28.11.2020 | Svátek má René


EDITORIAL: Sardenové nové šaty

26.5.2010 0:05

Sarden logoTOPlistMilí čtenáři,

dovolte mi, abych vás pozval na nový web sci-fi rubriky Neviditelného psa www.sarden.cz. Vzhledem k tomu, že už máme první dekádu existence ve sci-fi pozitivním sektoru za sebou, přišel čas přestat se soustředit pouze na nekonečný přísun informací, ale vyjít vstříc také vám. Vždyť jsou vás tisíce, kteří se pravidelně vydáváte do míst, kde se dozvíte o domácí i světové fantastice, dobrých knihách, filmech nebo akcích. Jenže jenom číst nestačí, jak nám dokazují četné komunitní weby a naše osobní zkušenost. Je potřeba svoje názory sdílet s ostatními, konfrontovat se s dalšími čtenáři a rozšiřovat své obzory. A právě proto (a nejenom proto) jsme se rozhodli, že dospěl jak čas, tak i Sarden, k tomuto kroku.

Nebojte se však, i nadále bude sci-fi rubrika součástí Neviditelného psa a po zbytek dnů zachováme její tradiční literární rubriky. Hlavní těžiště dění ale budeme směřovat na www.sarden.cz, kde pro vás je připraven mnohem větší uživatelský komfort, začínající svobodnou diskuzí pro všechny navštěvníky. Pro začátek si můžete vybrat ze dvou grafických návrhů - kontrastního nebo tradičně laděného. Design webu plánujeme časem rozšířit o další uživatelské volby. V současnostitedy máte na výběr ze dvou barevných mutací, přičemž ve druhé (tzv. kontrastní) myslíme na osoby se zrakovým omezením.

Nebudu vás již déle zdržovat. Sardenu je deset let a jeho vývoj neustrnul. Tak s chutí navštivte www.sarden.cz a společně rozjeďme diskuzi nejenom u článků, ale i ve fórech.

Jan Pechanec


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...