1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pepa 5.9.2006 10:31

Už dlouho

Už dlouho jsem nečetl podobný blábol, to je snad následek dlouhodobě přetopené líhně páně Paroubkoic. Z dnešní vrcholové sestavy ODS také nechrochtám blahem, ale proti "talentům" či spíše šibalům je to stále snesitelné. Až občanští demokraté vytáhnou lidi z regionů (můj tajný kůň je Zahradník,který o nějaké vyšší fukci nechce ani slyšet) tak bude i účast ve volbách příjemnější.

PADNI KOMU PADNI 5.9.2006 10:25

a taky se musi rozsirit lustarcni zakon

Ted je velmi az strategicky dulezite okamzite rozsirit lustracni

zakon. Zatim se totiz nevztahuje na absolventy Vojenskych strednich skol, a to predstavuje obrovske bezpecnostni riziko pro nasi mladou demokracii, a pro nase nejlepsi spojence. KGB a GRU, a ta hlavne, to tam brala na stojato. A ty mlady kluci byli nadseny jako Guenther Grass. Senator Mejstrik na tom uz maka.

huhu 5.9.2006 10:31

Re: a taky se musi rozsirit lustarcni zakon

ty jsi zoufalec, a což pak všechny vojáky z povolání ?. a pak by to bylo třeba rozšířit na všechny vysokoškoláky do r. 89, protože všichni mají povinně státnici z marx-leninismu, včetně senátora Mejstříka.....

Zvědavý 5.9.2006 12:41

Re: a taky se musi rozsirit lustarcni zakon

Já bych to rozšířil i na agenty Síajej. Nejméně polovina dnešní vlády by musela od koryt. Takový Vondra stoprocentně.

conqueror 5.9.2006 10:11

Když...

Když ne Vízek tak nastoupí Jelínek. To jsou v ČSSD opravdu samí blbečci a gauneři kteří vydávají přání za skutečnost?

gerontusinza 5.9.2006 14:12

Odpočítávání zahájeno. Již jen 29 dní, blbečku a gaunere.Re: Když...

oakman 5.9.2006 9:46

Blbec na večeři - poslední!!

Ano, v zahradě Getsemanské se včera pilo na žal. Velký arciprasák přišel o hračku, Česko přestává být okopaným kačerem, kterého táhne umolousaný levicový póvl na provázku a prasopsovi přikyvovači hýkají. Pane Jelínku, pokud nemáte na krámě víc, neobtěžujte se! Cyberspace " pojme" kdejaký kec, je nekonečný, ale neměli bychom na to hřešit. Tohle není Slavie kontra Sparta, tohle je stát a o něm se hovoří jinak. Pokud se neobejdete bez euforických výkřiků a nadávek, neberte si stát do huby, zvláště pak ve chvíli, kdy se dozvíme, kolik jste vy a vaši soukmenovci opravdu ukradli..........

huhu 5.9.2006 9:38

Lukáš v tom šibalství jede taky ?

po přečtení téhle slátaniny mi napadlo jen, zda autor není taky velký šibal....:-P

Alias 5.9.2006 12:09

Re: Lukáš v tom šibalství jede taky ?

To vás toho moc nenapadlo.

AeroKarel 5.9.2006 12:12

Re: Re: Lukáš v tom šibalství jede taky ?

Ono to moc neinspiruje ......

jerry 5.9.2006 9:22

Pane Jelínku!

Zmíněný článek by mohl napsat nezávislý člověk, nikoliv Paroublbův spolupracovník. Srovnání se tak nabízí samo - co Rath a všichni jeho kamarádi, ovládající celé zdravotnictví? Co Bublan -skutečně důstojný nástupce Rumla i Čermáka? A Mládek,Sobotka...? Je nutné pokračovat?Měl byste pochopit, že nemůžete psát takové články, protože jste zaujatý. Často si říkám , zda by dnes uspěla ČSSD prof.Horáka z let 1990-92 se svou slušnou politikou. Nebo jsme tak zvlčili? Miloš Zeman mě štval svou arogancí a obklopováním se podivnými lidmi, které se za jejich vlezdoprdelnictví oceňoval: Byl to ale velmi vzdělaný a inteligentní člověk a hlavně politik s VIZÍ. Paroublb má z něj pouze tu aroganci a oceňování věrných. Vy mu tedy radíte, aby se choval takhle? A co tomu říká Vaše maminka, která se Vás jistě snažila dobře vychovat?Vím, co říkám, když mi bylo kolem 20 let, tak jsem se Sládkem obléhal televizi, za což se stydím dodnes. Tak toho nechte a začněte dělat něco užitečnějšího, ať se pak po letech nemusíte stydět taky.

Jaroslav 5.9.2006 12:01

Re: Pane Jelínku!

"zda by dnes uspěla ČSSD prof.Horáka z let 1990-92 se svou slušnou politikou"

Hlavně, že vy jste se k němu chovali slušně....Vždyť jste mu nadávali, co se do něj vešlo. Ve všech odeesáckých novinách...Českém deníku, MFD, Lidových novinách atd. jste ho pomlouvali. A Klaus o sociálních demokratech té doby řekl, že jsou jako ovádi.

jerry 5.9.2006 12:42

Re: Re: Pane Jelínku!

No to je pravda. Vidím jediné řešení, že my jako levicoví voliči budeme opakovat: chceme sociální demokracii, ale slušnou a s lidmi, co mají nějakou VIZI. Žádné Paroublby, Sobotky a Rathy. Jak to ale udělat , to nevím.

