13.5.2021 | Svátek má Servác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Iva 25.9.2006 23:12

Re: autor je místopředseda Jihomoraavské ODS

Zase jeden "dobrák", který to žere Paroubkovi i s navijákem. Poslechněte si znovu Paroubkův povolební projev a jeho výlevy v televizi ve stylu pohlavárů mocností, které prohrály II. světovou válku a vzpamatujte se.Rv

jirka.s. 25.9.2006 18:33

Re: Re: Re: a ještě poslední...

Ale prosím Vás, kteřípak to asi tak jsou? Můžu hádat?

Péťa 25.9.2006 17:22

Re: Pár poznámek k pár postřehům

;-OA oco si myslíš,že jde Topolánkovi,Langrovi a Tlustemu?O krásu této vlasti?Topolánek vyměnil jen gule za dračí vejce a jede dál.Jestiže někdo na otázku :Proč nesplácel půjčku odpoví,že to po něm nikdo nechtěl,tak si myslím,že to může odpovědět jen kreten.

AeroKarel 25.9.2006 15:46

Re: Autor by se měl zamyslet

ODS slibuje členům (a obecně pracovitějším) DRáth slibuje doktorům (a obecně organizovanějším a kamarádům.

Víc v tom není.

A Dráth nejlépe rozumí své kapse (a možná ještě kapse Klimovičové).

Doktor 25.9.2006 15:29

Autor by se měl zamyslet

1. Proč v r. 1992 nemocniční lékaři téměř manifestačně volili ODS a letos většinou ČSSD?

2. Proč byl dr. Rath léta v čele lékařské komory. A to i v situaci, kdy z počtu delegátů sjezdu který předsedu lékařské komory volí, měli nemocniční lékaři zhruba třetinové zastoupení?

Jestli ono to není dáno tím, že dr. Rath je někdo, kdo problémům zdravotnictví rozumí a tím, že ODS, která v r. 1992 skutečně vzbuzovala mnoho nadějí, se nakonec ukázala jako strana sloužící hlavně ke prospěchu svých členů.

jerry 25.9.2006 15:22

Re: Re: Co kdybychom hodnotili příspěvek a ne autora?

Každý žák má právo na slovní zdůvodnění takové známky. Co když z toho pak nebude spát a celou noc si bude říkat: Co jsem udělal špatně?

honcek 25.9.2006 14:40

Re: Co kdybychom hodnotili příspěvek a ne autora?

pak byste dostal vazeny pane za 5!!!!!!!!!!!!!

jerry 25.9.2006 12:25

Co kdybychom hodnotili příspěvek a ne autora?

Pane Kadleci, upřímně řečeno, jsem překvapen. Po vašem horrorovém minulém příspěvku, kde jste velebil hloupého snoba Vuittona a prodej v supermarketech o Štědrém večeru, jste tentokrát napsal docela slušný článek. Že byste místo návštěv rautů začal po večerech číst? Minule jsem Vás nazval pravicovým Lukášem Jelínkem, teď jste mě přesvědčil, že to s Vámi není ještě tak beznadějné.

jerry 25.9.2006 12:17

Re: Re: autor je místopředseda Jihomoraavské ODS

Bylo by snad čestné poznamenat , že personální politika dle stranického klíče je blízká všem našim stranám. Ano jmenování Grosse, Sobotky ,Bublana apod. bylo skandální, ale co říci ke jmenování pana Langra ministrem vnitra? Budou se snad občané cítit na ulicících bezpečněji? Já teď po jeho projevech spíše listuji učebnicí psychiatrie a doporučoval bych jeho blízkým spolupracovníkům, aby mu raději neodporovali. Nebo pan Nečas - muž prázdných slov, také skvělý ministr! Topolánek měl skvělou šanci bez jakýchkoliv koaličních přívěsků sestavit vládu kompetentních lidí a ukázat ČSSD, že on je lepší. /kdyby taková vláda nedostala důvěru, mohl by obvinit ostatní strany , že hájí jen partajnické zájmy/ Tuto šanci však trestuhodně nevyužil.

