28.5.2024 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

POLITIKA: Přizdihráč

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Radek 22.7.2006 15:50

Re: Re: Je třeba neustále opakovat

Nojono, a co udělá Topolánek s tím 101 hlasem, bez ktrerýho se nehne?

Jirka1 22.7.2006 15:50

Je to srab a hotovo!

Jirka1 22.7.2006 15:42

Re: Proč né druhý pokus?

A proč  by Milazi  prezident říkal dopředu co udělá, dost možná, že to má v plánu, ale jsme teprve v bodě -1, po zvolení orgánů Parlamentu budeme teprve v bodě 1. Celá diskuze,včetně téměř všech článků novinářů se odbývá,co bude v bodě 3. Bohužel i vrcholoví politici přijali tuto hru.!!

Míra 22.7.2006 15:04

... z Václaváku

... a je to přizdihráč a nebo jenom přizdisráč?

Ladislav N. 22.7.2006 14:53

Re: Re: Re: Re: Je třeba neustále opakovat

Hehe, "ten zbytek" si nárokoval Paroubkovic slavným projevem 101 většinu a pokračování vlády..., jenom ten náš "Napoleonek Paroubek" ze svého omylu utržil takový šok a ostudu, že teď kope a nechce si přiznat, že prohrál. A Paroubek prohrál. I tím svým "slavným" projevem... Je to komunista a komunistou už zůstane....

Pete Brich 22.7.2006 13:59

Re: Půvabné bude, franto, jak Roko začne modrat, až mu nějaký komunista přiškrtí kyslík.

8-o;-O;-€(Y)Rv

PB

dph 22.7.2006 13:58

Re: Je třeba neustále opakovat

když oni to socialisté mají těžké,protože žádná z demokratických stran s nimi nechce spolupracovat. Proto si Fico na Slovensku vybral neofašisty a Paroubek komunisty.

Vlali 22.7.2006 13:51

Re: Re: Re: Je třeba neustále opakovat

Když nerozumíte legraci neragujte. Ušetříte sobě nervy a počítači počítačový čas.

Radek 22.7.2006 13:48

Re: Re: Re: Je třeba neustále opakovat

Ono je to trochu jinak. Topolánek dal dohromady (zvolme matematicky korektní termín) NEVĚTŠINOVOU KOALICI, a ten zbytek je tudíž v opozici. Tak teď už mu zbývá jen udělat čárymáry fuk a z klobouku vytáhnout ten jeden setsakra potřebnej hlas :-D

Křupan 22.7.2006 13:41

Re: Re: Je třeba neustále opakovat

Tedy přiznáváte rudou 100 socani+ksč na plnou hubu? A kdy podepíšete koaliční smlouvu?

Georgg 22.7.2006 13:34

Re: Re: Pane Pete, Vaším omylem je, že se nedíváte co dělá Topolánek a jeho melodyboys

Prosím pěkně, kteří jsou ti staří komunisti a STBáci  v ODS? Ale konkrétně! Podotýkám, se mne týká rovněž Váš poslední odstavec.

Křupan 22.7.2006 13:26

Re: Elio, čuráš pravidelně ? A co mozek, máš ?

Pokud velkokapitál + střední třída tvoří 10% obyvatel, pak těch zbylých 90% jsou nádeníci a žebráci. To je latinská amerika jak když vyšije. Děkuji za upozornění.

bara 22.7.2006 13:19

Re: No možná to bylo tim

myslím, že tak  ;-)

franta 22.7.2006 13:12

Půvabné je, jak Roko nyní spoléhá už jen na to, že ho při volbách podrží trojkoalice

Je to asi jeho jediná naděje. Teď ale nevím jestli Paroubkova nebo Brichova. 

Vlali 22.7.2006 13:11

Re: Je třeba neustále opakovat

Ještě doporučuji tesat do kamene (pokud možno modrého) naše stovka je více než vaše stovka.