Jaroslav 5.9.2006 13:40

Re: Re: Re: Pane Jelínku!

jerry, ztratil jste paměť, nebo vás v letech 1990-1992 politika nezajímala. Paroubek byl totiž pravou rukou prof. Horáka a fakticky druhým mužem ve straně. S prof. Horákem dokonce psal společné články. A Rath byl přibližně v této době ještě v ODS. Že jste ve skutečnosti provokatér?

jerry 5.9.2006 14:32

Re: Re: Re: Re: Pane Jelínku!

Nejsem.Proč bych měl být? Že volím ČSSD a nesnáším Paroublby? To už se dneska jen volí lidi a ne názor na život?To jsme dopadli...A jinak děkuji za poučení-to jsem fakt nevěděl. Takže to jistě psal Paroublb slušně po vzoru prof. Horáka - a to mě nepřekvapuje, stejně jako to, že byl pak v ČSSD vnímán jako pravičák. Diskutuje tady proto, že se objevuje rovnice: volič ČSSD -Paroublbův obdivovatel, chci jen dokázat,že to není pravda. A nepřehánějte to s tou podezíravostí, pane Jaroslave, to Vás tím už taky Paroublb nakazil. Myslím, že pár z Vás tady nechápe, co je to diskuse.Já do ní rozhodně nevstupuju proto, abych četl stejné názory, jako mám já, ale abych se poučil. A neobviňuji a neurážím ostatní.

jirka.s. 5.9.2006 9:18

Kádrovák jelínek

Jako správný kádrovák má soudruh jelínek přesný přehled o tom, co a jak v současné době vykonává například paní Libuše Benešová a řada jiných současných i bývalých funkcionářů ODS, ale o ty oranžgutánské se jenom tak jakoby mimochodem otřel. To, že soudruh  doležel byl jakoby odejit, to všichni víme, ale mne by spíše zajímalo co onen výtečník "dělá" nyní, respektive od koho fasuje peníze. A když už je soudruh jelínek tak dopodrobna obeznámen z čiností všech celebrit, ať nám třeba jenom pošeptá, na čem SKUTEČNĚ "pracuje" takový odborník přes africké zemědělské komodity soudruh kakaový boby kraus. Z pilnosti může připojit i nějakou tu pikantní informaci o soudruzích fenclovi, zgarbovi a dalších. Garantuji jelínkovi, že o takovýto elaborát bude též velký zájem.

Kobylka Lajda 5.9.2006 14:08

Re: Kádrovák jelínek

;-DHehehe, pěkně mu to dáváš. Hledám někoho, kdo mu nasadí parohy, aby měl jiné starosti než šmírovat. No jo, ale kdo by potom zásoboval bulvár? Na jelínku podkasaná sedí sobě lesní panna.....Šmarjá, co za odrůdy to rodí země česká? Udejte souřadnice, kde se ten jelen pohybuje, uspořádáme lov. Už troubějí, už troubějí, na horách jelenin (je Lenin)!!!! Kovbojové, do sedel - chytit paroháče!;-D;-D;-D

marek 5.9.2006 9:17

pozoruhodné

Čtu psa nebo nezávislé Právo?Navštiv matriku a nech se přejmenovat!

ArabB 5.9.2006 11:02

Re: pozoruhodné

Bod.

ook 5.9.2006 9:04

financování stran

Nooo, a kdo financoval Bursíkovy zelené, když ne Bakala???? ČSSD to má dobrý, tam ty sponzory vždycky někdo náhodou zavraždí, takže není co řešit.... .A doneslo se vám taky, že policie žádné konto ODS ve Švýcarsku nenašla, protože prý ani neexistovalo? Tak co stím?

I-Worm 5.9.2006 9:11

Re: financování stran

to byla socanská, a tudíž neschopná, policie. Ale ted' se do toho pustí Lang, ten vám ukáže Kuzkinu mat'!

marek 5.9.2006 9:21

Re: Re: financování stran

Že by v klausově vládě byl socan ministrem vnitra?nebyl to náhodou RUML a tatík Havel -moralista

I-Worm 5.9.2006 9:25

Re: Re: Re: financování stran

Nepřelezl snad RUML do US ? A že by byl Havel ministrem vnitra, to mi taky uniklo. Budu muset holt více studovat!

Antonín Kofroň 5.9.2006 9:19

Re: financování stran

no, já kdybych byl socanem uvažujícím po socansku, a to nejsem ani náhodou, tak bych to konto ve Švajcu pro ODS založil, aby moje policie tam to konto našla.  Jenže to jaksi nešlo, protože Upřímný Standa takyministrvodpolycije musel ty prachy dát strejdovi Vikovi, aby mu je mohl pujčit na byt.;-D;-P;-):-P:-D(Y)

I-Worm 5.9.2006 9:27

Re: Re: financování stran

nebylo to spíše tak, že to konto vytuneloval? Pak ovšem musel držet zobák. A ODS , ač okradena, taky! Odtud ta jejich nenávist vůči Standovi.

Alias 5.9.2006 12:13

Re: financování stran

Nejen žádné tajné konto ve Švýcarsku, ale ani někteří sponzoři neexistovali.

Lájoš B 5.9.2006 12:57

Re: Re: financování stran

ale někteří ano

Džejpí 5.9.2006 9:03

Tohle furt ještě někomu radí?

Tímhle bych si teda nechal něco poradit!;-D

Šumavák 5.9.2006 11:08

To není tak zajímavé,

jakoto,  jaká musí být inteligence toho, co od Jelínka potřebuje tak poradit, že je mu zato ještě ochoten zaplatit.

Jakub Vosáhlo 5.9.2006 13:39

Re: Tohle furt ještě někomu radí?

Radí Zaorálkovi a úroveň jeho chlebodárce podle toho taky vypadá.