Vasekpasek 25.9.2006 12:13

Re: Re: a ještě poslední...

Já je samozřejmě vážně neberu, proto jsem taky psal, co si o nich myslím. Na druhou stranu jsou tu ale tací, kteří je vážně berou a ještě na nich staví svoji politiku:-/

Halama 25.9.2006 11:47

Re: Re: Re: a ještě poslední...

Nespletl jste si reakci,já jsem  o pí.Buzkové neřekl ani slovo.Když chceš reagovat,tak prosím alespoň k věci,blbče !!!;-P;-P;-P

JAB 25.9.2006 11:29

Již Richar III.

již Richard III. nemohl prostě oslyšet svých poddaných, toužících být právě jen jeho poddanými, ostatně ani vůdce nemohl oslyšet svobodného pána von Neurath, a udělit mu dovolenou za účelem upevnění otřeseného zdraví, a avel nám dokázal, že kdo to jednou zkusí, president být musí, takže Buzková nedělá nic nad čím by musel zůstat rozum stát. JUDr. Ruml odchází z politiky už asi 15 let.

Malý Aston 25.9.2006 11:13

Re: autor je místopředseda Jihomoraavské ODS

Soudruhu,bylo to revoluční co jste tady napsal.Kde berete jistotu,že stát má řídit například Sobotka bez praxe v životě?Standa,který neřídil ani tu lokomotivu řídil celou Českou republiku,taky tak dopadl.Nechte laskavě na občanech aby si vybrali,pročpak nechcete nové volby?

Malý Aston 25.9.2006 11:09

Re: Re: Pár poznámek k pár postřehům

Souhlasím s Vámi. Každý poslanec má mít dopravu zadarmo. To znamená,že si lístek řádně koupí a v poslanecké sněmovně mu jej zaplatí.Proč by soukromý přepravce měl vozit někoho zadarmo? Dále souhlasím s tím,aby jim byli odebrány sněmovní auta.Jen tak dokážeme,že se začnou pohybovat po zemi,mezi občany a ne v oblacích jen mezi svými spolustraníky.A sem ,tam dostanou nakládačku jako my normální občané.:-D

Petr 25.9.2006 11:08

autor je místopředseda Jihomoraavské ODS

ale hlavně je to zaslepený blbec s modrými brýlemi, nebo si opravdu myslí, že Paroubek chtěl vše, co v článku vyjmenoval? To bychom ovšem museli vědět, že ODS nelže, ale zatím co ODS řekne, tak za chvíli překroutí, změní a neustále jen lže a lže, jak věřit takovým ztroskotancům soukromých aktivitách a životě, že takto nepovedou i státní kasu, občas by se autor měl zamyslet svým mozkem, jestli nějaký má!(Y)

Arab 25.9.2006 10:30

Re: zdravotnictví a buzková

To není vtip, ale kravina.Proč někdo nenapíše,že něco dokázala.No jo,když ono není co.

alfa27 25.9.2006 10:23

Re: Pár poznámek k pár postřehům

vysoké platy polituků,ale i státních úředníků míru korupce nesníží.ono je to totiž v člověku.Někdo úplatek nevezme, protože se buď bojí zákona nebo je mu to proti srsti. Jiný ho vezme a výše jeho platu se odráží jen na výši úplatku - je to úměra přímá.

gerontusinza 25.9.2006 9:54

Jediná kloudná informace, pan Kadlec je z ODS. Hurá.

Rv

psiché 25.9.2006 9:36

buranská agitka

na lavičkách jednoznačně  ukazuje  její  neznalost  térénu  skutečného   života.

psiché 25.9.2006 9:35

zdravotnictví a buzková

Rath  pracuje  ve zdravotnictví a to  je oblast, která   může  mít  za  určitých  okolností   ak  fašismu opravdu  velmi  blízko.  v  tom  mu  rozumím, proč je  ntuné  přerozdělené  penízky  regulovat  velmi  obezřetně.  Buzková  primátorkou  to  je  ovšem  zlý vtip.  je  to  hloupá  a  nastrčená  figurka,   která  své  ledví  již  vyjevila  mnohokrát.  Je reprezentantkou   období  budovatelského  Zemáku., kterého  však  ihned  neváhala  zprznit  velmi   trapně.

