24.9.2021 | Svátek má Jaromír


Diskuse k článku

POLITIKA: Pět důvodů, proč volit Miloše Zemana

Když jsem viděl výsledky prvního kola prezidentských voleb, mojí první reakcí bylo, že stejně jako v prezidentských volbách předchozích nepůjdu k druhému kolu vůbec. Nechtělo se mi vybírat si mezi dvěma zly.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Čermák 21.1.2018 22:07

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

Tak zrovna tohle by se řešit dalo. Kdo od státu bere peníze, tak prostě volit nebude. Ať už je to úředník, placený se státního rozpočtu, nebo osoba na dávkách. Stejně jsou ty volby dost o tom, kolik stát ukradne peněz produktivním, tak ať o tom aspoň rozhodují jenom oni a ne ti, co z jejich peněz žijí.

V. Heidlerová 20.1.2018 8:21

Re: Připojuju se

k Vašemu názoru. Zeman nedrží slovo a obklopuje se samými stejnými kreaturami, jak on sám. Lže a lže a jeho sbor a pidistrana s ním. Dobře. že mu sundali tu presidentskou vlajku s nápisem "pravda vítězí". Až tomu tak jednou zase bude, to se dozvíme věcí!

V. Heidlerová 20.1.2018 8:17

Re: Je to smutné

Tak docela pravda to není. Osobnost MZ mi byla známa již z dob mých studií v Praze, studovali se mnou (dálkově) z jeho blízkosti. Měl mnoho dobrých nápadů, byl skvělý rétor, ale již tehdy silný piják a kuřák, uchyloval se do klidu knihoven a studoven a tam pilně četl a pil, ve své kanceláři kouřil a totéž. Tah na bránu - tedy výstupy, praktické využití, dotáhnout úkol do konce - mu chyběly. Tak se specializoval na řečnování. Ohromil nás článkem v TM z r. 1988 nebo 1989 o stavu české země, byli jsme nadšení, šířili jsme a kopírovali. Jako politik spíše podrýval a intrikoval - vzpomeňme jen aféra v Bamberku, opoziční smlouva atd. Dá se to dobře vystopovat i z jeho vystupování, poslechu jeho názorů a okatého a očividného chování vůči nám občanům, z nichž 80 procent považuje MZ za debily a idioty. K tomu není třeba vždy jen polistopadových médií, která ne všechna jsou nevěrohodná. I bez komentáře pohled na tuto chátrající osobnost stačí, abych si vytvořila názor. Buďte rád, že máme svobodu tisku, kde jinde a jindy byste mohl projevovat svou nelibost nebo naopak zase oddanost sobě nemilým či uctívaným osobám!!! Idiotka už jsem podle MZ stejně, tak mně to ani moc nevadí. Hlavně nebýt jaKO ON a jeho ctitelé, nechci mít křivý charakter.

R. Morava 19.1.2018 22:20

Re: Je-li pro autora Zeman

Zeman není prozápadní pokud si pod pojmem Západ představujete socialismus, marxismus a zednáře. TO vše totiž vzniklo na Západě a už se to zase vrací.

R. Morava 19.1.2018 22:05

Re:

Berta, Berta, Berta, Radka, Radka. Všechny tyhle holky znám. A byl panic, že?

R. Morava 19.1.2018 22:03

Re:

Tak ona i ta výzva vědců trochu lže že?

R. Morava 19.1.2018 22:02

Nezeman to zní jako Antikrist

Něce na té negativitě je. Budu pozitivně volit Zemana.

F. Houžňák 19.1.2018 21:34

Podívejte se, nejdřív si to přečtěte, pak se

zamyslete, pak si to znovu přečtěte, pak se znovu zamyslete, a až přijdete na to, že píšete blbosti, tak běžte spát. Jinými slovy, před psaním zapojit mozek. Jak říkával můj kamarád Kofroň, u některých lidí je velký mozek malý a malý mozek žádný. U vás to snad tak není, ale bacha na to. Co dělají matrace?

M. Prokop 19.1.2018 21:19

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

To, které skupiny koho volí, je prostá statistika. Jiná věc je její využití k podpoře nebo očernění některého kandidáta nebo jeho voličů.

Paradox je, že jste ji vlastně potvrdil.

M. Prokop 19.1.2018 21:15

Re: Vědci jsou v průměru stejně závistiví, prolhaní,

Pan Zaoralek napsal něco jiného, polemizujete sám se sebou.

M. Prokop 19.1.2018 21:14

Re:

Tak kdyby lhal, tak už to Zeman nebo mluvčáček objevili někde vlevo dole.

Zemana znám dost dlouho, nějakých 30 let, tak vím, že lže zcela systematicky.

F. Houžňák 19.1.2018 20:11

A co si jako osobní známý Drahoše myslíte o tom,

jak se v diskusi osmi navezl do Poláků, zcela mimo logiku a směr a účel diskuse? Proč to, podle vás dělal, a jaký to mělo smysl - tedy kromě toho, že se veřejně představil jako poslušný a dychtivý vasal bruselské věrchušky? A co si myslíte o tom, že si už jako presidentský kandidát sestavuje a zveřejňuje seznamy nepohodlných "štvavých imperialistických vysílaček", kterým se my primitivní, Putina zbožňující xenofobové máme vyhýbat, aby nás nepomýlily? Domníváte se, že se po zvolení presidentem jako "chlap, co nekecá" bude zasazovat o zavření těchto serverů, potažmo jejich provozovatelů? Určitě by váš názor na tyhle věci zajímal nejenom mě.

M. Pernický 19.1.2018 19:08

Re: Proč volit Zemana?

Pane Khail,a jestlipak víte něco o tom,že na místě dvou vražd nebyly žádné stopy Kájinka a vůbec tam nebyl.

M. Pernický 19.1.2018 18:57

Re: Je to smutné

Mila paní Heidlerová, plus všichní kádrovácí a vychovatelé presidenta Miloše Zemana,nevíte o něm nic jiného než co vám nakukavají naše polistopadová média, a šířite to s velkou radostí a děláte ze sebe užitečné idioty.

K. Potoček 19.1.2018 18:29

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

Ale co s tím?

Já žiji v lokalitě, kam se nám postupně nastěhovala dost objemná cikánská komunita. Většina z nich nedělá a mají také ten jeden hlas. Komu ho dají? No tomu, kdo jim populisticky nabídne víc (všiml jste si, že slovo populismus je poslední dobou podsouváno pravici?)

A celkem vám rozumím. Mám kamaráda, který vlastní 3 menší firmy a prakticky se nezastaví a znám ze svého okolí lidi, kteří nikdy nic nedělali a ani se na to nechystají. Proč taky? Každý měsíc si skočí z poukázkou na poštu a sem tam nějaká čórka na přilepšenou a ono se dá vyžít. A ten můj kamarád i každý z těchto nezaměstnaných, mají stejný hlas.

Já Vám rozumím, ale řešení nevidím.

F. Houžňák 19.1.2018 18:27

Vědci jsou v průměru stejně závistiví, prolhaní,

pokrytečtí a podrazáčtí jako nevědci. Kam na to chodíte, že Drahoš nelže "vzhledem ke své profesi"?

J. Schwarz 19.1.2018 18:20

Re: Je to smutné

Miloš má Barrandov, vy zase ČT! Nestačí vám to snad? A jestli zmiňujete "peníze a výhody z Ruska" tak těch Sorosových a "norských" je řádově víc...

V. Kříž 19.1.2018 18:13

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

teď nemluvím o vás, protože vás neznám, ale někdy si fakt myslím, jestli je to spravedlivé, aby hlas všech měl stejnou váhu...

V. Kain 19.1.2018 18:05

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

Jen se z toho Smatlak neopupínkuj a vypni si Caps-Lock magore.

V. Kain 19.1.2018 17:59

Re:

Zaorálek jak můžete tvrdit že nelže?Mimo vědecké obce o něm nikdo neslyšel. Jak je to dlouho co na povrch vyplavala tato marketingová bublina?A nejednou jedině Drahoš.Mám strach otevřít konzervu aby na mě nevyskočil Drahoš.Kolik roků známe Zemana?

P. Khail 19.1.2018 16:11

Re: Proč volit Zemana?

Zeman: nebudu udělovat milosti, krom ... a pak ji dal Kajínkovi, protože už seděl dlouho. Že to nemá spojitost? Ale má ...

J. Zaorálek 19.1.2018 14:20

Tak měl bych tu jeden důvod, proc volit Jiřího Drahoše. NELŽE!

Tedy, zatím ho nikdo veřejně ze lži neusvědčil. Vzhledem k jeho profesi je take možno usuzovat, že své názory je zvyklý budovat na pevných základech. Je tu někdo, kdo si myslí, že vubec nevadí a je zcela v pořádku, že prezident republiky je několikanásobně usvědčený lhář, který se za své lži nikdy neomluvil a lže radostně dál?

