22.3.2023 | Svátek má Leona


Diskuse k článku

PRÁVO: Souboj exprokurátorů

Dne 16. května 2014 vyšel komentář k ukončení prvostupňové části trestního řízení soudního proti obžalovaným Martinu Bartákovi a Michalu Smržovi, nazvaný Souboj prokurátorů. Uzavíral řadu článků, jež toto trestní řízení doprovázely od jeho počátku v roce 2010.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Bok 7.12.2014 21:45

Pan jemelík a spol.

si k obhajobě vybírají opravdu pozoruhodné kusy. Spíš by měl pohledět na jiného Bartáka. Tam se to jeví opravdu jako šílené spiknutí. Tenhle hospodařil s našimi daněmi. A špatně a opravdu nemohu brát na lehkou váhu argumenty obžaloby. Tamten si jen kupoval služby prostitutek. No a jednu napdlo holtz toho udělat znásilnění. A ostatní se přidali. A ten pokus o vraždu z všzení, to už je groteska.

Doktor Čuně byl čuně určitě. Ale obávám se, že před spravedlností nejvyšší měl být verdikt opačný.

F. Žůrek 7.12.2014 20:46

Pan Jemelík odvádí kus dobré práce

Naše soudnictví a také média jsou ve strašném stavu.

Mne skutečně šokovalo, co se odehrávalo kolem J. Čunka. Ale ani dnes to lidé nedokáží správně pochopit.  Ale kdyby jen to, ale i mnozí jiní a vzdělaní lidé.  To se dobře nenapraví, ale nás to velmi poškodí.

Patrně je zde snaha zdiskreditovat celou českou společnost.

J. Kyselková 7.12.2014 17:06

Skandální kriminalizace.

Sledovala jsem ve středu v Hyde Parku tuto kauzu s ovobozením Martina Bartáka ve 4 roky se táhnoucí kauze - nařčení nabídnutí úplatku při nákupu Tatrovek.

Redaktor Dan Kroupa a Jiří Hynek měli vysvětlit posluchačům své konstrukce na zrodu této, zřejmě vyfabulované kauzy s nulovými důkazy.

Vesele se smějícího Kroupy se moderátorka Bára Kroužková zeptala (díky !) jestli mu nevadí, že event. zničí lidský život.

To Kroupovi nevadí. Je to jeho profese. Ani stát. zast. Dušanu Táborskému to nevadí. Ten to startuje znova. Tyto figury jsou totiž beztrestné.

P. Kmoníček 7.12.2014 12:18

Ona se

ta naše spravedlnost vůbec zbláznila,aby lůze podlézala co nejvíc.Příklad:Kdyby to co udělal Janoušek provedl nějaký Fr. Novák z Odněkud dostal by max. 2 roky,které by už měl odsezené(když by to nebyla podmínka).Ale je to Janoušek,proto budeme zkoumat za naše peníze na návrh žalobce Zemana(neplést s jiným Zemanem,který je v podstatě to samé)podezření z pokusu o vraždu.Oba Zemanové vědí,že to je nesmysl,ale lůza bude spokojená,aproto hurá do toho!Jen tak pro zajímavost,Zemanové.Co je s MUDr Rathem?

K. Drobková 7.12.2014 7:34

Re: Pane Jemelíku, díky za článek!

Zajímavé, moc zajímavé. Reagovala jsem jak popsal pan Doušek mimo jiné i proto, že jak píšete, vynikající článek Jemelíka začínal i takto .. " . Název odrážel skutečnost, že se v řízení utkali dva bývalí členové KSČ a prokurátoři ....... "

Že Jemelík zdůraznil komunistickou minulost prokurátorů považujete za vynikající, ovšem fízláckou a estébáckou minulost Jemelíka byste nejraději promlčel, nebo nejlépe zamlčel.

Možná by stálo zato, si nejdříve promyslet co píšete .... a u Jemelíka to platí zvlášť.

J. Matuška 6.12.2014 19:07

Re: Pane Jemelíku, díky za článek!

Pane Doušku, šel jsem se projít a tak mě napadlo, jak to je s promlčením vraždy. Na Googlu jsem zjistil, že vražda je promlčená za 15 let, případně 20 let /pokud jde například o zvlášť brutální vraždu, vraždu dítěte nebo opakovanou vraždu/.

Nesuďte druhé, abyste nebyli souzeni...odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme svým viníkům...

Pro jistotu dodávám, že i v této době souhlasím s lustračním zákonem.

J. Brunner 6.12.2014 16:55

Re: Pane Jemelíku, díky za článek!

Zajímavé.

J. Brunner 6.12.2014 16:45

U diskusí na Psu

se mi také jeví, zvláště v posledních letech ,snižující se úroveň. Diskutéři k věci, s co možná nejvyšší objektivitou, bez pouhých emočních výlevů, jsou výjimkou a hodně jich to už vzdalo.

F. Doušek 6.12.2014 16:42

Re: Pane Jemelíku, díky za článek!

A někdo jiný na vás a osobu pana Jemelíka reagoval tímto:

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=726

J. Matuška 6.12.2014 14:00

Pane Jemelíku, díky za článek!

Na Virtually jsem napsal toto: Tento vynikající článek Zdeňka Jemelíka by neměl jen tak zapadnout. /Je příznačné, že na NP není žádná diskuse. Vzájemné osočování, nadávání, posílání se do blázince atp. je přeci daleko zábavnější a hlavně snadnější.../