25.2.2021 | Svátek má Liliana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jwp 31.3.2008 15:25

fakt hrozný

I když jsem se snažil (a první dva "hraný" díly se mi docela líbily, jednička tak 60%, dvojka  50%), tak jsem to po půl hodině vyhodil z přehrávače,  protože za tu půl hodinu tam byl Asterix a Obelix asi  dvě minuty (házeli tam stromem) a  jinak tam celej ten film neskutečně přehrával jakýsi francouzský carda retarda coby Brutus a co nejhoší: viděl jsem ty dvě minuty novýho Asterixe - a to je fakt konec týhle série, to snad není ani herec do reklam na psí žrádlo....

Chtěl bych jen říct, že se na to se mnou dívala i vnoučata a byla stejně votrávená jako já (všechny čtyři - od 5 do 11 let), takže to nebylo nějakým mým "antifrancouzským" záchvatem.

Škoda těch peněz a filmu a triků, ale potom jsme si hned pustili kreslenýho Asterixe s Vikingama, takže jsme si spravili chuť... :)

 

jwp

petr 31.3.2008 13:27

Re: Ach ti kritici

to bude tím, že je pořád statisticky víc blbů

Sirius 31.3.2008 12:06

Re: Ach ti kritici

hm, spíš to bude proto že na to lezou rodiče s dětma a že v kině teď kromě Spiderwicků nic pro malý děcka není. Ďuro není sám kdo takto kriticky pohlíží na film. Stačí navštívit stránky moviezone a csfd :-)

romison 31.3.2008 10:31

Re: Mě to tak hrozný nepřišlo

asi te nenapadlo, ze uz v tyhle kravine Clavier hrat nechtel co? ;))

vasiks 31.3.2008 9:39

Mě to tak hrozný nepřišlo

Mě to tak zas hrozný nepřišlo - možná proto, že jsem to viděl na PC. Ale zklamalo mě herecký obsazení (nevím proč byl vyměněn herec hrající Asterixe).

Film byl docela dobrej, alespoň jsem u PC měl co dělat. V kině bych asi byl smutnější...

vill 31.3.2008 5:58

Ach ti kritici

Ten film jsem také viděl Zase se potvrzuje divný pohled kritiků na filmy. Je zajímavé, že tento film plní kina a na internetu patří k nejstahovanějším filmům. Že by to bylo proto, že je to nuda?