O. Zuckerová 19.1.2018 14:19

Viz

://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drahos-podporuje-prijimani-imigrantu-propaguje-islam-a-spolupracuje-s-islamisty-To-co-sam-nedavno-rekl-ukazuje-jeho-skutecnou-tvar-Je-to-lhar-Znalec-islamu-hovori-520570

M. Klas 19.1.2018 13:56

Re: několik důvodů proč NEVOLIT ZEMANA

Přece jen jsem to přelouskal a mohu říci, že s Vámi opravdu ve všech bodech souhlasím! Měl bych k tomuto tématu ještě další, ale proč to rozebírat - např. nekonzistentní názory pana Zemana na řešení stejného problému, když se jedná o různé osoby (Sobotka vs. Babiš), ohýbání ústavy apod. Ale vracím se k mé prosbě, bez velkých písmen by to bylo čitelnější.

K. Potoček 19.1.2018 13:53

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

Aha! Ústav pro výzkum to asi nebude, že?

O. Zuckerová 19.1.2018 13:48

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

Omluvte pana smatlaka, on píše z ůstavu!!

D. Stirský 19.1.2018 13:47

Autorovi bych připomenul,

že Zeman podle mého soudu žádné názory nemá. Je pragmatikem non plus ultra a chce býti zvolen. Nevěřím, žer mu jde o Česko, jede mu pouze o jeho ego. O moc. Jinak by ve svém věku a se svým zdravotním stavem po druhé nekandidoval, ale doporučil by volit třeba, co já vím, Topolánka. Zeman je politicky nekorektní - já bych řekl vulgární - proto, že ví, že se to bude značné části elektorátu líbit. Nic víc, nic míň.

K. Potoček 19.1.2018 13:03

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

Takže za prvé, neznáme se, tak mi prosím netykejte.

Za druhé, Zemana nemám rád, ale budu ho volit.

Měli jsme kdysi ve třídě kluka, který byl velice chytrý, byl slušný, ale nikdo ho nebral vážně, protože prostě neměl "tah na branku". A to je v politice důležité.

Jo a pohlídejte si ten Caps Lock, dost vám to tam ujíždí. Hezký den.

A jestli si myslíte, že jsem hloupý, to je vaše věc, ne moje.

P. Smatlak 19.1.2018 12:33

Re: Ptáte se, proč volit Drahoše?

NENECH SE OBLBOVAT TO JSOU JEN POPULISTICKÉ KECY ZEMANA A JEHO POOHROBKŮA VLEZPRD-LKŮ .A tobě nevadí co za s prominitím zmetky s ním sedí na hradě:Ovčáček to je magor.Mlynář podvodník a ještě je v rozporu s ůstavou,protože nemá prověrku a ten třetí To je další hráč do mariáše se Zemanem. A kamarád postkomouše ZEMANA komunista jako poleno Šlouf to ti také nevadí,,A OPOSMLOUVA S ods nebo prodej Chemopetrolu Babišovi za hubičku,kde v tom jede také Zeman to ti také nevadí.Takže pokud ne tak jsi buď slepý a hluchý a nebo hloupý jako ti co na ty populistické žvásty naletěli.a TY JSI NĚKDY DO ROKU 1989 SLYŠEL JMÉNO ZEMAN?jÁ JEN,ŽE BYL ZAMĚSTNÁN V BOLŠEB ́VICKÉM PROGNOSŤÁKU A PŘITOM,ŽVANÍ, A LŽE,ŽE HO KOMUNISTI NECHTĚLI.a V 68 BYL KDE,ŽE SI DOVOLIL NADÁVAT A HANĚT I DUBČEKA.ZEMAN JE MOŽNÁ CHYTRÝ ALE NE MOUDRÝ A JE JAN VYČŮRANÝ TAK JAKO BYL VŽDY ALE HLAVNĚ JE AROGANTNÍ A SPROSTÝ a i tací jako ty ,kdybys ho nevolil a nebo s ním nesouhlasil tak by tě v tom případě považoval za povl.Takže si vyber rozum nebo hloupost a věř mi,že to není, pokud začneš skutečně myslet a nebo přemýšlet a stebou i ostatní tak složité.

S. Landa 19.1.2018 12:22

Re: Je-li pro autora Zeman

Někteří určitě. Ale já s ním naprosto souhlasím.