiny, aymarštiny, koptštiny, aramejštiny a mandarínské čínštiny, tak je blbá pokud ví, že má poněkud bázlivého a nervního psa (a jestli si toho nestihla všimnout, tak ať raději vlastní pouze psy plyšové) a přesto ho vezme do naprosto jemu neznámého prostředí mezi spoustu (několik stovek) naprosto cizích lidí a když z toho to nešťastné zvíře ještě (vcelku pochopitelně) jančí, tak na něj řve takovým způsobem, že jsou z toho přítomní milovníci zvířat na prášky a musí se moc držet, aby jí za to chování nenafackovali.

A "nevinné děti" nemají být opilé - pokud jim ještě nebylo 18, tak vůbec nemají co nasávat jako houby, a i pokud jim už těch 18 bylo, tak to rozhodně neznamená, že je jejich mravní povinností zlít se každou chvíli jak carští oficíři. Kdyby se jim tam v té opilosti něco stalo (nebo "pod vlivem" zničili školní majetek), tak z toho budou mít organizátoři akorát popotahování po soudech, což vážně nemají zapotřebí. Navíc část těch "nevinných dětí" (jestli to byli zrovna vaši přátelé či jiná banda nevím) nebyla pouze zlitá, ale taky pěkně zhulená z trávy (kterou vesele vypalovali přímo ve škole, kde jsou ze zákona zakázány i cigarety), z čehož organizátorům naskakuje husí kůže ještě teď, protože z toho mohl být takový průser, že by tímto ročníkem Trpaslicon taky mohl definitivně skončit.   

26.2.2007 20:57

Re: Re: Re: reakce

Přezdívkou "Já" zdůrazňuji svou individualitu, podobně jako má spousty lidí přezdívky, viz vaše "Darth Zira". Spektrum mé četby je poněkud široké, zahrnuje v podstatě veškeré žánry, tudíž kromě "intelektuálních" knih (Joyce mě absolutně nezaujal, Kafku jsem četla a nelíbí se mi, Dostojevskij je můj oblíbený autor a Proust se mi prozatím nedostal k ruce.) mám ráda Terryho Prattcheta, beat generation, Williama Saroyana a podobné. Nemyslím si, že by Červený trpaslík byl škvár. Je to vtipné, ale samozřejmě seriály jsou lepší a četba je oddechová. Velmi jste mě urazila tím, že jste se ve vašem (jinak vcelku dobrém) slohovém cvičení pokusila urazit mé přátele. Pouze jsem Vás chtěla upozornit na to, abyste občas přemýšlela před tím, než něco řeknete či napíšete. 

Darth Zira 26.2.2007 13:22

Re: Re: reakce

Asi dostane k Ježíšku lobotomii a vypolštářovanou celu;-D (pro ty, kteří "škváry" jako Red Dwarf z výšin své nezměrné inteligence přezírají jak paseku a čtou nejspíš jen Prousta, Kafku, Joyce nebo Dostojevského, aby hezky zapózovali jako ti správní intelektuálové, tohle je pouze parafáze Rimmerova výroku z epizody Karanténa;-P

někdo 26.2.2007 13:07

Re: reakce

Myslím,  že to "Já"  by si mělo dát studený obklad a vzít si prášek. :)

Jan Pechanec 25.2.2007 21:09

Re: reakce

Zamyslet byste se mělo Vy. Pokud se pod svůj příspěvek dokážete alespoň podepsat. Darth Zira má určitě vyšší vzdělání než vaše maličkost (je lehce zjistitelné na internetu, pokud ho umíte používat), milé Vy a nehty nosí perfektně upravené. Srovnávat vzdělání s inteligencí o vás také dostatek vypovídá.

25.2.2007 20:17

reakce

Pokud vím, tak jediný kdo rušil bylo pruhované obrovské zjevení, připomínající zebru zkříženou s čuníkem, které vpadlo v noci do místnosti, nechalo otevřené dveře a vyděsilo všechny přítomné. Vaše rádoby inteligentní poznámky k přednáškám, kterými jste nejspíše chtěla dát najevo, že vy jste ta pověřená osoba, která samozřejmě každého a všechno zná, vaše tzv. výkřiky do tmy, které všem akorát připadaly trapné, byly mnohem více rušivější než nějaká banda nevinných přiopilých dětí. Mimochodem, když si dovolujete napadnout jejich inteligenci, jaké je Vaše vzdělání? Znáte pouze pár knížek o Červeném trpaslíku, nebo čtete i hodnotnější literaturu? Také mluvíte čtyřmi jazyky? Máte vysokou školu? Zamyslete se nad sebou (a také nad svými nehty).