9.12.2023 | Svátek má Vratislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Houmr 11.7.2008 19:46

Soudruhu Zaorálku,

stínový ministr nemá chodit na slunko, má zůstat ve stínu, pak se stává, že dostane úpal.;-)

Harazím Kejhák, filantrop 9.7.2008 21:26

Hrozba ruské mírové politiky ohlášena ruskými generály je přesvědčující

lidičky, oni prý po nás žádné rakety házet nechtějí, samozřejmě za předpokladu, že přilezeme na kolenou a budeme Putinovi lízat jholínky. To je výraz ruského humanismu, jak jej známe už od soudruha Stalina.

Woe#terim 9.7.2008 17:43

Z článku: HROZBA mimo Európy?

Zajímavé jsou nakonec i další přiklady americké vojenské pomoci z poslední doby: například 63 miliard dolarů na zbraňové systémy pro Saudskou Arábii a Egypt – aspoň je jasné, že Američania platia dobrých moslimov (najsilnejšie islamské štáty) proti zlým moslimom (napr. slabá Sýria).

Na základě analýzy hrozeb, kterou si Poláci udělali, sdělili Američanům svou základní pozici: Severní Korea ani Irán nepředstavují pro Polsko žádnou akutní hrozbu – v roku 1994 sa v krajinách východnej Európy (Pobaltie, stredná Európa a Balkán mimo krajín býv. Juhoslávie) uskutočnil prieskum ktoré národy sa najviac usilujú integrovať do tzv. západných štruktúr – EÚ a NATO. Dobre si spomínam, že najviac EÚ a NATO-filov bolo v Poľsku, na druhom mieste bolo Rumunsko, tretie Maďarsko, krajiny Pobaltia, Česko a Slovensko boli ďaleko za nimi.

Dnes je situácia úplne iná: väčšina Poliakov zbraňové systémy USA na svojom území odmieta, určite im zaplo, že tzv. ekonomické reformy po vzore USA v Poľsku v 90-tych rokov mali za následok len útek Poliakov za hranice Poľska. Aj preto ich politici chcú ťažiť z prítomnosti USA predovšetkým ekonomicky: teda nové pôžičky, úvery, či dokonca dary a príspevky (na obranu, aj nie) ktoré by inak platila poľská strana musí platiť teraz tá americká.

Zbrane ich (Poliakov) nenasýtia a preto robia všetko preto, aby ich aspoň trochu viac nasýtili...

jeff 9.7.2008 0:07

Pane Zaorálku,

uzavřeli jsme vojenskou smlouvu s naším spojencem. Jak jsem poznal vás, vaše spolustraníky i vaše voliče, chápu, že náš spojenec není váš spojenec.  A proto si nepřeji, abyste se ještě kdy dostali k vládní moci.

Josef 8.7.2008 23:41

Pane ZaAnálku

Ty Vaše vyblitosti si nechte pro své rudé soukmenovce.

Kde bereš tu drzost Ty tupá rudá chátro publikovat zrovna zde na tomto webu.

Zdendáč 8.7.2008 21:52

Podpis...

Jedinou vadu ten podpis pro páně Zaorálka má a to tu,že není od jeho řiťodárce Pahrbka...

Určitě by tam byl,kdyby se ten Pahrbek ještě dnes roztahoval v Kramářově vile a pak by takový řiťolezec jako je zrovna páně Zaorálek mlel úplně naopak...

Jenže v bezvládí Pahrbek otočil jak na obrtlíku a tak teď Zaorálek chudák,vypadá jak č.u.r.á.á.k...;-D

wbgarden 8.7.2008 20:30

Budu neusále opakovat

američani tady měli být o pětačtyřicátého a ušetřili bychom si pár desítek let front na banány a hajzlpapír. Jinak je absolutně šokující, že opoziční strana plus ČT dávájí takový prostor ruskému generálovi, který nás prý zatím nemíní bombardovat. To ani za Husáka neměli. Kolik českých generálů vystupovalo v ruské televizi ???? když se jednalo třeba o Gruzii ???? Žádám okamžitou demisi vedení ČT a nótu případně odvolání velvyslance. Jinak nic proti ruským generálům, rád s nimi popiju i popěju....

Jinak video zde:

text

Ivan Nový 8.7.2008 17:59

Pane Zaorálku,

co navrhujete proti Rusku dělat Vy, kde máme hledat spojence proti němu?

šakal 8.7.2008 18:06

...Ježkovykoule...se ho ani neptejte!...

