Diskuse
POLITIKA: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J80i16ř28í 12Š97a70m33á70n84e64k
Ano.
Toť ušlechtilý politický boj ušlechtilých idejí i osobností, zákulisní čachry, kšeftování něco za něco, nevolené vlivové skupiny, zájmy byznysu a těch, co celý ten cirkus platí a hlavně předvolební boj o koryta, moc a vládu nad penězotoky na další čtyři roky.
Toť prostě praktická demokracie (vláda lidu, neboť ti, kdož nám vládnou jsou vesměs taky lidi) a praktická politika.
Zatím ovšem nikdo lepší způsob nevymyslel. Aspoň se to říká ... :-)
L50u13d90v70í95k 34B70e40n60e57š
Někdy mám dojem, že slovo analytik by mělo být nahrazeno slovem paralytik.
M13i33l21o33š 92V81a82l78e35n87t41a
Koudelka neKoudelka. Koho jiného než Babiše by tak asi Zeman mohl po volbách pověřit sestavením vlády.
Š90t36ě72p50á15n 96H98a76š60e68k
???
Máte velice malou fantazii!!!
Já si totiž umím představit situaci, kdy první bude i nějaký ten slepenec ("demogratický"). A ještě, než president Zeman řekne slůvko, tak se v tom slepenci budou rvát a ječet na sebe "kdo to víc vyhrál"!!! A budou se na tiskové konferenci shazovat ze stupínku. Kdo jako bude "sestavovat"!
Budete velice emotivní člověk. Když se díváte na teploměr ráno, na vokně, dovedete ten údaj suše přečíst, aniž byste si tam k tomu nějak dokoeficientoval Babiše, Zemana, Putina???
P41e13t83r 93K83u30b24á44č
Je to překvapivé, ale mladý Stropnický má opět pravdu.
Voliči volí parlament, ten volí vládu a té má být celý státní aparát loajální. Vláda se pak zodpovídá parlamentu a ten voličům.
Pokud naopak připustíme že státní aparát sleduje nějaké ( vyšší, nadstranické, nepolitické, ekologické, či jinak "ušlechtilé" ) (své) cíle - dříve nebo později nastane fenomén "Deep state" - tedy státní úřednící jako nevolená komora parlamentu - protivící se vládě - a navíc s tím spojený fenomén : "Vol si koho chceš, oni se kucí v Praze stejně nějak domluvěj...."
Š61t79ě84p12á38n 60H26a90š67e76k
Zajímavá poznámka!
Pouze poznamenám, že (dle mého názoru) mladý Stropnický má pravdu jednou za deset let. V politice je asi deset let. Tedy ono slovo -opět- mi nesedí.
Š69t22ě62p61á49n 90H70a17š86e70k
A někoho, kdo nebude dostávat medaile od jiné špionážní centrály!
Moje chabé znalosti mi říkají, že správného šéfa špionů se všichni vokolo bojej.
Koudelku chytili na sendviče a letenku!!! Koudelka je pedagog historie a "osmiletý vyšetřovatel". A mají ho napíchlího.
J30i37ř38í 19N60e68v43r73k17l55a
Fascinuje mě, že se tím neschopným či všehoschopnym Koudelkou zabývá tolik lidí. Nevidím v jeho práci žádný užitek, jenom škody a ostudu, už měl být dávno pryč.
Š88t97ě21p33á23n 39H32a62š19e76k
Protože "ty lidi" nemají dočeho dloubnout/Koudelkou "řeší" energetickou závislost. Politiku. Nejde tedy vlastně ani přímo a pouze o toho čučkaře Koudelku.
Jde o něco mnohem většího!
Zkráceno.
J37a40r67o19s23l17a61v 81S21t88r24m93i50s88k95a
Také mě zarazil Stropnického výrok v nedělní debatě na Primě o loajalitě tajných služeb k vládnoucí garnituře. Připomnělo mi to nedávný výrok jedné zdejší debatérky, která tvrdila, že soudy musí rozhodovat podle přání vlády! Neskutečné.
Vypadá to, že se z demokratické režimu pomalu suneme zpět k totalitě. Premiér diktátor, který nikdy neodstoupí, právní stát v jeho režii dostává na frak, jeho právníci opět hodily vidle do kauzy Čapí hnízdo, kauza Bečva zřejmě vyšumí do ztracena, atd ...
J63a38n 66Č62e82r57n39ý
Tajné služby by neměly pracovat proti legitimní vládě v zájmu opozice nebo fokonce ciziho státu.
Jinak vite prd co je totalita, k ni má blize EK.
F63r68a95n71t11i38š48e19k 68N17a97v19r42á88t68i29l
Jelínek opět uvařil nelogický guláš. V jedné větě tvrdí, že ředitel BIS má být politicky nezávislý a v jiné si pochvaluje, že Koudelak má silnou politickou podporu v opobloku. Prostě politolog.
D93u56š31a36n 58P10o64l10a36n29s97k76ý
Když už nemůžete tento blábol číst, a mluví se v něm i o písni, tak vám doporučuji tuhle, k níž jsem cosi i napsal:
R41i55c17h94a19r70d 19V75a95c76e44k
Problém je snad to, že Koudelka je víc americký, než český. A jestli člověk na takové pozici má víc hájit zájmy Česka (a zodpovídat se zvoleným českým politikům), nebo USA.
Š37t11ě25p79á11n 89H18a13š17e71k
Tou medailí Koudelka podělal všechno (u mě). Špioni nejsou filmové hvězdy s Oskarama! Od špionů cizí mocnosti!!! To dostal.
Krom toho se domnívám, že prvotřídní špionážní síť sleduje všechno, samozřejmě nikoliv se stejným úsilím.
Koudelka je herec politický.
BIS je soubor profesionálů a čučkařů. Přičemž Koudelka je čučkař. Jak poznamenal i president ČR, který se celkem vyzná v lejstrech a politice. Což se o Němcové říci nedá, o Vystrčilovi - to už vůbec.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz