31.3.2023 | Svátek má Kvido


PR: Pozvánka na Trpaslicon 2006

8.2.2006

Trpaslicon Kryton10. - 12. února 2006 se koná již čtvrtý ročník festivalu britského humoru, sci-fi a fantasy – Trpaslicon 2006.

Tento rok se budeme věnovat britským seriálům Červený trpaslík, Halo Halo, Černá zmije, Fawlty Towers, Mladí v partě, Jistě pane ministře/premiére, Hale & Pace, Stopařův průvodce po galagii a Monty Pythons.

Z oblasti sci-fi a fantasy jmenuji zejména blok Zeměplochy Terryho Pratchetta (přednášky, kvíz, záznamy divadelních představení) a televizní seriál Neverwhere (Nikdykde) od Neila Gaimana.

Pozvání na Trpaslicon opět přijalo mnoho známých osobností jako jsou dabéři Červeného trpaslíka, Mladí v partě a Černé zmije, překladatel zeměplošských románů Jan Kantůrek, moderátor televizního pořadu Dementi Ivo Šmoldas či spisovatelé sci-fi a fantasy Jan Kovanic a Edita Dufková.

Upozorňujeme pravidelné návštěvníky našeho festivalu, že místo konání bylo změněno. Posunulo se do jiné školy ve stejné ulici (o pouhých 500 metrů dál), do Střední školy Květnového vítězství, Květnového vítězství 1554, Praha 4 - Chodov.

K dopravě na místo použijte linky autobusů číslo 170, 203 a 154 z konečné metra C - Háje na zastávku Brechtova (cca 5 minut jízdy). Přímo u této zastávky je, na druhé straně silnice, vstup do objektu školy. Cesta od zastávky bude pro jistotu viditelně značena.

Na Trpasliconu je možno přespat na podlaze jedné z tříd k tomu určených (nutno si donést svůj vlastní spacák). Přespání ve třídě je pro návštěvníky conu zdarma. V budově budou také k dispozici sprchy a kantýna, kde bude téměř nepřetržitě možnost občerstvit se jídlem a pitím. Doporučujeme si vzít se sebou přezůvky.

Nenechejte si ujít jedinečnou akci, která je určena pro lidi všech věkových kategorií, kteří se rádi zasmějí.

Podrobnější informace najdete na stránkách http://trpaslicon.cervenytrpaslik.cz

Velmi se na vás všichni těšíme.

Za organizátory Trpasliconu

Petr "Hadati" Čáp (cappetr@seznam.cz)

Petr Čáp


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...