26.5.2022 | Svátek má Filip


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
antigay 28.12.2005 21:27

Re: Pro osvěžení paměti, ale některým zde pro základní poučení

A to sem,Krafle,píšeš proč?
mira.le 28.12.2005 16:31

Re: Paroubek odporná politická kreatura

a co je potom to co sedi na hrade
Optimista /optimiist@centrum.c 28.12.2005 16:05

Pro osvěžení paměti, ale některým zde pro základní poučení

Zákon 483/1991 Sb. ze dne 7.11.1991 o ČT § 2 (1) Česká televize poskytuje službu veřejnosti tvorbou a šířením televizních programů, popřípadě dalšího multimediálního obsahu a doplňkových služeb na celém území České republiky (dále jen "veřejná služba v oblasti televizního vysílání"). (2) Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména a) poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů, b) přispívání k právnímu vědomí obyvatel České republiky, c) vytváření a šíření programů a poskytování vyvážené nabídky pořadů pro všechny skupiny obyvatel se zřetelem na svobodu jejich náboženské víry a přesvědčení, kulturu, etnický nebo národnostní původ, národní totožnost, sociální původ, věk nebo pohlaví tak, aby tyto programy a pořady odrážely rozmanitost názorů a politických, náboženských, filozofických a uměleckých směrů, a to s cílem posílit vzájemné porozumění a toleranci a podporovat soudržnost pluralitní společnosti, d) rozvíjení kulturní identity obyvatel České republiky včetně příslušníků národnostních nebo etnických menšin, e) výroba a vysílání zejména zpravodajských, publicistických, dokumentárních, uměleckých, dramatických, sportovních, zábavných a vzdělávacích pořadů a pořadů pro děti a mládež.
MedaBeda 28.12.2005 15:01

Re: Re: Šašci z ČT to berou za špatný konec

Ten pořad nebyla satira. Ostatně se o tom můžete přesvědčit na webu CT24.  
Pokud vás rozesmívá omezování svobody slova v ČR asi žijete někde v cizině, přeji Vám tedy abyste se nikdy nemusel zabývat tím že Vám vládne někdo jako Paroubek.
Optimista 28.12.2005 7:45

Re: Šašci z ČT to berou za špatný konec

Už jsem si myslel, že dnešek bude nuda a nic mě dnes nerozesměje. Díky, už mám lepší náladu. Tyhle odkudsi opsané některé věci, zde trochu mimo mísu, jsou také satira? nemýlím se? Jenže poněkud tvrdá, takový černý humor, trochu až morbidní. Já jej nevyznávám, ale snad se to někomu bude líbit, proti gustu žádné dišputace, jak se říká. Celkové vystoupení ale přece jen trochu humorné. Jak říkám, zlepšilo mi to náladu, ještě jednou díky.
Optimista 28.12.2005 7:32

Re: Šašci z ČT to berou za špatný konec

Milý Františku, zkuste si ten základní článek o němž se tu všichni baví lépe přečíst. Nesmíte papouškovat odkudsi zaslechnuté. Pak nebudete psát tyto roztomilé žvatlánky. A použité klišé o Nově už je taky vyčpělé, a vůbec mi nevadí. Ale jinak se nezlobím. Jsem rád, že někoho zaujal můj názor. Tak s chutí do čtení toho článku, Františku, není moc dlouhý, a snad pochopíte o čem je text. Když tak si to nechte někým vysvětlit.
František 27.12.2005 22:58

Re: Paroubek odporná politická kreatura

Pro osvětlení jednání protagonistů doporučuji četbu: K.H. Borovský: Křest svatého Vladimíra.
Venkovan 27.12.2005 22:09

Co dovede Jiří Paroubek a jeho parta?

Víc než Timur a jeho parta.Buduje tu rozvinutý socialismus řízený demokratickým centralismem.Doporučená literatura:Stalin-otázky Leninismu.Ječtě nějaký dotaz?
strejda pedro 27.12.2005 21:06

krasni mladi lide, deti moje takrka vlastni,

zacinam se divit. slzy mi kanou po vetry (barovych vetraku, reknou zasveceni) oslehane tvari. ani se tak moc nedivim, ze jsou taci, kteri se mnou nesouhlasi. pripoustim, ze treba mohou mit pravdu, i kdyz o tom mam opravnene pochyby ... ;-) ovsem zarazi me pravidelne to, ze mnozi reaguji o koze, zatimco text, na ktery reaguji, byl o voze, a toci se mi hlava nad tou zlobou, vyjadrenou mnozstvim vyrazu, jichz se nema pouzivat ani ve smisene spolecnosti, ani u jidelniho stolu, alespon mezi slusnymi lidmi ne. ale, abych zkusil klesnout na uroven tech zlucovitych: blahopreju vam, naucili jste se precist i reprodukovat vetsinu pismenek. nekde zacit musite.
strejda pedro 27.12.2005 20:58

Re: Re: Hrůza!