Vlali 22.7.2006 13:10

LadislaveN

není to co píšu spíše (krutá) pravda co Vás rozčiluje abyste klesal do přirovnávání k Pablbkovým Marťanům. Od Vás bych spíše čekal spílání do "vlastních řad" za blbosti v kampani, kritiku postavení Římanů, Langrů a spol do čel kandidátek. To, že je protistrana šikovnější nemusí znamenat mou osobní přízeň. Pláč nad rozlitým mlékem by snad neměl být hlavní argumentační bází.

franta 22.7.2006 13:09

Je třeba neustále opakovat

Volby vyhrála ODS ! Volby vyhrála ODS ! Volby vyhrála ODS ! Volby vyhrála ODS ! Volby vyhrála ODS !

Myslíte, Richarde, že to aspoň trochu pomohlo ? Každý z nás by to mohl stokrát opsat a nechat doma podepsat.

Pete Brich 22.7.2006 13:08

Re: Re: Pane Pete, Vaším omylem je, že se nedíváte co dělá Topolánek a jeho melodyboys

Nejmenujete se STEM, anylytiku?

Má poklona(Y)

PB

analytik 22.7.2006 13:02

Elio, čuráš pravidelně ? A co mozek, máš ?

Na jedné straně velkokapitál ... na druhé straně střední třída, Elio, kde se ti vytratilo těch 90% obyvatel ? Neděláš náhodou sekretářku u pana profesora Chocholouška ? Nebo si ještě ve vyspělých dospělých letech pleteš levou a pravou stranu. Holka, zamysli se nad sebou ....

analytik 22.7.2006 12:53

Re: Pane Pete, Vaším omylem je, že se nedíváte co dělá Topolánek a jeho melodyboys

První použití výraziva z doby Hitlera má na svědomí dutý Topol. V ODS je dost starých komunistů ( ovšem s obrácenými kabáty ), kteří do strany vnesli více stalinistických metod než Rusové k nám v 50-tých letech. To, že jsou mezi nimi i STBáci s čistými osvědčeními, které dostali za to, že budou šlapat podle nových písní, to je snadno prokazatelné. To, že se při jednání neřídí demokratickými principy mám za prokázané.

Výlevy na adresu pana Paroubka, ať je jakýkoliv, jsou jen ukázkou toho, že taktika ČSSD na koalu platí a je účinná. Takže mnozí přispivatelé tohoto fóra mohou jen nadávat a žít z toho, co se ještě nestačilo rozkrást za Klause a jemu podobných. Ten opovrhovaný socialismus měl moc dobrý kořínek, když i přes ubohost nových mocipánů ve firmách je stále z čeho brát.

A abych předešel Vašemu argumentu na téma mých názorů, sděluji, že podnikám, daně na rozdíl od lumpenkapitalistů z ODS platím a nepožívám výhod. Naproti tomu mohu sdělovat svůj názor tak, jak jsem ho sděloval i dříve. Jen nutno dodat, že dříve nebylo tolik hloupých lidí vidět a slyšet na veřejnosti.

Přeji pěkný den.

Pete Brich 22.7.2006 12:48

Re: Re: Re: Velkokapitál a jeho bílý kůň Jiří Áda Paroubek

O.K.R^

PB

Ladislav N. 22.7.2006 12:44

Re: srovnání

Nejste vy Paroubkův "marťan"? Ignorujete Paroubkova prohlášení? Máte básnickou licenci? ;-)

Richard iii 22.7.2006 12:39

Paroubek skutečně prohrál

Škoda, že tenhle komentář nevyšel v nějakém rozšířenějším mediu. Je zapotřebí neustále opakovat, kdo vyhrál volby a kdo a proč zabetonoval českou politiku. Věřím, že nakonec Paroubek prohraje i to, co mohl udržet, kdyby k výsledku voleb přistoupil čestně a ne jako jiní levicoví šíbři, popírající demoikratické volby.

Pete Brich 22.7.2006 12:32

Pane Bárto, omylem je, že se sociální demokracie bolševizovala až po Zemanovi.

Způsob, jakým se Zeman a jeho bolševická kamarila zmocnili této strany a vyházeli staré sociální demokraty připomíná, jakým způsobem se zmocnil Hitler socialistické dělnické strany v Německu. Ne náhodou čelo ČSSD nyní tvoří bývalí komunisté, SSM kádry a StBáci.

