19.8.2019 | Svátek má LudvíkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Nenechme se zmástŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 33, poslední: 8.1. 2011 9:59, přehled diskusí

Re: Pane Haasi, Vase clanky si vzdy prectu. Pojdme si zaspekulovat ...:
Autor: J. Urban Datum: 6.1.2011 8:43

Odejdou s plnými kapsami a zamoří jinou polit. stranu.

Pane Haasi, Vase clanky si vždy prectu. Pojdme si zaspekulovat ...:
Autor: K. Podhajský Datum: 6.1.2011 9:54

Velice výstižné a pravdivé pane Panský, není co dodat. A zda se opět ODS postaví na nohy? Myslím si, že na kolena hned tak neklesne, když vůbec. V dimenzích zapšouklého Česka, je to velká strana převážně podnikatelů různých velikostí, kteří využívají politické strany především k navazování obchodních kontaktů a k osobnímu prospěchu. Nic víc je prakticky nezajímá a když ano, jde jen o předstírání. Mají svojí "modlu" otce zakladatele, který je jejich rádcem a ideologickým vůdcem. Jejich strukturovanost a počínání lze bez obtíží přirovnat k mafii. Bylo by naivní si myslet, že když mají "zdravé jádro", tak nemají "schnilé jádro".

Věřím tomu, že to druhé jádro je v převaze a je pro mne nepředstavitelné, že by ti kteří tdo něho patří se vzdali dobrolně moci, vlivu a pořadníku u koryt!

Pane Haas:
Autor: J. Pudil Datum: 6.1.2011 2:02

Přirovnání politické situace v "Českém Absurdistánu" k zákeřné rakovině považuji za velice příhodné. Nemoc je již značně po těle a orgánech rozlezlá a nelze jednozna-čně tvrdit, že "ještě" zdravá část organismu (velikost lze jen těžko spolehlivě odhadnout) bude mít dostatek sil a vůle se ubránit a rakovinu z těla eliminovat. Dle mého soudu, naděje na vyléčení tipuji tak na 50:50 a to jsem hodně velký optimista. Zdravím a přeji P.F. 2011.