...Eště byste moh slyšet něco, co nechcete znát - že třeba jako..."Brusel"...a  nebo "společně evropsky"...prostě tak ňák "v duchu internacionalismu"  ;-P   ;-D

PetrH 8.7.2008 17:17

"Víme bezpečně, že systém protiraketové obrany USA nebude nikdy patřit pod NATO. USA svůj systém nikdy nepředají alianci."

Pane Zaorálku, to jste si nejspíš říkali s okresním hejtmanem, že? Pokud vím, Američani tvrdí něco dost odlišného, jenže od nich informace zaručeně nečerpáte...:-/

Z 8.7.2008 16:09

Schwarzenberg vymasturboval konečně smlouvu o radaru

;-D

novaz 8.7.2008 15:59

konečně podepsáno

Krásný a sladký den. Konečně jsme poslali Rusa tam, kam patří. Bolševik Za orálků asi pláče.

šakal 8.7.2008 16:42

...Bať!...

...R^  :-)

...Ale ještě je třeba to schválit v parlamentu. A tam je Zaorálků jak nasss...eto  :-/ 

...Tak uvidíme :-)

Ivan Nový 8.7.2008 18:00

Re: konečně podepsáno

R^

Merlin 8.7.2008 18:11

Re: Re: konečně podepsáno

Moc se neradujte, tací, jako je Zaorálek, nám to mohou ještě pěkně zavařit. Stále víc se přichylují "k mocnému dubisku na východě". Nedej bože, aby vyhráli volby.

Ivan Nový 8.7.2008 18:38

Merline,

to jistě. Proto tu potřebujeme americkou vojenskou základnu.

Milan 8.7.2008 18:43

Re: Merline,

Odshora až dolů,samej pitomec....;-ORv

Mrazivý dech 8.7.2008 21:03

Re: Re: Merline,

tvůj rodokmen??:-D

Z 8.7.2008 15:15

Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS! Toto zní rozjásaně letní Prahou dnes 8.7.2008. S USA na věčné časy, a nikdy jinak! provolávají šťastní Pražané. Ať žije ODS, ať žije ODS, ať žije ODS. Ať žije věčné a nerozborné přátelství lidu USA a ČR! Ať žije Condoleezza Riceová a náš drahý kníže Schwarzenberg, ať žije náš Topolánek, ať žije náš drahý Čunek, ať žije Parkanová! Jejich přítomnost Pražané jen matně tuší, protože členové vlády jsou ukryti ve zbrusu nových pancéřových automobilech Pandur, jejichž kolona rychle projíždí z letiště Ruzyně Prahou ke Kramářově vile. Rozjásaní Pražané provolávají slávu naší drahé vládě, která pozvala naše drahé přátele z USA a těší se, že americká námořní pěchota si postaví základny v ČR a sklady jaderných bomb u Jižního Města.

V ulicích Prahy jsou statisíce slavnostně naladěných občanů, vlaječkami a třepetalkami vítají hosta z nejvzácnějších Condoleezzu Riceovou, která nechala zastavit svůj silně pancéřovaný automobil značky M1 Abrams a přes štěrbinu tankového periskopu se zdraví s Pražany. Na pozdrav Pražanům nechala několikrát otáčet věž s kanónem, když obklopili její vozidlo. Pražané jí za to vděčně děkují.

Americkým radarem v Brdech zasadíme zdrcující ránu komunistickým a islamistickým uchvatitelům! Radarem a raketami na ně, jak jinak. Moskevským finančním jestřábům z Něvského prospektu přejde chuť na naši demokracii, až spatří pyšné hlavice amerických střelhbitých mírových raket. Tak se musí na agresora. A nepolevit. Radar v Brdech jistě nebude poslední. Do konce pětiletky naši pracující zbudují ještě radary v Krkonoších, na Ořechovce v Praze 6 a na Českomoravské vrchovině. Už víte koho budete příště volit? ptá se šibalsky komentátor rozhlasu a my víme jako všichni rozjásaní pracující, že to zase bude naše ODS. Ať žije naše rodná strana ODS!

H.K. 8.7.2008 15:24

Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Autor: Z IP: 85.25.132.xxx   Ať žije naše rodná strana ODS! 

 Ať žijí všichni, nejenom ODS, ale i ČSSD, SZ, KDÜ ČSL, atd. A't žijí všichni, ale za své.

Ondras 8.7.2008 16:41

Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

A vtom jste se probudil s rukou v nočníku...

