3.12.2021 | Svátek má Svatoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ivo 26.4.2009 23:02

pecina

Pecina může vzít i tři úřady , protože všechny státní zakázky jsou stejně zkorumpované a on dohlíží aby se na to nedošlo.

HONZA 26.4.2009 20:18

Nemuze

Je to ten, ktery Rathovi radil, jak nevybirat regulacni poplatky. Nemuze sedet na zadne zidli!

čm 26.4.2009 18:16

Může ? Musí!!

Na jednu židli se jeho vypasená (Y)ani nevejde. Zrovna takovëj vepř s náma jezdí autobusem a taky zabere dvě sedačky

egi 26.4.2009 17:08

vidět Pecinu

včera v televizi, jak dává rozhovor na golfovém hřišti v triku a rukavicích golfisty bylo naprosto vypovídající. A to ten golf hraji, i když blbě. Byl nadutý, suverenní až hanba. Možná že by obě funkce řídíl z tohoto hřiště

Bolek 26.4.2009 15:38

Říká se tomu také "sedět jednou prdelí na dvou svatbách".

Jaromír Vaculík,Bezručova 842, 6 26.4.2009 14:50

přspěvek k sedění na dvou židlích

Pořád se obchází skutečnost,že vůbec nikomu nejde o nějakou ČR,ale o nemravný až sprostý příjem peněz.Vždyˇti vlády a funkcíchtivý ( nevím jak je nazvat ) se doslova koupou v penězích a furt mají málo.Proč nedělají něco jako třeba čestnou funkci.To už dnes neexistuje nebo co ?Nikdy jsem nebyl komunista,ale teď bych je alespoň na pár let pustil k moci ať ten kocourkovský chlívek trochu pročistí. MUDr.Ráth to začal a druzí to po něm radostně opakují.Koho ale volit když je to stále horší a horší?

mirek1 26.4.2009 14:56

Re: přspěvek k sedění na dvou židlích

AndyP 26.4.2009 16:29

Reale teď bych je alespoň na pár let pustil k moci ať ten kocourkovský chlívek trochu pročistí

máte pocit, že by to udělali? Mladá Konečná lítá už druhé volební období domů letadlem, využívají všech výhod, platů, bytů, garáží, slev...proč myslíte, že by byli jiní? Zajděte se podívat na strahovský stadion, přístupovou cestu dodělávanou extra pro papaláše. Navštivte na Malvazinkách vilu po prez. Novotném, kterou nafasovoval komunistický ministr zdravotnictví Prokopec, za peníze určené  pro děti na ozdravné tábory si nechal přistavět depandance...po sametovce si barák samozřejmě nechal...navštivte nemocnici na Homolce, která byla určena jako Sanopz- a vedle válečné baráky Motola, které musely stačit těm co nebyli komunističtí pohlaváři...a  pak přijďte říci znova, že by něco pročistili.

Miloš. 26.4.2009 13:40

Ministr vnitra který obchází zákony?

Mě ještě vadí jeho propojení na socany,kterým pomáhal obejít zákon při neplacení poplatků ve zdravotnictví.Takový ministr vnitra je nám opravdu na nic,každý zákon se pak dá krásně obcházet a anrchie nám moc nepomůže nejenom v krizi.

JaS 26.4.2009 11:55

Paroubek nezboural současnou vládu proto,

aby sestavil jinou, která by měla fungovat. Jemu záleží na tom, aby nefungovala (například aby ministr vnitra nenechal vyšetřovat levárny, které by Paroubkovi byly nepříjemné)! Proto může Pecina klidně sedět na dvou židlích!

AndyP 26.4.2009 13:36

Re: Paroubek nezboural současnou vládu proto,

no ale trochu by měla fungovat, aby mohl Paroubek před volbami tvrdit, že tu úžasnou letní vládu zařídil on.  Pecina je asi nejkontroverznější figura v té vládě ( premiér přes své silácké řeči, jak SE ROZHODNE, SÁM URČÍ ble ble evidentně jen poslouchá, co mu kdo nařídí), Pecina je dokonce tak kontroverzní postava, že by neměl být ani na tom antimonopolním úřadě- a to nemluvím o tom, že s tou tlustou neoholenou rudou hlavou vypadá jak ochlasta z wilsoňáku, před tím tedy každý zločinec padne na zadek:))

Libor 26.4.2009 11:38

může

Když může chodit s Bajbišem na tajné obědy a radit mu, tak může klidně půl roku být ve vládě. Je to křivák stejný, jako všichni. Ten jeho úřad je k ničemu, jako ten o boji proti komunistům a nesmrtelnosti chrousta.

clay 26.4.2009 9:38

Může sedět Pecina na dvou židlích?

může, prdel na to má...

Bolek 26.4.2009 15:36

Re: Může sedět Pecina na dvou židlích?

Tomu co chce předvést pan pecina se také říká "sedět jednou prdelí na dvou svatbáchů.

historik 26.4.2009 7:58

politický plat

Možná by bylo dobré, kdyby byl přijat zákon, že je možno mít více politických funkcí. Ale za podmínky, že dotyčný bude pobírat jen jeden plat. A to ten nižší, respektive, v případě více než dvou funkcí, ten nejnižší. Jistě, připouštím i možnost, že v případě ministerstva vnitra, nejde o peníze, ale o dokumenty tam uložené. Tento případ by se dal ošetřit tak, že k jakýmkoli dokumentům by měl kdokoli, včetně ministra, možnost přístupu jen v přítomnosti nejméně dvou dalších osob nepocházejících z politické strany ministra.. Taktéž skartování dokumentů by musely schválit nejméně dvě další osoby také nepocházející z politické strany ministra.