pardon, jenom upresneni: pepek vyskoc nerikal, co pani chteli. prispevatel by si mel procist (prostudovat) svejka. pepek vyskoc se omezoval na meee! hop! a vyskoceni.
strejda pedro 27.12.2005 20:49

Re: Šašci z ČT to berou za špatný konec

hm. az na to, ze se text vyslovne zminil, ze je pro tuto chvili nepodstatne, zda ten porad byl dobry cili nic. podstatne je, ze vlada nema co kecat do sdelovacich prostredku. vy jste naopak toho soudu, ze je koser, ze pan paroubek zakrocil. pripominate mi jisteho nemeckeho pastora: kdyz zacali naciste odvazet zidy, byli jsme zticha. co je nam do toho, nejsme zidi. kdyz zacali odvazet odborare, byli jsme zticha. co je nam do toho, nejsme odborari. kdyz zacali odvazet nas, nemohl ze uz ozvat vubec nikdo ... vsichni byli pryc. jestli se vam libi tahle perspektiva, potes pambu.
František I. 27.12.2005 20:27

Re: Tak ještě jeden o panu VME (Velký Mechanizátor Ekonomiky), co troubí do novin

Staříčku šedovousý, malinko sklerotický. Pokud vím, systém nastavili vaši oblíbenci tehdy v OF, nyní většinou v ČSSD a posvětil hlavní pravdyláskyplník. Vodička už musel brát, co je.(Vážně si nepamatujete na pana Luxe a jeho hrozby odchodu z vlády?) Také jste si nevšiml, že vaši rudorůžoví bratři jsou určitou dobu u moci a mohli s tím něco dělat. Ale to je u lidiček vašeho formátu vcelku normální a pochopitelné.
František I. 27.12.2005 20:15

Re: Šašci z ČT to berou za špatný konec

Koukám pane optimisto, že jste z té Novy trochu pomýlený. V ČT se totiž nejednalo o satirický pořad. Ale nic si z toho nedělejte. Pro vaše růžovorudé bratrstvíčko opuchlé kočičí pracičky argumenty stejně nikdy nic neznamenaly a jak je vidno i neznamenají. Navíc ukazovat, jak socani (ale i ti další) kradou v přímém přenosu, vás asi jistě irituje. (Sand proto měl tento pořad na CT velmi vysokou sledovanost.)Je to hnus, takhle pomlouvat vaše oblíbence.
Ivan Nový 27.12.2005 18:33

Každá kritika je konstruktivní,

protože je destruktivní :-)))
pruměrný člověk 27.12.2005 18:15

kultura názoru

Pane Adlere.jste-li novinář ,tak potěš nás pán Buh,uroven vašeho článku je ubohá,nevšiml jste si,že by se Váš článek hodil i na Vás.
mod 27.12.2005 18:10

a copak dovedeš

ty...miloučce hloupoučký adlere,krom toho jízlivého žvanění?:-)))
Šedovous 27.12.2005 17:50

Tak ještě jeden o panu VME (Velký Mechanizátor Ekonomiky), co troubí do novin

Jo slušnost kampaně předvedl těsně před Vánoci Velký Mechanizátor Ekonomiky (dále jen VME)pan Tlustý.... : Autor: Šedovous IP: 195.113.79.xxx Datum: 27.12.2005 14:43
Paroubek a jeho parta (i všechny před ním) jsou jen banda zlodějů, čož je vrchol slušnosti, protože říkat pravdu je slušnost sama , slušnost nejvyšší.
Přitom tenhle blázen v rozhovoru s Kramarem strhá sociální systém na kusy aby si po pěti odstavcích naběhl a dotaz na náhlé sociální prozření ODS odmítne slovy, že 95% sociálního sytému zavedla právě ODS za "námořního kapitána na řece Volze" ministra Vodičky.
Krystalický blázen...ten VME.... prostě vemeno z jalový krávy
TeeDee 27.12.2005 17:27

Re: Re: úroveň vyjadřování

Naprosto souhlasím! A je to škoda, že se to dostalo až takhle vysoko, docela mi tím Neviditelný pes klesl v očích. Mělo by existovat něco jako autocenzura. Tohle by soudný člověk neměl ani psát jako příspěvek do fóra, natož článek.
Optimista 27.12.2005 16:43

Šašci z ČT to berou za špatný konec

Některé pořady ČT, rádoby legrační a humorné, jsou bohužel trapné a ubohé, konečně to už vyslovme a přiznejme nahlas. Sláva, že jeden z nich se podařilo sprovodit ze světa. Pokud si chce někdo veřejně hrát na ukřivděného a něčeho litovat, mělo by být proč být ukřivděný a mělo by být čeho litovat. Politická satira počesku není totiž satirou, ale snůškou trapnosti bez vtipu a nápadu. Do politické satiry měly hodně daleko ty slovní stálestejné a furtstejné každý týden opakované bláboly v neděli večer, ať na modré nebo červené téma, to je lhostejno. Už dlouho se na to nedalo dívat a je dobře, že to Paroubek utnul. Kdyby tam byl místo něj někdo jiný, zelený fialový modrý oranžový, utnul by jim   to taky, tak tady netlučte lidem klíny do hlavy. Všichni roní krokodýlí slzy a já říkám chválačertu, že to skončilo. ČT si tak může vzít před sebe Paroubka jako štít, že jim to utnul, když to neuměli v ČT sami. Měli by mu za to poděkovat. Ale bylo to přece takové dobré bydlo, jako mnoho pořadů v ČT, jejichž úroveň stojí taky víme za co.
Notak 27.12.2005 16:14

Nebuďte sprostej, jo? Co umí...no h.malé o.římská pět en a óó, ale takhle tedy ne !

