2.12.2020 | Svátek má Blanka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
honzah 7.12.2006 21:15

Čunek for chairman!!!

Fandím Čunkovi. Parkanová je chytrá ženská, ale ze strany by možná udělala "ODS B", o Jílkovi nevím nic a Karas by stranu víc rozděloval než spojoval, i když všechna čest před tím, co v životě poznal (od šestnácti na ulici, vyhazov z vejšky z politických důvodů, apod.) Nebojím se paktu Čunek - Paroubek - Filip. Zákaz spolupráce s komunisty nikdy nezpochybnil, ale hlasovat za každou cenu proti komunistům úplně ve všem je samozřejmě nesmysl a on to právem kritizuje. Není to žádný vůdce na dlouhá léta, ale stabilizovat a jasněji vymezit stranu by během 2 - 4 let mohl dokázat. I to širší ideové rozkročení, coby jediné autenticky konzervativní české parlamentní strany by se mohlo povést...   

P 6.12.2006 23:30

Re: Nevím,nevím kdo bude v KDU vládnout

M Aston zuřivostí nevidí. Spousta lidovců byla za komunistů popravena, to se ale nehodí připomínat, že? Být lidovcem za socialismu, bylo něco jako být protistátní živel. Když to nevíte zeptejte se pamětníků. Mezi mými známými byli takoví lidé, kteří strávili spoustu let ve vězení. To co jste napsal je vůči nim velmi sprosté.

Honza V. 6.12.2006 22:37

Re: Asi nikoho nepřekvapím,

Ty budeš Zochu asi někdo z úspěšné pražské kliky co nedostala ani 5% v čele se Svobodou, viď? Jinak bys nemohl něco takového napsat. Ten člověk má jisté charisma, ale když si čteš jeho řeč přepsanou na papír, tak zjistíš, že vlastně nic neřekl a to mluví hodně dlouho! To rozhodně není dobrý předseda. A jen pro ostatní, Čunek je se Svobodou opravdový kamarád...

Oskar 6.12.2006 21:48

Re: V příštích volbách

  Asi budou mít  určitě vice protože jeho odsuzování je jenom  sbírat body   a nic jiného .Možná kdyby měli ve volbách o nějakou desetinu více a mohli pravici posilit na 102 hlasů ták už se dávno mnoha lidem  ulevilo.Takže známe volební  protilidovecké bilbordy pomohly asi hlavně  ČSSD 8-o

zoch 6.12.2006 21:42

Re: Jestlipak

Parkanová nemá podle mého soudu v KDU co dělat. Pokud jí už kooptovali,měla by mít místo na zadním dvorku. To je můj neměnný a dlouhodobý názor pramenící právě z dob ODA a 4K.Parkanová má s křesťanským pohledem na svět ( vnímáno podle jejího působení na veřejnosti ) pramálo společného. Ba spíše vůbec nic. Kamaráčoft je sice platforma neškodná,leč jen potud,pokud nezasahuje samou zásadní konstrukční podstatu partaje. Tam by podle mého měla platit zásada jiná a ten,kdo do vedení jakékoli strany je nominován,měl by patřit výlučně k ryzímu jádru a nikoli k politickému cestovateli s ruksakem.

zoch 6.12.2006 19:28

Re: Ať dopadne volba jak chce,

Jsem ve vší úctě opačného názoru. Několikrát jsem se snažil svou vizi obhájit. Ono se totiž vůbec nejedná o podporu či nepodporu komunistů.A pokud budou socialisté ještě u vlády,pak pravděpodobně umažou další polovinu volebních zisků bolševikovi a to je to hlavní tuto chvíli.Pindy ,které nastolila volební kampaň jsou vskutku jenom ty pindy.Že by se tu bolševik jakkoli začal dominantně míchat do nění v republice je vyloučeno a socialisté si dají obrovský pozor,aby něco takového nedopustili. V opačném případě totiž končí i oni jako relevantní levice.

zoch 6.12.2006 19:23

Asi nikoho nepřekvapím,

když tady napíši,že jediným člověkem,který plně koresponduje s charakterem politiky KDU a zároveň nejvhodnějším kandidátem je Cyril Svoboda.Nejméně vhodným kandidátem na cokoli je pak Kalousek. Doufám,že mu pan Kasal přestane v budoucnu umetat cestu a tento se snad vytratí...Bohužel to ale vypadá i opačně a to by byla pro tuto stranu ta poslední rána.

bp 6.12.2006 14:55

Re: Nevím,nevím kdo bude v KDU vládnout

Proč máte dojem, že pražáci Čunka nepodpoří? Vám nestačí deklarace jeho podpory jak pražským městským vedením KDU tak i vedením jednotlivých obvodů? Nelibost, která v Praze panuje vůči nekřesťanské možnádemokratce Parkanové, je zřejmá.

stará sova 6.12.2006 14:24

Ať dopadne volba jak chce,

pokud se lidovci spolčí s ČSSD a záskají vládu s podporou komunistů, je to pro ně konečná. US-DEU už za svoji nestálost zaplatila. Jediný, kdo se tenkrát bránil paktu s ČSSD, byla Marvanová. Zbytku šlo jen o koryto na 4roky. 

Kylchap 6.12.2006 12:10

Jestlipak

nejoblíbenější Parkanová zaplatila svoji část dluhů za ODA?

Malý Aston 6.12.2006 11:58

Nevím,nevím kdo bude v KDU vládnout

Staří vlci odchází na místa velvyslanců a jiných korýtek,mladí tam nejsou a neschopní schopné nikdy nepustí dopředu.Platí to pro všechny politické strany KDU také.Takže bude zvolen ten,který bude všem nejméně vadit.Mám dojem,že pražáci Čunka nepodpoří,ostatní jsou nemastní a neslaní.Možná vyhraje ta,co umí zpívat a cestuje napříč politickým spektrem,jako Marvanová,také chtěla a jak dopadla.Můj dojem je ten,že jim nic již nemůže pomoci.Ta trvalá kolaborace se všemi a proti všem od roku 1948 a možná i za první republiky se jim tak zažrala pod kůži,se se jí nemohou zbavit.Čunek by jim mohl vtisknout novou tvář ale co Kalousek a ostatní zasloužilí včetně komouše Pitharta? Mají zájem o změnu?Mám dojem že nemají.Počkáme.

Charlie 6.12.2006 10:34

V příštích volbách

budou Lidovci, pokud zvolí senátora Čunka, nad 10 %.

Elias antikomunista 6.12.2006 10:00

Re: zase se tu opakují staré lži

Však co, po příštích volbách už nám beztak bude jedno, co se děje u lidovců. Je čas udělat pá pá pá.

bp 6.12.2006 9:35

Re: zase se tu opakují staré lži

To napsala žena, takže byste jí měl vykat a používat ženský rod. Jinak máte samozřejmě pravdu...

nnn 6.12.2006 9:27

zase se tu opakují staré lži

Čunek nechce spolupracovat s ČSSD ani potažmo s komunisty, to jsi si redaktore vymyslel!!

Čunek se jednoznačně vyjádřil, že komunisti do vlády nepatří a že s jejich podporou nikdy vládnout nechce.

TAK PROČ LŽEŠ?? Protože jsi za to lhaní proti lidovcům placený, jo už chápu.

S Paroubkem se bude v politice setkávat a bude s ním muset občas jednat, tak je dobré jej zavčasu poznat, ale to znamená poznat a odmítnout, ne poznat a spolupracovat!!!

Veselý 6.12.2006 9:19

Myslím

že nám to může být  jedno.