Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VODA: Ústava to nevyřeší

Ústavní ochrana vody, což je aktuální hit legislativních aktivit napříč spektrem politických stran, není na první pohled „nic proti ničemu“ a pro někoho může mít i svou
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PL

29. 7. 2019 10:24
Máme nadále

jezeďácké lány na kterých se pěstuje řepka, kukuřice, nesnižujeme rozlohu těchto lánů, o zakládání mezí a remízků se ani nemluví, bývalé mokřady zlikvidované komunisty se samozřejmně neobnovují, půda zdusaná těžkou technikou jak komunisty tak dnešním zemědělským podnikem a je jedno jestli to je "družstvo" nebo akciovka bez náležité hluboké orby je vyčerpaná a tak zdusaná, že průsak je minimální a většina vody odteče.To jsou pravé příčiny "nedostatku vody" v krajině.A drzost komunistů, kteří čtyřicet roků ničili naši krajinu a nyní se "zasazují" o ústavní ochranu vodních zdrojů je vpravdě bolševická.

0 0
možnosti
KJ

29. 7. 2019 8:58
Babiš a spol ?

Podle mne ano... Dzp.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz