13.4.2021 | Svátek má Aleš


Diskuse k článku

POLITIKA: Pan Nečas

Kde jsou ty časy, pokud kdy jaké byly, kdy jsme já, vy, naši přátelé i nepřátelé, blízcí příbuzní i naprosto vzdálení cizí lidé věřili, že premiér vlády musí mít nějaké znalosti, dovednosti, charakterové vlastnosti, vize a cíle, nějaký kredit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vacek 30.5.2015 0:25

Krásný příklad

toho jak dopadne chlap, když mu mozek spadne do kalhot.

Holcman 30.5.2015 18:17

Re: Krásný příklad

:-) Co se dá dělat, když je někdo hňup. Ještě by mohl zkusit zdejší Kyselkovou, ta má ptáčky viditelně taky ráda.

J. Kyselková 27.5.2015 18:20

Paní Janě Nečasové

nebyla doznána vina a není odsouzená. Útoky mravokárců, kteří jí oplzle lezou pod sukně jsou nestydaté a  - s p ro s t é  !!!

M. Gavlák 27.5.2015 21:41

Re: Paní Janě Nečasové

Co to melete? Jedna věc je trestní odpovědnost, druhá absolutní deficit morálky. A o té je řeč...

J. Kyselková 27.5.2015 22:16

Re: Paní Janě Nečasové

Deficit morálky má soudkyně Králová, která zfanatizovala dav zveřejněním neověřených intimních rozhovorů osob svěřených jí ke "spravedlivému" rozsudku. Fuj.

J. Jurax 27.5.2015 23:28

Re: Paní Janě Nečasové

Nemá žádný deficit. Ono totiž i tohle je vzhledem k tomu, že jedním z aktérů aféry byl politik a premiér, věc pohříchu velice veřejná.

K. Frauknecht 28.5.2015 6:42

Re: Nesouhlas!

U Vás mi to trochu mrzí :-).

J. Kanioková 27.5.2015 17:43

Nehodlám hodnotit osobní vztah tohoto páru,

rozbití rodiny má vždycky negativní následky.

Ale že byly zveřejňovány i části odposlechů ryze osobního rázu, to považuji za sviňárnu.

Hyenismus..!

J. Jurax 27.5.2015 23:30

Re: Nehodlám hodnotit osobní vztah tohoto páru,

Houby hyenismus. Ono totiž i tohle je vzhledem k tomu, že jedním z aktérů aféry byl politik a premiér, věc pohříchu velice veřejná. Politik na vysokém postu s tím musí počítat a nechovat se holt jako Nečas.

J. Václavíková 30.5.2015 0:54

Re: Nehodlám hodnotit osobní vztah tohoto páru,

Navíc ty odposlechy musely být použity pro vyvrácení tvrzení, že chránili Radku Nečasovou.

D. Procházka 27.5.2015 16:04

Já nevím

že si Nečas platil souložnici ze státních peněz, je svinstvo. Že se jí nechal řádit v úřadě, je tragédie. Přesto by redakce nemusela zveřejňovat kdejakou slátaninu na toto téma.

J. Chaloupka 27.5.2015 14:21

Kolik lidí na úřadu vlády to vědělo, a ani nešpitlo?

Ostatně minimálně to věděl Kalousek a ta z toho LESa, co si stěžovala, že jí Nečas odvolal z MO, protože to neschválila Janulka.

Ś. Svobodová 27.5.2015 12:34

Podivný soud

Pokud vím, týká se nynější obvinění Nagyové nezákonného zneužití Vojenského zpravodajství. Nechápu, proč jsou pouštěny odposlechy týkající se tristního chování Nečase a jeho milenky, které však nesouvisí s tím, zda-li došlo či nedošlo k výše uvedenému nezákonnému kroku. Celé to působí jen jako divadlo pro diváky - aby si neuvědomili, o jaká fakta v tomto případě jde a byli uspokojeni tím, že konečně někdo "ze zhora" dostává kapky. Souhlasím pouze s tím, že Nečas je trubec. Ale jeho chování se nevymyká z chování jiných lidí a požadovat, aby se premiér (nebo prezident) choval v soukromí jinak než představitelé běžné populace je magořina.

