7.12.2021 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vlček 10.10.2021 8:28

A je po volbách.

Obě koalice dosáhly svého. Babiš je poražen, konečně nastane v Česku ráj na zemi. Jásejme proto všichni nadšeně, neboť teď se budeme mít všichni dobře.

My, co jsme se měli dobře doposud, a neměli si na co ztěžovat, se budeme mít dokonce ještě lépe, neboť příští vláda koalic je zárukou naší ještě lepší budoucnosti. Alespoň to svatosvatě slibuje.

Stínek pochybností vyvolává ovšem vzpomínka na časy, kdy tito současní vítězové měli tisíc možností nám to blaho na zemi nastolit už tenkrát, kdy měli vládu ve svých rukou.

No nic, patrně až nyní prozřeli a konečně přišli na to, jak se dělá politika, aby byli všichni spokojení a šťastní. Máme tedy důvod k všeobecné radosti a veselí.

Můžeme jen doufat, že po nějakém čase nebudeme vzpomínat na zlaté časy a říkat, že lépe už bylo. :-)

Š. Hašek 10.10.2021 9:38

Babiš není poražen, vyhrál, je první. Sám. Šel do toho sám, jako frajerský furiant (v dobrém slova smyslu), zkušený podnikatel a politik. Nikoliv politolog.

Slepenec (důležité!) podivný ho předběhl o tři metry. Nevím zda praxe podpoří "genialitu té Fialovi změny a budoucnosti". Fiala je myšlenkově pozadu o deset let bruselských!!!

To jejich juchání, lepidlo "antibabiš", je zahubí. Pýcha předchází pád.

Lidovci už špekulují o klidné zradě, elektřina se bude na "Západě" přidělovat. Možná i černoši přijdou na Hanou a v kostele se budou muckat tři najednou, před oltářem. Pod závojem.

Pokud mi otec správně vyprávěl, tak v roce 1941, v září, se taky všude juchalo (Deutsches Reich, quislingové i u nás). Ale začly chodit také obálky od Wehrmacht po desetitisících (s černým pruhem vevnitř). I do Sudet "radostných".

Zkráceno.

J. Vlček 10.10.2021 11:27

Pane Hašku, vidím to samozřejmě stejně jako vy, jen to podávám s ironickým pohledem na věc.

Faktem je, že podvod na voličích zvítězil a Babiš bude tentokrát v opačné pozici. Neumětelové se budou moci předvést, něco konečně dělat, a ne jen kritizovat a házet klacky pod nohy těm, co něco dělají. ;-)

V. Heidlerová 10.10.2021 19:10

;-D;-D;-DRvRv;-€Rv;-D;-D