22.10.2020 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

LITERATURA: Ikarie 8/2006

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
raistilin 10.8.2006 9:08

pozvánky na akce

Trochu mě mrzí, že z časopisu Ikarie zmizely pozvánky na S a F akce (CONy apod.). Takto ucelený přehled chystaných akcí bych v Ikarii uvítal.

Jan Pechanec 10.8.2006 11:18

Re: pozvánky na akce

Ucelený přehled akcí (pravidelně aktualizovaný) se snažíme udržet na http://www.scifiworld.cz/akce.php

Jana Dvořáčková 9.8.2006 19:57

Díky

Ježiši, já jsem TAK šťastná, že v Ikarii přibude povídek. Hurá! A barevné strany jsou ty tam, dvakrát hurá!! Prostě, když jsem si osmičku včera koupila a viděla ji zevnitř, zvedlo mi to náladu o tisíc procent. Díky :-D

Leoš 8.8.2006 15:00

Vydavatel

Osobně jsem ze změny Ikarie nadšený. I ty chyby pominu. Protože jsem sám novinář, tak vím, že se chyby vždycky vloudí. Zvlášť ve spěchu. Vím, že problémy v Ikarii nejsou vinnou Vlada Říši a spol, ale jejich majitelů.

Současné vedení jejich vydavatelství je banda ..., kteří si nevidí na špičku nosu. To co dělají s Ikarií je přesně jejich styl. Myslí si, že ví co čtenář žádá. Ví houby a Ikarii jen ubližují. Přeji panu Ríšovi a všem lidem okolo něho pevné nervy a díky za to, že se svou práci snažíte dělat dobře často v rozporu s vašimi šéfy.

Henry 8.8.2006 18:53

Re: Vydavatel

Tenhle komentář mi mluví přímo z duše. Doufám jen, že V. Ríšu tyhle problémy ze strany majitelů příliš neotráví.

pavel.fan 8.8.2006 7:10

chybové číslo

Povídka Pavla Řihoška má dvě verze: v obsahu je uvedena jako Drtivý dopad, v samotném textu jako Drtivý propad. Tohle číslo se opravdu "povedlo".

Henry 8.8.2006 18:54

Re: chybové číslo

Propad nebo dopad, hlavně, že to byla velmi povedená povídka :-)

Jiri Hovorka 7.8.2006 22:05

...chyby, chyb, chby

...a krome chyb zminenych v clanku (prehozene stranky), jsou zde i chyby v sazbe. Stalo se, ze stranka X dole konci a nasledujici stranka (X+1) na predchozi nenavazuje - kus textu vypadl. Podobne skoncil nejmene jeden text v ramecku - text je uriznut aniz by byl vytisten jeho konec.

Timto dnesni Ikarie pripomina casopisy z roku 1991, kdy se sazba delala v hure ovladatelnych programech (napr. Ventura) a sazeci je navic neumeli dobre ovladat.

Takto si navrat k 'starym dobrym casum' nepredstavuji.:-/

Pipin 7.8.2006 13:59

Poledouris

Článek o Basilu Poledourisovi vypadá, jako by byl psán žákem 4. třídy ZŠ....

ELectro 7.8.2006 10:27

Suma sumárum

R^Sdílím Henryho nadšení ohledně návratu k původnímu formátu námi všemi oblíbeného časopisu.

RvAle mám taky jednu výtku. "Máte před sebou desáté letošní číslo. Už na první pohled jste zjistili, že je jiné. Tím nemíním jenom vyšší cenu, ta vyplývá právě ze změny vnitřku. Přibylo šestnáct barevných stran..." Těmito slovy nás v Rozletu uvítal pan  Vlado Ríša. A teď, když Ikarie kompletně přešla k černobílé podobě, by se podle mého názoru mohla vrátit k původní ceně. Vím, že trh je neúprosný a reklama hýbe světem, ale 49 Kč se mi opravdu nezdá málo.