J. Kavalír 27.5.2015 12:49

Re: Podivný soud

V tom případě jste "poněkud nechápavá". Pokud Nagyová stavěla obhajobu na tom, že Nečasovou chtěla chránit před někým, kdo ji měl sledovat, pak nahrávky ukazují, jaký vztah k ní skutečně měla.

P. Švejnoch 27.5.2015 12:56

To se tedy na mě nehněvejte

ale já bych si přál, aby vrcholní představitelé mého státu byli lidé s noblesou. Tedy aby se chovali noblesně nejen navenek, ale i v soukromí.

Místo toho máme prezidenta, který ve svých veřejných projevech hovoří o kundách, premiéra, který není schopen slušně leč účinně odkázat svou maitressu do patřičných mezí, a, abych nezapomněl na naše zákonodárné sbory, ještě máme předsedou senátu bývalého předsedu dílenského výboru ROH v budějovické Škodovce, o jehož vychování mám, jako jeho bývalý skorokolega, celkem jasnou představu.

Tedy - zcela bez ohledu na ostatní souvislosti spojené se jmenovanými - považuji závěr Vašeho příspěvku za jakési lidově-demokratické heslo. Naopak bychom měli žádat, aby se naši představitelé chovali i v soukromí jinak, než Lojza ve zpocených gumovkách...!

J. Vlček 27.5.2015 15:01

Re: To se tedy na mě nehněvejte

Pane Švejnochu, naprosto s vámi souhlasím.

J. Jurax 27.5.2015 23:31

Re: To se tedy na mě nehněvejte

Souhlas.

J. Dufka 27.5.2015 11:11

bolševická justice

...bolševická justice bez sebemenšího vlivu řadového občanstva na verdikt o vině tedy bez poroty...ištván to je zázrak a soudkyně co proces řídí si ho světe div se odřídí sama.. si volně zhodnotí jí povolené provedené důkazy a o těch dvou co sou tam na parádu pro okamuru a cibulku z lidu a posedávají při..i po a i spí...a vyjeví svůj rozsudek - rozsudek krávy libující si v bleskově bulvárních ostouzeních obžalovaných takovými tupými nemehly jako ištván bajgar a toho třetího vola si ani nepammatuju..nečas je čestný chlap...důstojníci rozvědky ve srovnání s blby z justice vycházejí jako vtipní stateční kluci a paní nečasová jana je žena od rány.. bajgar ištván nevejdou do dějin....ani tak ani onak

J. Dufka 27.5.2015 11:04

bolševická justice

...bolševická justice bez sebemenšího vlivu řadového občanstva

na verdikt o vině tedy bez poroty...ištván to je zázrak a soudkyně co proces řídí si ho světe div se oddřídí sama.. si volně zhodnotí jí povolené provedené důkazy a o těch dvou co sou tam na parádu pro okamuru a cibulku z lidu a posedávají při..i po a i spí...a vyjeví svůj rozsudek - rozsudek krávy libující si v bleskově bulvárních ostouzeních obžalovaných takovými tupými nemehly jako ištván bajgar a toho třetího vola si ani nepammatuju..nečas je čestný chlap...důstojníci rozvědky ve srovnání s blby z justice vycházejí jako vtipní stateční kluci a paní nečasová jana je žena od rány.. bajgar ištván nevejdou do dějin....ani tak ani onak

L. Zemek 27.5.2015 10:57

Pan Čistý...

V případě pana Nečase je zbytečné čekat na rozsudek soudu. Sám se dostatečně potrestal tím, že se oženil s takovou osobou, jakou je paní Nagyová.

Žít s takovou osobou = trest v  III. nápravně-výchovné skupině s ostrahou.

J. Kavalír 27.5.2015 12:34

Re: Pan Čistý...

Jak pro koho, ten submisivní jouda svoji dominu evidentně potřebuje.

K. Janyška 27.5.2015 10:56

Neznám morálnějšího politika u nás,

než je Petr Nečas. Je mi ho upřímně líto. Dostal se do osobních kleští a nebylo řešení. Viním za jeho pád jeho první manželku... Dzp.

P. Khail 27.5.2015 13:20

Re: Neznám morálnějšího politika u nás,

Tak to je fakt světový objev, to snad zatím nikoho nenapadlo.

V. Váňa 27.5.2015 18:20

Re: Neznám morálnějšího politika u nás,

Vážený pane Janyško, můžete mi říci (napsat), o jaké morálce to hovoříte?

Mám tomu rozumě tak, že premiér této země, který nechá řídit vysokou personální politiku (tedy dost citlivou politiku)svou partnerkou, že je nejmorálnější politik u nás?

Mě nevadí, že měl poměr se svou nejbližší podřízenou a je mi u zad, jakými milými slůvky se vzájemně častovali. Do toho mi nic není a ač souhlasím s tím, že odposlechy zazněly v rámci souzené věci správně, tak velice nesouhlasím s tím, že byly dány v plen veřejnosti.

Ale mám pocit, že je mi hodně do toho, když namísto pana čistého, který byl v rámci jakés takés demokracie zvolen premiérem, vybírá šéfy státních orgánů, rozvědky a pod. jeho konkubína. A pokud tak činí ovlivněna nikoli svými morálními a politickými postoji, nýbrž darovanými šperky a kabelkami, tak to už mi připadá opravdu za hranou.

Máte-li tento postup za morální, je mi Vás líto.

K. Janyška 27.5.2015 20:57

Re: Neznám morálnějšího politika u nás,

To nemá s morálkou Nečase co dělat, nemusel to dokonce ani vědět, kromě toho, že jasně vidím, že se nic tak mimořádně nemorálního nebo dokonce nepřátelského státu nestalo. Každý má své známé, vy ne ? Dzp.

F. Šimek 27.5.2015 10:45

Nejhorší je to, že tak lže

Tvrdil  :  nic s Jaňulkou nemá, je věřící, miluje jen svojí ženu a svoje čtyři děti. Zásahovka v kuklách Jaňulce prej beranidlem vyrazila dvéře, rozházela postel, než jim jí dát klepeta. Nakonec- nebyl sám. Topolánek taky Talmanovou skoro neznal. Bendl dokázal jen zbušit bejvalku. Nemají to odeésáci v genech ?

H. Gene 27.5.2015 10:46

Re: Nejhorší je to, že tak lže

Lžeš.

F. Šimek 27.5.2015 10:54

Re: Nejhorší je to, že tak lže

takže já když jen opakuju, co jsem slyšel-myslím, že i tys to musel slyšet, pokud nejsi hluchej. Dokonce to vysílají i pro hluchý ! Hawkins Gene- už se zase jmenuješ jinak ?

Holcman 30.5.2015 18:12

Re: Nejhorší je to, že tak lže

:-)))

F. Navrátil 27.5.2015 15:32

Re:Ochrana osobních údajů a osobních rozhovorů

bych se domníval, že spolu úzce souvisí. Pane Šimek, velmi by mě zajímalo, co byste říkal, kdyby osobní rozhovory každého z nás byly předkládány široké veřejnosti k "nestrannému" posouzení a kritice. Mě osobně uráží, jestliže po dvouletém hledání nezákonností, které byly důvodem k monstrózní policejní akci na Úřadu vlády a Vojenském zpravodajství, jsou nám předkládány doslova pavlačové drby, které jsou pastvou pro hlubokomyslné úvahy lůzy. O co jednodušší je posuzovat práci vrcholných politiků podle ekonomické a demokratické kondice státu a ne podle zveřejňování osobních a intimních projevů, které byly získány bez toho, že by krom pádu pravicové vlády, prokázaly cokoliv nezákonného. Pokud tento exces vyšumí do ztracena a nikdo z bezprostředních pachatelů nebude potrestán je cosi "shnilého ve starém státě Dánském".