28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

POLITIKA: Únos reality Sabiny Slonkové

Česká investigativní novinařina trpí bohužel stejnými problémy, jaké si bere na paškál u českých politiků. Vzbuzuje silné emoce a je stejně nedůvěryhodná jako politika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Richter 16.11.2018 8:20

Re:

jasně, dej si koblihu a zdůvodni mi to. tak copak udělali?

Babiš se snaží za každou cenu zamést své trestní stíhání pod stůl a reportéři našli osobu, na kterou převedl anonymní akcie.

Tak mi pověz koblihu, co provedli nízkého?

J. Karlík 16.11.2018 8:43

Re:

Přinejmenším porušili zákon cizí země. Ale to vám je fuk. Bylo to přeci v zájmu dobré věci, že?

J. Richter 16.11.2018 8:47

Re:

Vy víte hovno, jestli porušili zákon nějaké země, naprosté hovno. Četl jste švýcarský tr. zákoník a přislušnou judikaturu? Rozumíte tomu, nebo jen papouškujete kecy Burešova PR týmu?

Odpovězte, až spolknete tu koblihu.

J. Sedlář 16.11.2018 8:53

Re:

Klidek nebo Vám praskne cevka. Mate nastudován cely spis okolo capaku, korun dluhopisu atp, když tu taháte nutnosti znát zákoník a judikaturu ? Nebo jen papouskujete media? Ste se tak trochu střelil do vlastní haksny.

V. Student 16.11.2018 9:00

Re:

Že vám něco takového stojí za reakci!

M. Mikulec 16.11.2018 9:07

Re:

Stačí přece, když je sprostej jak pirát. To se dnes prý nosí. Asi i vyrostl ve sprostotě, že mu to tak blbý nepřipadá.

O. Schnabl 16.11.2018 11:00

Re:

Ne , on jen si vzal příklad s našeho "milovaného" prezidenta!

J. Richter 16.11.2018 10:04

Re:

Nepraskne kobliho, já se bavím debilitou a oddaností koblihářů.

J. Sedlář 16.11.2018 12:34

Re:

Netykat hovado. A už vůbec mi nenadavat do koblih k tem nepatřím. Vaši debilitou se bavíme mi tady okolo. Místo argumentu a kultivovane diskuze se chováte jak dlaždic.

S. Netzer 16.11.2018 12:55

Re:

"Vi" a kdo ještě z vás inteligentů se bavíte něčí "debilitou"?

J. Richter 16.11.2018 16:46

Re:

Nevzdělanost, tupost a omezenost, toť typické vlastnosti blbů, kteří se snaží dělat chytré a neumí napsat holou větu bez hrubých pravopisných ,,chib". Sedláři.

J. Sedlář 16.11.2018 23:00

Re:

Richter, už jsem Vám jednou psal netykat hovado. Tak to zkuste. Já se vůbec o nic nesnažím, to mě kladete do úst Vy. Mě fascinuje Vaše "nejdeš s námi, jdeš proti nám, není třetí cesty".

Krásně jste popsal Vaše vlastnosti NTO.

Výuku pravopisu bychom měli za sebou (za vydatné asistence Frau NE(T)SER, co dál tam máte, Vy dobytku sprostý ?

P. Kmoníček 16.11.2018 8:38

Re: Úplně jedno mi je...

Paní Slonková přinesla na veřejnost fakta. Vy, Bartoni, tady již delší čas blábolíte nesmysly.

M. Mikulec 16.11.2018 9:32

Re: Úplně jedno mi je...

Tak je už delší dobu nečtěte a nekazte si oči.

J. Hejna 16.11.2018 11:06

Re: Úplně jedno mi je...

Už se vám to, pane Richtře, nějak motá.

To je surikatami nebo koblihami?

R. Vacek 16.11.2018 7:48

Existuje u nás významný podnikatel,

na kterého by se podařilo vyštrachat tak málo, jako na Babiše?

