16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

POLITIKA: Provokace je Zemanovou metodou

Vypáčit ze stranických lídrů názor na prezidentské kandidáty je krátce před sněmovními volbami nadlidský úkol. Mají svých – mnohem vážnějších – starostí dost, navíc výběr je obtížný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Schon 21.10.2017 11:16

Re: Pro infantilní kavárníky:

Kosovo je samostatný stát? Krym je samostatný stát.

M. Prokop 21.10.2017 21:30

Re: Pro infantilní kavárníky:

Není to spíš Pudr, ten Hejlek?

V. Heidlerová 21.10.2017 8:24

Porucha osobnosti

Jelikož mám určité zkušenosti z okolí, stalo se mi téměř jistotou, že u MZ nejde ani tak o provokaci a zahánění nudy, jako o poruchu osobnosti a psychickou nemoc, která se rozvíjí v čase. Opravdu inteligentní a duševně zdravý člověk má určité meze, které nepřekračuje. Chorobná lhavost, mstivost+ nabubřelý "egocentralismus" jsou navíc podporovány tzv. poradci, jimiž se obklopil. Snad ho zdravotní stav brzo vyřadí z oběhu.

P. Kmoníček 21.10.2017 8:50

Re: Porucha osobnosti

Máte pravdu. Kolikrát o tom svědčí i jeho výraz.

Š. Hašek 21.10.2017 11:52

Re: Porucha osobnosti

Paní Heidlerová,

já také pozoruji okolí. Nějak se mi zjevuje více ta vykolejenost, provokace, nepamatování si, egocentrismus, radění se s televizí (poradce je drahý) u mnohých typických nevoličů Miloše Zemana. Taky oni třeba stále počítají, že jejich hlas má vyšší hodnotu, než těch tupců.

Stačilo napsat, že Miloše Zemana nevolíte, já ano.

Svět se nezboří. Mimochodem - nějak se to opakuje, Václav Klaus měl také chorobopis na pět stránek. Taková doktorka Roithová dokonce kvalifikovala jeho jasné udělení přednosti Ústavě ČR před nějakým papírem brusele za velezradu. S naším (že, není Vaším presidentem jest nepodstatné) presidentem ČR Milošem Zemanem to máte jak přes kopírák, že?

A. Reček 21.10.2017 12:50

Re: Porucha osobnosti

Je to tak. Do února to s ním už nějak vydržíme.

M. Pernický 21.10.2017 14:46

Re: Porucha osobnosti

Paní Heidlerová,obdivují se vaší chytrostí a všeobjímající , dá se říct rentgenové obrazotvorností ,co z vás vylezlo ,děkují,děkují!

M. Mikulec 21.10.2017 23:06

Re: Porucha osobnosti

Já bych to tak nehrotila. Ignorujete životní zkušenosti a okolnosti, když je člověk obklopen nepřáteli. Známe ty potvory žurnalisty.

V. Heidlerová 21.10.2017 23:35

Re: Porucha osobnosti

Tož jste baba nebo chlap? Jste Mikulec a píšete o sobě "že byste to tak nehrotila". Já už se máločemu divím, spíš mám pocit velké nejistoty, kdo je kdo jak v politice, tak v běžném životě. A navíc přibývá hermafroditů, bisexuálů, transvestitů, koblihářů atd., tož jeden se v tom nevyzná. A přiznám se, že Vašemu příspěvku vůbec nerozumím. Já mám životních zkušeností ve svých 81 letech dost a znám řadu seriózních žurnalistů. Jinak máte pravdu, svět je plný potvor - nejen mezi žurnalisty.

J. Mrázek 22.10.2017 16:55

Vaše zkušenost z Dobřan ?

Dlouholetá, že ? Je to vidět ...

V. Pavelka 22.10.2017 18:15

Re: Porucha osobnosti

v blízkém okolí už to taky nefunguje , dost mě sere, ta devotní podlézavost tomu úřadu , kdekoliv , je to jen úředník .

V. Heidlerová 22.10.2017 19:33

Re: Porucha osobnosti

Vždyť už ho (MZ) nechtějí ani na krajích, pořád tam leze, stojí to velké prachy a svozy fanoušků, dary a pohoštění pro obrovskou plejádu jeho průvodců, nosičů, lékařů, ochranářů, poradců, šoférů atd. Zlín mu návštěvu zatrhl a v Plzni ho tvrdě zkritizovali. Nejlíp by mu bylo trvale na Vysočině. Jenže se namlsal.

P. Lenc 21.10.2017 8:12

Co k tomu napsat?

Haf.