5.8.2020 | Svátek má Kristián


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Pivoda 24.6.2020 18:50

Klaus sděluje: "... Svět se opravdu mění. ..."

Souhlas. Jenže Klaus nezmínil tu největší změnu, která přichází. Proč? Protože jako politik a monetarista-ekonom, o tom nejdůležitějším nic neví. A co to je?

Nejdůležitější je nadcházející technologická změna. Politici jsou již na cestě ven ze hry (ale dosud o tom ještě neví). Takže Klausovy vývody o politických stranách jsem nečetl. Na to nemám dostatek životního času. Zajímavá byla jen informace o smýšlení čínského prezidenta: z pohledu 5000 let existence Číny.

A teď konečně k věci: Technologický vývoj (parametry výkonu) byly a jsou poměrně dobře předpověditelné. O tom vím hodně. Takže znalost těch předpovědí v minulosti neberu jako potvrzení teorie spiknutí pro ovládnutí světa (jak se o tom hovoří ve videu). Ale potenciál ohrožení a možného technologického zneužití je tam poměrně dobře vyjádřen (v půlhodinovém videu). Snad mi ten webový odkaz zde zveřejní. Není to poplašná zpráva, pouze chci zvýšit povědomí o problému: https://player.d.tube/btfs/QmV4CbrVoZ9v2gyHYaytbCU965DnjsadeGbJRRXYVuUQiK