Proč se autor táže,věda, že odpověď je nasnadě a neslušná? Jen sám to říci nemusí a o to tu jde...
Mr.Che 27.12.2005 15:38

Nějak v tom humbuku zapadá to,

že problém naších médií není v tom, že jsou neobjektivní, ale že si hrají na objektivitu a nepřiznají, jak je to např. běžné v USA, za koho kopou. ČT je pak placena z našich peněz a kopat by neměla za nikoho, ovšem na případnou politickou nevyváženost (která tam opravdu asi byla http://www.czech-tv.cz/press/analyza-zpravodajstvi.php ) by neměl upozorňovat premiér.
Lerak 27.12.2005 15:27

Re: Mně by jen zajímalo,

Jan Kraus je obyčejný vyžírka a o opravdovou svobodu mu nikdy nešlo. Nafoukaný, všeznalý expert (a o kom se říká, že je expert?...).
František I. 27.12.2005 15:26

Re: Kecáš Adlere, pokud jsem měl možnost sledovat Bez obalu, nehorázně si tam utahovali z ODS,

Staříku šedovousý se červeným ježkem, oni ti zlí odsáci poradili Paroubkvi, aby to vzal za ně a došlápl si na SOCt. To bude asi ono. Máte ještě něco dalšího, obdobně geniálního? Sem s tím.
Jan 27.12.2005 15:16

Re: pravo svobodneho slova

Kritika je zdravá tehdy, pokud je konstruktivní a věcná. Kritika založená na osobním nebo skupinovém názoru, obecná a zavádějící věcná není. Např. bude se diskutovat výstavba nové jaderné elektrárny. Konstruktivní kritika dokazuje, že tato energie není třeba, nekonstruktivní kritika upozorňuje na to, že manželka předsedy výběrové komise spolupracovale s StB.
Medvěd 27.12.2005 15:08

Paroubek odporná politická kreatura

Paroubek je drzé bolševické hovado. Doufám, že mu to lidé ve volbách spočítají. Jestli ne tak Pán Bůh s námi. Učí se od svého nejlepšího přítele Lukašenka jak zakroutit svobodnému tisku krkem. Možná, že ho to učí jeho estébáčtí kamarádi. Pryč s drzým a arogantním blbcem.
ferry 27.12.2005 14:56

Re: Re: Franto tady se dějí věci,

To je fakt! Co je na světě spravedlivý? Soused má šikovný děti, kolegova manželka nemá svědivý výtok, brácha bere víc než já, našemu Frantovi se den před maturitním plesem vylíhnul na tváři furunkl, já jsem se včera tak přežral, že jsem nemohl usnout. A k tomu pořád tu umanutou hlavu a blbou náladu, nevím čemu se ten vodnaproti pořád tak tlemí. 
ferry 27.12.2005 14:51

Re: Je vidět, že většina našich občanů s volebním právem

No vono to nejpikantnější je, že tam toho vašeho Paroubka nikdo nikdy nezvolil. Tomu říkám parádní puč! Kam se sere Kléma s jeho slavným návratem z Hradu! Již vzhůru podrazáci této země!
ferry 27.12.2005 14:44

Re: Autor nemá rád Paroubka.

No důležitý je onanovat v pravý okamžik! A ten jste asi prospal.
franta 27.12.2005 14:41

Re: Franto tady se dějí věci,

Vážený Bubíku, jsem rád, že postupujete přesně podle vašeho oblíbeného schematu a to je reagovat na něco úplně jiného než bylo v komentáři. Tak tedy ještě jednou: Oba pánové předsedové se nacházeli ve stejné situaci, t.j. jejich poradci byli nařčeni z korupce. Každý z nich reagoval jinak. Jak, to všichni víme. To jsou fakta. Jejich chování v této situaci bylo předmětem mé kritiky. Výsledek vyšetřování na tom nic nemění. A pokud myslíte, že ano, měl byste podobně postupovat také v případě poradce pana Paroubka, t.j. počkat na výsledek vyšetřování. Spravedlnost je spravedlivá jen potud, pokud měří všem stejně.  Ale nevím jestli jste to na stranickém školení ODS už probírali.
Pete Brich 27.12.2005 14:24

Bubíku, nekažte mu radost.

franta je jedním z horkých favoritů soutěže o šaškovskou čepici.
PB