25.10.2021 | Svátek má Beáta


Diskuse k článku

POLITIKA: Proč Dienstbier škodí ČSSD?

„Pokud potřebuji radu ve státních záležitostech, sednu si do vany, na hlavu si nasadím cylindr a čtu ve vnitřnostech mrtvé kozy,“ prohlásil haitský diktátor François Duvalier, který údajně ovládal voodoo a černou magii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fleiszner 9.7.2014 23:18

Je to jedno

Ono je to asi jedno, co Dienstbier kecá a prosazuje. Přijdou volby a debílkové zase zvolí ČSSD, ODS, TOP-09, KSČM, DKU-ČSL atd.

Až to bude neúnosný, tak si zase zvolí nějakého Hitlera a za pár let zase další kolo.

Ś. Svobodová 9.7.2014 19:59

Re: Nechte Jirku, Tomia i další být.

Jaké důsledky mám vyvozovat z toho, že 5lidi z deseti vč. mimin, které potkám, volit nešlo a 3 z dalších pěti, co volit šli, volí stylem : po nás potopa? Mám si hodit mašli?

J. Šimek 9.7.2014 15:30

Re: Lidi chcete slyšet pravdivé informace?

BACHA - je to samomluva hlasatele globálního spiknutí.

M. Dukát 9.7.2014 15:01

Lidi chcete slyšet pravdivé informace?

Poslouchejte rádio Svobodný vysílač CS: http://www.svobodny-vysilac.cz

Alternativní server pro poslech: http://svobodnyvysilac.caster.fm/

L. David 9.7.2014 11:05

ČSSD má nového JYRKU.

A ČSSD ať si JYRKA klidně škodí. To není na škodu.

Ale nepřipusťme, aby JYRKA škodil České republice.

J. Dvořák 9.7.2014 8:59

Nicméně mám zato, že

služební pívo by měl být úředně utracen aby se při pitvě mohlo potvrdit to co už každý ví, a to že má v hlavě to co má mít v (_!_) a naopak to co má mít v (_!_) má v hlavě !Máte snad jiný nápad šéfe jak to dokázat ?

Z. Švrček 9.7.2014 8:55

Nechte Jirku, Tomia i další být.

Je si jen třeba uvědomit, kolik že lidí je volí a z toho vyvozovat důsledky.  Není to volebním zákonem, není to zkažeností stran, je to námi, voliči, protože to umožňujeme a tiše trpíme, ba mnohdy aktivně pomáháme. Každé ráno si koupíme Blesk, každý večer si dáme nějaké to spusto, zapijeme pivem, což by samo o sobě nevadilo a sedáme k Primě, Nově (a žel i k ČT, která si s oběma v bulvárnosti nezadá) a s plným bříškem na sebe necháváme působit ty plkavce a tiše v sobě tříbíme pod tímto vlivem náš názor, mnohdy aniž bychom si to uvědomovali. Představme si, kolik jen lidí tomu všemu mediálnímu humbuku pěkně pohodlně věří!  Pak jdeme k volbám a nemůžeme volit jinak, než volíme. Čest těm, kteří přemýšlejí a snaží se o svůj vlstní názor.

Z. Bureš 9.7.2014 6:57

Pane Navrátile....................

Dýnstbýr neškodí pouze ČSSD - ale potažmo i celé ČR.

Jeho kandidatura na prezidenta ......byla pro celý svět sdělením, že v ČR na prezidenta kandidují zřejmě pouze samí MAGOŘI !!!

Souhlasím s Vámi, že Dýnstbýr patří mezi nejhorší vládní Póvl - neboť je odstrašujícím příkladem "politika", který ho*nu rozumí......a žije pouze ze jména svého táty, Óbr-bolševika !!!

P. Maleček 9.7.2014 0:43

Dienstbier jen maskuje svou totalitní podstatu

U Dienstbiera je mnohem horší to, že tou hysterií okolo tzv. lidských práv a prý demokratických referend jen kryje, že i za jeho souhlasu jsou sosani ovládáni mafiemi a kmotry stejně jako ODS.

Důkazem je i jeho jednání se starostou Krupky (dokonce vyplněné i přátelským obědem)proslaveným vstřícností k masivnímu navážení Romů do Krupky, kteří jsou zde viditelně organizovaně zneužíváni při vysávání jejich sociálních dávek přes hazard a jeho průvodní jevy jako jsou drogy, lichva a kriminalita. A také při jejich uplácení u voleb právě v prospěch starosty Matouše.

To nemluvě o jeho masivním a mediálně zdokladovaným dojení financí a majetku města to za pomoci destrukce práva občanů na spolurozhodování a kontrolu při správě města. To i za pomoci STBácko komunistických metod, jako je v jeho prospěch totální cenzura městských médií nebo destrukce osobního i pracovního života jeho kritiků.

Že pak část financí získaných zneužíváním romských sociálních dávek a dojením zdrojů radnice mizí i do sosanské pokladny je jasné jak facka. Právě v tomhle se Dienstbier přijel do Krupky vyškolit.

Tohle je skutečná tvář Dientsbiera maskovaná jeho šašením okolo lidských práv a prý demokratických referend.