VL 25.9.2006 9:06

Re: Pár poznámek k pár postřehům

Souhlasím s tím, aby měli poslanci a senátoři veřejnou dopravu zdarma. Ovšem je třeba odebrat jim cestovní náhrady a sněmovní auta. Aspoň by přišli víc mezi lidi, i když možná by někteří mohli skončit jako bývalý poslanec a ministr Dostál nebo Dolejš.

VL 25.9.2006 9:03

Re: Re: a ještě poslední...

ČSSD došla k názoru, že v Praze je takový bordel, že musí nasadit osvědčenou odbornici (podle jimi samotnými zpracovaného materiálu Olovo v době studia příležitostnou prostitutku a spolupracovnici STB pod krycím jménem Pavla) která ví, jak to v takových podnicích chodí.

Brundibár 25.9.2006 9:00

Petra Buzková jako primátorka

Nemyslím si, že by to bylo až takové překvapení. Celé léto byly pražské lavičky oblepeny plagáty se sloganem "Petr a Petra vám přejí hezké léto". Nyní se slogan změnil na "Svěřte to do správných rukou". Mají-li oba zobrazení na mysli ruce pana Béma či někoho jiného, není zřejmé.

Halama 25.9.2006 7:07

Re: a ještě poslední...

A co Vám na žebříčcích populariy vadí ?Vždyť jsou to jenom a právě jenom žebříčci popularity u určité vrsty obyvatel a nic jiného.Takových je na světě spousta a nikde se vážně neberou,tak o co jde ?Je to v podstatě legrace.Ale Vy to berete smrtelně vážně.Proč ???;-);-);-)

Vasekpasek 25.9.2006 3:33

a ještě poslední...

6. Popularitu Petry Buzkové jsem nikdy příliš nechápal. Opravdu jsem si nikdy nevšiml, co tak skvělého udělala, že bývá v těchto žebříčcích tak vysoko. Teda kromě toho, že je to ženská, které v politice bývají hodnoceny přeci jen trochu příznivěji a kromě toho, že za ní nestojí žádný průšvih. Nicméně i celkem blízcí spolupracovníci Petry Buzkové jí hodnotili jako osobu "jež to s prací zase tak nepříhání". Ještě poznámka k žebříčkům "popularity": O jejich vypovídací schopnosti svědčí i to, že jim douhou dobu kraloval jistý Stanislav Gross

Vasekpasek 25.9.2006 3:29

Pár poznámek k pár postřehům

1. Rath je kariérista, bez iluzí, ideálů a skrupulí.

2. Rath je kariérista, bez iluzí, ideálů a skrupulí.

3. Myslím, že euro zase tak nutně nepotřebujeme, nicméně i na tomto příkladě se ukazuje, jak nám socialisti neustále lžou

4. To, že Paroubkovi nejde o program, ale o vládnutí, je přece jasné a dávno známé, překvapuje mě, že se to ještě nebere jako samozřejmost (např. zákon o neziskových nemocnicích, zákoník práce,... - byl pro jejich revizi, když mu slíbila vládu KDU. Nyní je jasné, že tímto způsobem se k moci nedostane a výše zmíněné zákony jsou opět v pořádku bez nutnosti revize. Zvláštní? Nikoliv, typicky paroubkovské)

5. Jsem pro vysoké platy politiků (jednak kvůli menší úplatnosti, jednak proto, že je to prestižní zaměstnání a to má být ohodnoceno, jednak proto, že politici by měli být za svou práci zodpovědní), nikoliv pro dublování různých výhod a výhodiček. Byl bych spíš pro jeden (dostatečně vysoký, o výši lze diskutovat) plat bez jakýchkoliv dalších náhrad, výhod a podobně.