PetrH 26.4.2009 11:14

Re: politický plat

Aha, povyšujete příslušnost ke straně nad službu státu. Nebylo to tu už někdy?

historik 26.4.2009 13:49

Re: politický plat

Nebylo. Pokud máte na mysli totalitu. Tedy příslušnost k jediné, totalitní straně. Dnes lze s úspěchem pochybovat, že by se domluvili, když použiji jména těch nejvyšších, Paroubek s Topolánkem a někdo třetí. To by mohlo trvat tak nevýše den, mež by to někdo využil ku vlastnímu prospěchu. Ale přes toto všechno, co jsem uvedl, možné to je. Služba státu? To už je mimo realitu. Státu už neslouží asi nikdo.

PetrH 26.4.2009 13:59

Re: politický plat

Takže by asi bylo nejlepší stát jako takový zrušit, pokud máte pocit, že ho zastoupí politické strany. Když to dotáhnete do konce, každá strana by měla jmenovat svého ministra a ti by měli pracovat tak, aby to ostatním nevadilo. V tom okamžiku by měl být rovněž paritní poměr v parlamentu a veškeré zákony přijímat jednomyslně. Tedy nepřijímat žádný.

historik 26.4.2009 18:14

Re: politický plat

A nezastupují stát politické strany? Vždyť to tak je v celém světě, kde jsou volby a vládne ve volbách zvolená vláda. Ministry přece vždycky jmenuje strana nebo strany koaliční.

Libor 26.4.2009 11:41

Re: politický plat

Jeden plat? Tihle lidé by ty funkce dělali klidně zadarmo a nebo by i za ně platili. Kde se rozdělují naše daně kámošům a cupuje se státní majetek, tam se vždy něco najde. Viz příklad právníka u lesů s 9.000,- na hod. Jasně, že musí odevzadat půlku zadavatelům, ale jsou vychechtaní všichni, včetně Gandaloviče.

historik 26.4.2009 13:51

Re: politický plat

O tom dost pochybuji. Ono se zase až tak moc nekrade, aby to stačilo nahradit stálý stotisícový plat pro všechny zúčastněné. I když výjimky by se jistě našly.

P 25.4.2009 22:35

Souhlasím, že je to jedno

kdo tam bude sedět. Horší než Langer snad být nemůže, ať je to kdokoliv. Já v tom nevidím problém, ani by mi nevadilo,  kdyby tam byl příznivec ODS, který by seděl na dvou funkcích. ODS dělá jednu blbost za druhou, měla říct Paroubkovi, ať sestaví vládu sám, když ji shodil. Tímto hloupým rozhodnutím vládnout za každou cenu, předává na další volební období vládu ČSSD. To je z hlediska stratigie boje politické strany obrovská pitomost.

AndyP 26.4.2009 8:43

Re: Souhlasím, že je to jedno

co konkrétně ten Langer udělal tak hrozného, že tam nikdo horší sedět nemůže? Máte nějaká fakta k  sdělení?

Libor 26.4.2009 11:45

Re: Souhlasím, že je to jedno

Fakta?  Myslíš, aby ho zažaloval. Zeptej se Vesecké, že by mu to bylo platné, jako mrtvému kabát.  Kde žiješ. Je to tu stejné, jako kdyby jsi chtěl dřív zažalovat Gustáva Husáka.

AndyP 26.4.2009 14:11

Re: Souhlasím, že je to jedno

to ovšem není pravda. Asi si tu Husákovu dobu moc nepamatujete...

vlasta.232 25.4.2009 16:54

DĚS

ZNAČKO: FRANKU- jste k politování!!!!!!!!!!!I NEJVĚTŠÍ DEBIL- ví, že ministři vlády - jsou vždy i poslanci sněmovny!!

Jste starý hloupoučký- děda! ŠUP pro zuby do skleničky- vyměnit pamprsky- a hurá žvanit - ve prospěch komunistu- chudinko- !!!!!!!!!!!!

Hrad 25.4.2009 19:28

Re: DĚS

Vlasto, žena se stává ženou, až po roce intenzivního sexuálního života. Ten se vám zřejmě úspěšně vyhýbá. Ty vykřičníky to nenahradí. Pokuste se o toto: Dorothy Vanderbiltová - autorka knihy Finders-Keepers, poskytující ženám cenné rady v oblasti vaginálních cvičení, orálního a análního sexu je v Praze!!;-D Snad nemáte již pozdě.

clay 26.4.2009 9:41

Re: DĚS

blikáte o poznání méně, ale blbosti neubylo

jirka.s. 26.4.2009 10:12

Re: DĚS

Vlasti, ta zasmrádlá zřícenina, to je ale duševní, a pravděpodobně i fyzický úchyl, což??? 8-o

Pete Brich 25.4.2009 12:58

O toho ministra vnitra by se mohli šábnout s Drátem.

Mlýny se poslední dobou zadrhávaly a pro Roka tam za dobu, co ho neměli v ruce, tam budou haldy zajímavého materiálu do archivu Lihového domu. Pro jednoho s dvěma funkcemi práce až,až.

PB