20.11.2019 | Svátek má Nikola


Diskuse k článku

PRAHA: Proč si to všechno nechají Pražáci líbit?

Většinu času trávím ve městě, kde jediný zrušený přechod pro chodce vyvolal demonstraci a přispěl k politickému zemětřesení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kmoníček 20.3.2018 8:42

Re: Brno taky na prd...

Autore, v Brně jsem se prošel naposledy v roce 1965 a jinak to byly cesty autem na místa jednání. Proto jsem využil návštěvy Brna , když jsem byl na kremaci svého kamaráda a po městě jsem se prošel. No prošel. Přijel jsem tam vlakem a první šok bylo nádraží. Úplně stejně špinavé jako v pětašedesátém Když jsem vyšel před nádražní budovu, to samé.Cestu z krematoria jsem absolvoval ze zvědavost pěšky a když jsem došel na nádraží, nechal jsem propadnout zpáteční místenku a jel dřívějším rychlíkem raději domů. A protože jsem už v penzi, tak Brno nikdy více.

P. Lenc 20.3.2018 10:50

Re: Brno taky na prd...

A co jste pane Kmoníčku mimo nádraží, jehož přesunutí blokují bohužel brńany zvolení různí eko a EU magoři z Brna viděl? Brno opravdu rozkvetlo a při financích které má se dělá maximum.Samozřejmně, že má problémy, ale to, co se občas děje v Praze je opravdu obdivuhodné.Myslím si, že je jen dobře, že jste sedl na ten rychlík a nebudete se vracet.Mimochodem, v Brně už 27 roků nebydlím, ale mám paměť a dokáži posoudit jak se Brno za ty roky změnilo.

P. Kmoníček 20.3.2018 12:52

Re: Brno taky na prd...

Jak?

P. Lenc 20.3.2018 14:37

Re: Brno taky na prd...

Kdo nechce vidět, nevidí.

P. Kmoníček 20.3.2018 16:03

Re: Brno taky na prd...

Pane Lenci, postavte se do vchodu nádraží, koukněte se na druhou stranu ulice až Vám ve výhledu nebudou překážet tramvaje a napište co vidíte lepšího nebo jiného než před mnoha a mnoha lety.