20.1.2021 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Demisí Prymuly to neskončí!

Poté, co se dal nachytat v restauraci, kde neměl co dělat, a s lidmi, s nimiž neměl o čem před půlnocí jednat, je jeho pád nevyhnutelný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 26.10.2020 18:27

No, celá ta aféra je jenom taková bouřka ve sklenici vody. Prostě politika a její hrátky.

Prymula neuváženě nahrál na smeč a tohle nahrání bylo promptně využito k jeho likvidaci. Cui prodest - to se ještě uvidí. Ale každý, kdo chce něco znamenat, na kameru rád vyjádří své hluboké rozhořčení, ano i opovržení tak hnusným činem, zejména pak opozice, totiž že dotyčný šel na liduprázdné ulici do auta bez roušky, když byl předtím protiprávně ve třech rokoval v putyce z jeho ouřední vůle zavřené.

Mimoto jsem se nikde nedočetl, jaká sankce za frapantní porušení opatření čeká majitele oné putyky. A dostane-li vůbec nějakou sankci, když šlo o tak strašlivý čin.

Spíš by nás mělo zajímat, proč se pokradmu scházeli dva význační papaláši s ředitelem ostravského špitálu v noci v zastrčené putyce, v níž lze očekávat diskrétnost a žádné odposlechy, jež papaláše zjevně děsí. Prý snad kvůli postům ve VZP ... to lze pochopit, přes VZP tečou miliardy a kádry rozhodují vše ...