Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PR+KOMIKS: Celý náklad komiksu Muriel a oranžová smrt byl rozebrán během jednoho týdne!

Legendární komiks Káji Saudka a Miloše Macourka – Muriel a oranžová smrt – byl uveden na knižní pulty 7. prosince 2009. Během pěti dní byl díky obrovskému zájmu čtenářů rozebrán celý náklad 4 500 kusů.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Roman

12. 12. 2009 18:19
Doporučuju!

I já jsem k tomu rozebrání přispěl :-) A jsem rád, že mi druhá Muriel v předvánočním shonu neutekla. Četl jsem jí dva večery, on je to opravdu grafický román (dá se použít slovo číst, když je to i/hlavně o obrázcích?). Výborná věc, vůbec se nechce věřit, že je to 40 let staré! Je jen škoda, že tenhle comics nemohl vyjít v době svého vzniku a že Saudek nemohl v celém cyklu pokračovat...

0 0
možnosti

Stoura

13. 12. 2009 0:31
Re: Doporučuju!

Četl jsem tenhle komiks před 25 lety na návštěvě u Saudka, nafotili a promítli jsme si to pak s kamarády. A teď mi tenhle skvost uteče :-(. Ale jistě bude dotisk. Mezitím zkusím oprášit alespoň ty diáky.

0 0
možnosti

MaLer

18. 12. 2009 1:23
Re: Doporučuju!

A jsou na tech diacich vsechny strany? Protoze asi 4 v komixu chybi (jedna je nejake foto)

0 0
možnosti

Filip Konečný

30. 12. 2009 12:59
Re: Doporučuju!

Prosím ozvěte se mi na dtp@hattrick.cz. Vím, kde knihu mají v dostatečném množství. Chtěl bych se s vámi domluvit, zda byste poskytl ke skenování vaše diapozitivy chybějících stran, které by se takto lépe hledaly. Díky, Filip Konečný

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz