23.10.2020 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

POLITIKA: Nové poměry podle Babiše

Andrej Babiš je snadným terčem, už jen pro svoje nekonformní pobývání na výsluní. Jedni mu vyčítají kontroverzní minulost, druzí takřka nulovou orientaci ve státním rozpočtu, již přiznává i veřejně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Chaloupka 7.2.2014 9:35

Ač nejsem Babišův volič, nerozumím té touze udělat z něj

stejného šaška, jako byli ti před ním. Babička říkala, že u nich na vsi byl starostou nejbohatší sedlák, protože jej ostatní považovali za nejlepšího hospodáře (dle výsledků jeho práce). Proto mu svěřili vedení obce. O nějakém střetu zájmů nebylo ani řeči, protože ten starosta byl pod drobnohledem celé obce.

Dnes novináři neumí nic jiného, než žvatlat o středu zájmů jen proto, že Babiš něco vlastní. Jak to, že nevadí soukromý zemědělec na ministerstvu zemědělství? Vždyť na rozdíl od Babiše je rozhodně "potřebnější"? Obávám se, že jde jen o tu naši novinářskou smečku, která se vždy honí za jednou kostí. I proto zřejmě na tiskovkách ty tzv. novináře nezabírají, abychom neviděli tu hrůzu. Včera ani nevěděli co Singr na tiskovce říká, takže jediný dotaz padl od nějakého cizince (bohužel nezabraného ani nepředstaveného). Ostatní asi vůbec nevěděli, na co se zeptat.