PetrH 8.7.2008 17:19

Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

Joj, vy máte praxi! Nechte mě hádat... nejste Dušan Jasánek?:-D

Starý J. 8.7.2008 19:46

Re: Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

To chce opravdu dlouholetou praxi, umět něco takového stvořit. A osvědčený starý bolševický politruk zavzpomínal na své slavné časy a některou ze svých starých prací ze šuplíku lehce přepracoval.

Starý J. 8.7.2008 19:53

Re: Ať žije ODS! ať žije ODS! ať žije ODS!

....V ulicích Prahy jsou statisíce slavnostně naladěných občanů, vlaječkami a třepetalkami ...

Nejsou tam statisíce slavnostně naladěných občanů, ale jen několk desítek starých struktur, které přišly manifestovat své neskonalé zoufalství nad tím, že jako pátá kolona dvacetiletého okupanta, ztrácí pomalu půdu pod nohama.

70% údajných "odpůrců radaru" zatím doma chrápe, nebo je na dovolených, nebo chlastá pivo u stánků a na Václaváků se sešlo několik desítek posledních zoufalců, vzpomínajících na zlaté zašlé časy, kdy otravovali život takovými bláboly, jako jste ráčil stvořit a připomenout nám!

JJ 8.7.2008 15:14

A ma byt?

US treba podepsalo a neratifikovalo Kyoto.

U Polaku nakonec slo o neco jineho - levice tam zakladny nechtela a tak nastavili podminky tak, aby byly neprijatelne. Tot vse.

Starý J. 8.7.2008 13:59

Je neuvěřitelné, že nejvíce proti radaru ječí

ti, kterým naprosto nevadilo (dokonce hlasitě souhlasili), že jejich zástupci v parlamentu, jejich komunističtí spolustraníci odhlasovali pobyt ne 200 vojáků, ale celé armády, včetně rodinných příslušníků, celé výzbroje, tanků, dělostřelectva,raket i raket s jadernými hlavicemi (ale ty byly umístěny dokonce bez smlouvy a schválení komunistickým parlamentem).

Tito soudruzi ve své vojenské doktríně souhlasili s tím, že Čechy a část Moravy byly určeny jako přímé bojové pásmo vojenského nukleárního konfliktu. Teď straší s nasměrováním ruských nukleárních raket na naše území jako odpověď za vybudování radaru. Ale na koho budou ty rakety namířeny? Na radar stačí jedna, a ještě ani nemusí být s jadernou hlavicí a zbývající jaderné budou tedy mířit na obyvatelstvo, protože zde žádné cizí nepřátelské armády vůči Rusku nejsou, jako tomu bylo v případě ruské armády na našem území.

Ano, nejvíce řvou komunisté a Paroubkem dirigovaní socanští straníci seskupeni přímo kolem něj. Pokud se týká komunistů - nejsou to žádní jiní noví komunisté, než byli ti, co byli komunisty za přítomnosti ruských vojsk na našem území. Jak jim máme věřit to chrabré přesvědčení, že oni mají nejvíce na srdci to, aby zde nestála noha cizího vojáka? Jak zrovna říká v TV komunistický poslanec Černý, je představa radaru na našem území pro ně  naprosto nepředstavitelná! Kdyby se bývali v minulosti jen jedním slůvkem proti ruské armádě na našem území ozvali (jako že to neudělali), dávno již by v komunistické straně nebyli, včetně všech dalších známých dopadů na jejich  život! 

VLADIMÍR 8.7.2008 14:28

Re: Je neuvěřitelné, že nejvíce proti radaru ječí

S komunisty si nedělejte těžkou hlavu, ti budou vždy proti všemu a soc., kdyby byli u moci tak to taky podepíšou, to jenom dnes dělají caviky. 

Saša 8.7.2008 13:19

Soudruh Zaorálek zahraniční politice rozumí,

vždyť na UJEP v Brně získal doktrorát z . marxismu leninismu. Byl též místopředsedou SSM.

Zdravstvuj tovarišč Zaoralek.

Šnek 8.7.2008 16:13

Re: Soudruh Zaorálek zahraniční politice rozumí,

Jenže já ten blbej ksicht nemůžu ani vidět.

Simon 8.7.2008 13:04

Ve zkratce

Polaci mají ve všem pravdu, zatímco my se všichni( až na osvíceného pana Zaorálka a jeho kolegy) mýlíme...:-D Írán nepředstavuje hrozbu... možná jo, zatím.

Jedna otázka: Kdy že to přesně začal Noe stavět Archu???