19.9.2021 | Svátek má Zita


FAN TV: Videoreporty z akcí snadno a rychle na YouTube

9.10.2008 0:05

TOPlistYoutube je pro surfaře určitě pojmem, na který už narazil určitě každý z nás. Desítky tisíc videí nabízejí nespočet možných variací ponaučení, relaxace, zábavy. I Sarden využil prostor nabízený k náhrání zajímavých streamů z conů v podobě FanTV. Pokud si chcete připomenout některé zajímavé momenty z conů, stačí k tomu zadat jen patřičné jméno akce a máte o hodiny nostalgie postaráno. Pojďme se podívat, co YouTube nabízí z prázdninového Festivalu Fantazie a dalších akcí nejenom poslední doby.

Díky uživateli MarghST si můžete připomenout několik momentek z CzechTreků

Další záznamy z CzechTreku 3 přináší např. drpokorny, TREKrDESIGN. Z CzechTreku 2 pak FoxFoxianOrlowy.

Na Festival Fantazie se můžeme nechat zavézt GiorgioOrchardem

Tento uživatel připomíná i květnový ZombieWalk 2008.

Vrátíme-li se k Festivalu Fantazie 2008, pak na něj lákal už začátkem roku Benefikus.

Každé z nabízených videí je doprovázeno v pravém sloupci odkazy na příbuzné linky a tak se vaše brouzdání změní v nekonečnou jízdu po dalších a dalších filmících. Narazíte tak dokonce i na téměř kompletní záznamy z jednotlivých akcí: FF 08 Coplay od uživatelky Inlandris.

Jak je vidno, stačí se pouze obrnit trpělivostí při hledání a pak už se pouze vezete na vlně fantastických zážitků. Situace se každým rokem na fandomové scéně zlepšuje a už i sami pořadatelé zajišťují natáčení ze svých akcí (bohužel je horší se k těmto nahrávkám dostat on-line.)

Krátkou jízdu zakončíme pozvánkou na jednu divadelní hru.

Kabaret Caligula uvádí:

HAMLET: PŘÁNÍ ZABÍT
Gotické drama s metalovou atmosférou a akčním obsahem

Nová, svižnější verze s novými, vtipnějšími replikami! Nonstop jízda bez přestávky! Poslední představení v sezóně!

  • Palác Akropolis, NE 19.10. od 20:00

Je starý Hamlet skutečně mrtev? Je mladý Hamlet akční hrdina nebo emo cápek? Je Ofélie opravdu tak ctnostná a počestná, nebo je to svině křivá a děvka prodejná? A co Gertruda? Jak to doopravdy bylo s nejslavnější nevěrou v historii divadla? Je Claudius jen zbabělý alkoholik, nebo je to moudrý muž s kontemplativní povahou, který předběhl svou dobu? A Polonius? Jaké má plány? O co mu ve skutečnosti jde?

  • Hra, ve které 30 x zazní slovo smrt, 30 x slovo zabít a 3 x slovo smutek.
  • Hra, ve které se odhalují ňadra.
  • Hra, ve které se umírá dlouhou a bolestivou smrtí.

Nejúspěšnější a cenami nejověnčenější kus Kabaretu Caligula, Hamlet: Přání zabít, se po divadelních prázdninách opět vrací na scénu Paláce Akropolis. Svérázná parafráze nejslavnější divadelní hry všech dob posouvá elsinorské drama a známé postavy někam, kde by je William Shakespeare věru nehledal. Náš Hamlet je akčnější, krvavější, erotičtější - a má úplně jiný děj (včetně šokujícího konce). Scénář jsme navíc čerstě lehce upravili, aby měl větší tah a švih, takže se vyplatí přijít i těm, kteří našeho Hamleta už mnohokrát viděli. Ti z vás, kteří dosud neměli tu čest s touto mistrovskou ukázkou žánru sword & rhyme (neboli comedia dell' morte), mají jedinečnou možnost nechat si protrhnout hymen divácké nevědomosti Hamletovým kladivem (nebo Laertovým kordem).

  • Vstupenky ke koupi v pokladně Paláce Akropolis nebo v síti Ticketpro.
  • Rezervace lístků na emailu dva@palacakropolis.cz.

Více o hře se dočtete a na fotografie pohlédnete zde: http://www.kabaretcaligula.com/

Jan Pechanec


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...