V. Student 16.11.2018 9:00

Re: Existuje u nás významný podnikatel,

Přesně tak! Kdyby se ve všech firmách dělaly kontroly tak přísné jako u Babiše, tak národní hospodářství klekne!

J. Richter 16.11.2018 10:10

Re: Existuje u nás významný podnikatel,

Tak ty jsi opravdu velká kobliha.

V. Student 16.11.2018 10:41

Re: Existuje u nás významný podnikatel,

Hlavně v neziskovkách, Richtře, hlavně v neziskovkách! Tam léta nikdo pořádně nezašťoural. Už aby to bylo. Abyste měl trochu jiné starosti, než lézt na Psa.

J. Richter 16.11.2018 16:47

Re: Existuje u nás významný podnikatel,

Ty jsi velký blb. Kdybys viděl mou ,,neziskovku", jak je zisková, udusil by ses závistí koblihou.

H. Gene 16.11.2018 9:39

Re: Existuje u nás významný podnikatel,

Málo???

Existuje jiný politik, na kterého toho vyplavalo tolik, a on neodstoupil? Ne - větší špína není!

M. Drašner 16.11.2018 7:41

Pro dnes vřele souhlasím!

I. Pujman 16.11.2018 7:21

bojím se, že brzy přijde doba,

kdy novináře, kteří ruku v ruce s nezvolenými "politiky" bez důkazů a jen na základě svého "přesvědčení" veřejně popravují bez soudu konkrétní lidi v médiích, bude zase někdo za "úplatu" nakonec popravovat fyzicky.

J. Urban 16.11.2018 6:20

Je to vcelku logické, že, Bartoni...

Bude-li někdo prznit malé holčičky, policie to bude sice vědět, ale dělat h0 wno, bude vše v pořádku, dokud na to nějaký investigativec nepoukáže. Pak bude třeba vzít na paškál ne toho przniče, ne tu policii, ale toho investigativce, heisla největšího. Bartoni, z vás by se taky jeden poblil.

J. Holíček 16.11.2018 7:36

Re: Je to vcelku logické, že, Bartoni...

I prznění malých holčiček se musí dokázat, stejné je to i s Čapákem. Tam je to dokonce složitější. Tak se do toho dávení nenuťte. :-))

M. Šejna 16.11.2018 8:20

omyl, pane Holíčku

pokud by Vás někdo obvinil z prznění malých holčiček, tak skončíte ve vazbě dřív, než se zjistí, že jste byl obviněn neoprávněně. Tuhle taktiku využívá mnoho zhrzených manželek při rozvodu.

Takže vlastně se nemýlíte, protože zhrzení politikové by nejraději tohle použili i proti Babišovi. Tedy poslat ho do vazby a nechat ho tam dost dlouho, než se zjistí, že trestní oznámení bylo vyrobené na zakázku.

J. Holíček 16.11.2018 8:45

Re: omyl, pane Holíčku

Dík za upřesnění, pane Šejno. Takhle daleko mně to nedocvaklo. :-))

J. Richter 16.11.2018 8:45

Re: omyl, pane Holíčku

Takže podle vás byla evropská dotace na ČH získána oprávněně? Trestní stíhání je neoprávněné? Povídejte.

J. Holíček 16.11.2018 9:14

Re: omyl, pane Holíčku

Chytrému napověz...

V. Petr 16.11.2018 9:40

Podle toho co vím, byla dotace na Čapí hnízdo získána

oprávněně! Nemyslím si, že by v takovém případě bylo možné se odvolávat na "neformální vztahy," pokud nemá vzniknout paskvil typu "třídní justice."

Ještě by bylo jakž takž přijatelné, pokud by udělení dotace bylo z těchto důvodů zamítnuto. Je ale absurdní, když se toto vytáhne zpětně, ač to museli příslušní úředníci vědět už když tu dotaci schvalovali!