29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

POLITIKA: Posloucháme neexistující stát

Izrael má v jednom ohledu ve světě výlučné postavení – mezinárodní společenství v čele s OSN a Evropskou unií mu už desítky let nařizuje, co má dělat a především nedělat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Šiška 31.8.2016 8:29

To mě štve

Chováme se jako pitomci a ne jako spojenci.

Ale mám malý návrh: Přemístěme to výbušné velvyslanectví do Cimmermanovy Lhoty. Že taková obec neexistuje? No a, palestinský stát taky ne. :/

K. Křivan 31.8.2016 8:57

Re: To mě štve

:-))))))) To beru !

R. Morava 31.8.2016 16:33

Re: To mě štve

To je super nápad. Jen ještě zvolit politiky co je z Prahy vyhostí tam kam patří. Bezpečnostní důvody by tu byly.

O. Dvořák 31.8.2016 7:37

Chyba

"Místo své horlivosti mělo české ministerstvo školství palestinskému „velvyslanci“ raději vysvětlit, že když jeho představitelé přestanou odmítat jednat s Izraelem o vzniku svého samostatného státu, získají východní Jeruzalém jako své hlavní město spíš než opravováním atlasů cizích zemí." - jací "jeho představitelé"? Velvyslancovi představitelé? Nevím, proč by i takovýto článek nemohl být gramaticky správně...

A. Novák 31.8.2016 7:14

brzy se dočkáme

nové verze atlasů z Bruselu, kde na mapě Evropy už nebudou zakresleny Britské ostrovy...:o)

R. Langer 31.8.2016 12:20

Re: brzy se dočkáme

A budou tam Spojené Evropské emiráty... :-(

A. Novák 31.8.2016 7:09

nevšiml jsem si,

že by tahle "prkotina" pronikla do zpráv na ČT24...

zatímco každá bezvýznamná zahraniční návštěva se tam pitvá dopodrobna...

B. Martinák 31.8.2016 7:00

Tak

to soudruzi na ministerstvu trochu přepískli..

M. Jelínek 31.8.2016 5:14

slava Izraeli

Slava Izraeli

T. Kubín 31.8.2016 4:12

petice

Prosím, připojte svůj podpis k petici týkající se této ostudnosti a případně ji šiřte dále:

http://www.petice24.com/za_ponechani_udaje_o_hlavnim_mst_izraele_ve_kolnim_atlase

I. Babková 31.8.2016 15:41

Re: petice

Díky, pane Kubíne, že jste sem dal ten odkaz na petici.

Bohužel jsem si však při jejím podpisu připadala stejně, jako kdybych házela hrách na stěnu. Ten nesouhlas s hanebným chováním našeho ministerstva by se měl dát najevo nějak důrazněji.

T. Hamet 31.8.2016 1:29

Fakt, že USA podporují Izrael

není nic překvapivého s ohledem na fakt, že vznikl za peníze amerických Židů, kteří ostatně mají v rukou drtivou většinu amerických financí. Nicht Wahr?

T. Kubín 31.8.2016 4:11

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

Aha. Pán má zřejmě na nočním stolku Protokoly sionských nudrců a Mein Kampf ...

P. Burda 31.8.2016 9:16

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

Pán si asi nevšiml, že Izraelité byli na tomto území doma již před mnoha tisíciletími. A od počátku oněch věků bojují s Filištíny, ač se národy s tímto jménem prý mění.

Izraelité, lidé z Libanonu, Jordánska i Sýrie si vytvořili jakési mezinárodní vztahy. Ne vždy ideální, mírové, ale umožňující koexistenci. Palestincům nejde o dohodu, o samostatný stát. Těm jde (především) o vytváření problémů všem v okolí.

T. Hamet 31.8.2016 15:20

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

Všiml. Já ale mluvím o státu Izrael, nikoliv obecně o území obývaném Židy.

P. Lenc 31.8.2016 9:51

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

Jo pane Kubíne.Nakonec, takových nácků a komunistů bude, bohužel, v každé společnosti dost.A to je hnůj ještě nebezpečnější než palestinská pakáž.

J. Ráž 31.8.2016 11:55

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

Duševní porucha má různé projevy. Třeba i tak, že si postižený napíše mezi křestním jménem a příjmením písmenka p.p. Takže nemá smysl se pozastavovat ani nad tímto výrokem.

T. Hamet 31.8.2016 15:18

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

A nějaká věcná, faktická oponentura by nebyla, pánové? Že byste mi jako nějakým argumentem doložili, že nemám pravdu?

J. Jurax 31.8.2016 23:02

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

A což kdybyste se ten svůj žvást pokusil nějak doložit Vy?

T. Hamet 31.8.2016 15:22

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

Opravdu podivuhodná logika :D

H. Lukešová 31.8.2016 15:36

Re: Fakt, že USA podporují Izrael

No a palestinští Arabové žijí jenom z milodarů od EU i USA. To jste jaksi zapomněl zmínit. Bez peněz z ciziny by palestinští Arabové nepřežili.