19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

POLITIKA: Střízlivá slova presidenta Miloše Zemana

Zase jsem doplatil na svoji chorobu jménem posedlá zvědavost (curiositas obsedant): když jsem viděl v nějakém zpravodajství odkaz na vánoční poselství českého presidenta Miloše Zemana, pustil jsem si to.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 28.12.2019 9:17

Vy byste si přála (opakovaně) diskutovat s "těmi odpůrci"?

Co si tak představujete pod pojmem diskuse?

Skákání do řeči, trestní oznámení kvůli asi "padesáti velezradám" (Láska), stříhání státní presidentské standarty, křik školáčků, nadávky Hutky, plky Miroslavy Němcové, trhání ústavy, stávky šestnáctiletých studentů?

Mě zas někdy "zamrzelo", že president nemůže rovnou fackovat! Zrovna tu "diskutérku" Noru168! Přeberte si to jak chcete.

Zkráceno.

J. Svozil 28.12.2019 11:12

Hasku vy jste nejak nemocnej nechte se lecit

;-D

J. Brunner 28.12.2019 16:29

Vás při tom přemýšlení nemá co bolet.

J. Novak 29.12.2019 2:06

Myslím že pan Hašek je v pořádku. Zkuste hledat problém jinde. :-)

F. Brabec 29.12.2019 14:35

Proč ze sebe děláš veřejně idiota?

J. Vintr 28.12.2019 1:03

Prezident Zeman má tu výhodu proti ostatním politikům, že už mu absolutně nejde o nějakou další kariéru a může si dovolit na rozdíl od těch ostatních říkat pravdu, která je politicky nekorektní. V tom je velké plus toho, že byl zvolen právě on.

P. Pavel 28.12.2019 1:27

"říkat pravdu" .. no příště by snad mohl sdělit tu pravdu, že k té zmíněné "byrokratické mašinérii" sám významně přispěl, tím že způsobil totální chaos v legislativě (viz legislativní smršť z doby jeho neblahého premiérování) nebo třeba pravdu, o tom jak držel hubu a krok, když došlo na klimatické náboženství při vstupu ČR do EU (viz ovarovo odkývání povinného podílu oze na energetickém mixu).

M. Šejna 28.12.2019 9:52

kdo je to ten "ovar", vy komunistický generále?

P. Pavel 28.12.2019 11:58

Ovar sedí na hradě, lejno. Důležité je ale to, co povíš na to, že ovar totálně znepřehlednil a znefunkčnil českou legislativu a teď si stěžuje na "byrokracii", která je na fungující legislativě bytostně závislá, nebo na to, že jako premiér odkýval v bruselu zelené nesmysly, které teď tak vehementně kritizuje.

V. Heidlerová 28.12.2019 5:57

Mne udivuje, jak MZ beze studu a uzardění pronáší slova (třeba o diskusi bez urážek), která z jeho úst znějí strašně falešně, nikoli pravdivě, protože to byl on sám, který uštěpačnými a nenávistnými výroky urážel kdekoho sobě nemilého, takže vlastně už dávno znemožnil svobodnou a kultivovanou diskusi. Společnost rozdělil a teď mudruje. Já vnímám jeho proslov jako jedno z dalších rétorických cvičení, které se podobá spíše tlachání žvanivého slimejše a nepřikládám mu žádnou váhu.

P. Jirkovský 28.12.2019 6:49

A máte pravdu. Ti jeho adoranti (taky typu: já jsem ho nevolil, ale má pravdu) se podobaj tejranýmu psovi, do kterýho se jen kope, pak přijde domácí pán domů vyjímečně trochu střízlivej a psa nenakopne, ba skoro pohladí a pes se radostí a vděčností tetelí. A to se mně zdá nějak málo pro svobodný žití.

Š. Hašek 28.12.2019 8:57

???

Ukažte ty kopance. Kde jste zavřen, pokud zmiňujete svobodné žití?

J. Tulejová 28.12.2019 7:04

Mne neudivuje vaše reakce, madam Heidlerová. Jakmile je to cokoliv o Zemanovi, přispěcháte s jedovatou slinou a ještě kopnete do kotníčku.

P. Adler 28.12.2019 7:18

mala drobnost: kazdy vitez voleb rozdeli spolecnost na ty, kteri ho volili a jsou jeho vitezstvi radi, a na ty, kteri ho nevolili, a ti se dale deli na ty, kteri svoji prohru neskousnou, ty, kteri se zahledi do neuspechu a hledaji jeho priciny U SEBE (neuspeli ONI, a jelikoz jim to je jasne, nespilaji nikomu z tech, kdo podporil viteze,. nybrz hledaji chybu u sebe), a pak na ty, kteri neuspech nejen neskousnou, ale ani nedovedou pochopit, protoze oni jsou prece vykvetem, a jenom naprosti blbci, sdruzeni v zastupy nemytych, mohli volit viteze ...

prave tohle vas president mel na mysli, kdyz mluvil o tech debatach (ne muj, ja jsem vernym poddanym jejioho velicenstva alzbety toho jmena druhe) ...

ale ano, i ja si pamatuji na jeho caste sarkasticke, nekdy vtipne, jindy ne, ulety ...

a co kdyz zmoudrel? staly se i divnejsi veci ...

Š. Hašek 28.12.2019 9:06

Vážená paní Heidlerová,

mně nikterak nevadí, že jsme "rozděleni", jsem rád, že Karel Schwarzenberg "upřímně a láskyplně dokonal" králikárenské dělení čecháčků. Halík si také zakrojil. Tichým, otcovským hlasem. Minář se při tom čtení "spojování" z papírku až zajíkal.

Popište, kterak bychom všichni společně měli vésti společnosu diskusi s trhačem ústavy/ultimátníkem Minářem ........ s paní Pekar, která prohlásila, že president nic neřekl. Nic. Paní Pekar skutečně občas řekne fakticky NIC.

Pokud něco zní falešně ...... tak pozorujte Halíka a majitele nemovitosti Orlík, ten možná má osobní doklady ČR až někde vzadu ..... rakouské na prvním místě.

J. Nevrkla 28.12.2019 12:18

Musím souhlasit.

J. Brunner 28.12.2019 16:32

R^

J. Novak 29.12.2019 2:09

Paní Heidlerová, a koho byste nám tedy doporučila ? Komu máme naslouchat ? :-)

T. Kohout 29.12.2019 5:58

Vy jste ale správná fanatička!