Půvabné je, jak Roko nyní spoléhá už jen na to, že ho při volbách podrží trojkoalice. Když rudý doubledecker mohl být přelakován na oranžovo, proč by nemohl být oranžový buldozer přelakován na modro s černým a zeleným proužkem? ;-):-P;-P:-D;-D;-D

PB

Elia 22.7.2006 12:18

Re: Re: Velkokapitál a jeho bílý kůň Jiří Áda Paroubek

I ve vedení levicových stran jsou samozřejmě užiteční idioti, kteří si svoji roli ve scénáři neuvědomují.

Velkokapitál u nás to jsou hlavně nadnárodní korporace, které u nás budují montovny do kterých si dokonce i částečně dovážejí zahraniční dělníky. Těch pár zločinců kteří se přiživili na transformaci se za velkokapitál nedá považovat ani omylem.  Hlavním viníkem transformačních nákladů jsou samozřejmě komunisté, kteří ukradli původním vlastníků vše, co se dalo a z celého státu udělali jeden veliký velkoprovoz. Když si to chtěli začátkem devadesátých let rozdělit mezi sebou, do značné míry jim v tom zabránil právě Václav Klaus a lidé kolem něj. A byla to právě tehdejší levice, která dělal co mohla, aby se co nejvíce majetku dostalo do „těch správných rukou“.

Jako příklad lze uvést právě investiční fondy, které levice prosadila do kuponové privatizace pod heslem „umožněme přístup každému“, ve skutečnosti ovšem se záměrem umožnit snadnou koncentraci do rukou těch, kteří věděli co kde má svoji cenu tj. vysoké nomenklatuře. A že toho shrábli hodně.

Střední třída jsou lidé kteří se dovedou a chtějí postarat o sebe i další lidi v oblasti svého vlivu. U nás se bohužel vyskytují ve velice malém množství z dříve popsaných příčin. Musejí se hledat např. mezi menšími a středními podnikateli nebo kvalifikovanými odborníky. Představují proto jen slabou sílu a nemají tedy ani v politice dostatečnou sílu. I naše tzv. pravice je proto příliš levicová. Tvrdá levice se soustřeďuje na marginalizaci skutečné střední třídy protože ona největším nepřítelem  systému  vyhovujícího velkokapitálu.

Patron Divný 22.7.2006 12:14

Re: Copek netušíte, že to je jen další finta na hloupý národ?

To jako mluvíte za sebe?

Vlali 22.7.2006 12:08

srovnání

Tak nám zase nezvolili předsedu parlamentu. Hned se ozvali modří, že jsou oranžoví zbabělí. No ono to spíše vypadá tak, že P je chytřejší /vyčur.. než T. Ono nasadit Němcovou co prohrála volby na Vysočině a nesjednat jí podporu byla pěkná blbost. Holt P tak blbej není aby ukazoval karty předem tak do něj kopneme aspoň, že hraje při zdi. Omlouvat vlastní blbost vychytralostí protivníka je přinejmenším zbloudilé. Zajímat se o dění ve vlastních řadách, proč? T vidí že ho VK hodil již přes palubu tak si aspoň zaplakal tu na B tu na VK. Hroutí se Vám sen o snadném přechodu k moci tak aspoň nadáváte soupeři. Asi závist, že to umí lépe.

H.K. 22.7.2006 12:03

Re: Velkokapitál a jeho bílý kůň Jiří Áda Paroubek

R^R^R^

Není co dodat.

Marat 22.7.2006 12:02

Re: Tupolánek

Zdeno,vy jste na tom s myslivnou hodně špatně !  Nejste schopen pochopit,že nikdo za současné situace nedokáže prosadit vládu.Ani soudruh Paroubek ! To co Paroubek dělá Topolánkovi,to bude dělat každému,neboť vládnout chce výlučně on sám.Jenže to co on dělá Topolánkovi a co bude dělat každému jinému,to zase mužou jiní dělat jemu.Takže je to situace neřešitelná.Paroubek nechce nic jiného a na nic jiného nepřistoupí,pokud nebude předsedou vlády on sám.To by ste mohl pochopit,pokud máte myslivnu třebas zakrnělou v dutině lebeční.

Malý Aston 22.7.2006 11:57

Re: Re: Není o čem jednat.

Jsem pravičák jak poleno,je to jistě znát. Mám jen obavu,že můžete mít pravdu.Proti jeho taktice není obrana,tak jako nebyla obrana proti volební kampani ČSSD.