27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

POLITIKA: Kdyby byl Andrej Babiš...

Předně by se vyvaroval úhybných vytáček a postavil by se žádosti o vydání čelem. Jistě by pravil: „Žádám vás, milí poslanci, abyste mě bez průtahů vydali. Potřebuji očistit své jméno od různých podezření šířících se v mediálním prostoru již rok a půl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 26.8.2017 13:14

Re: Kultura umaštěných brad s koblihovým rájem na dohled

Ale jděte pane Mertle.Tak Klaus má odpor k západní demokracii?Pokud považujete za "odpor" právě hájení západních hodnot, které likviduje to, co si říká "liberální demokracie", pak to je opravdu odpor.Pokud to nevidíte, je to váš problém.A co se týče "nevybíravého napadání protivníků", tak buď nesledujete jeho diskuse, nebo lžete.Je vždy a to za všech okolností kultivovaný, což se o Zemanovi opravdu říct nedá.Nakonec, ta vaše poslední věta ukazuje na váš protimluv.

V. Hájková 26.8.2017 13:12

Re: Kam sahají Babišovy pracky

TO JE TEDY SÍLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P. Lenc 26.8.2017 13:07

Re: Kultura umaštěných brad s koblihovým rájem na dohled

Opravdu zabedněnost?On ten Klaus je díky své inteligenci nenáviděn právě levičáckými zabedněnci, ovšem právě vám to je naprosto zbytečné vysvětlovat.

A. Nový 26.8.2017 13:03

Kam sahají Babišovy pracky

Autora protibabišovského filmu Selský rozum vyhazují z FAMU pro kritické názory.

http://forum24.cz/autora-protibabisovskeho-filmu-selsky-rozum-vyhazuji-z-famu-pro-kriticke-nazory/

V. Hájková 26.8.2017 12:38

Re: Nač ta spousta slov?

Ještě taková prkotina- jak se ničí firmy- levou rukou BABIŠE v osobě ředitele finančního odboru - na ministerstvu financí !!!!!

https://www.novinky.cz/ekonomika/447307-financni-sprava-nezakonne-znicila-firmu-ktera-mela-prekazet-chemicce-agrofertu.html

V. Hájková 26.8.2017 12:31

Re: Nač ta spousta slov?

Bohužel- vy jste natom huře:-))) Vám není co zatemňovat ! Vy v podstatě dáváte najevo, jak vám největší zloděj a lhář v této zemi konvenuje!

Ani vy si nejste schopen položit otázku kde tento slovenský komouš - přišel ke svým miliardám!

http://forum24.cz/capi-hnizdo-je-jen-zlomek-zde-jsou-prehledne-kauzy-andreje-babise/

F. Navrátil 26.8.2017 12:21

Nač ta spousta slov?

Není třeba se rozepisovat. Stačí když napíšete: "Nenávidím Babiše a tato nenávist mi zatemňuje mozek!"

J. Karlík 26.8.2017 12:05

No,

tak to je síla, človíček červicek bez osobnosti a kloudneho vzdělání. Kdyby byl chlap, p. Čunek by mohl vyprávět o čestnosti našich politiků. Vaše frustrace jeho volebními preferencemi musí být silnější, než Vaše soudnost. Ale ti nevzdelanci dole mají vymyte mozky, že, na rozdíl od Vašeho supervzdelani. Velkým nebezpečím pro občany jsou vzdělaní dobroserove Vašeho formátu. Jděte se vycpat.

V. Hájková 26.8.2017 11:55

OTÁZKA

pro vás, kteří tu hájíte slovenského komunistu- fízla/ proces s ním na Slovensku stále není ukončen/ lze dohledat na googlu- a největšího podvodníka s financemi v této zemi !

Proč se nikdo z vás nikdy nezeptal- jak tento bývalý slov. miliardář přišel ke svému jmění? Všichni jste tu omlátili SOBOTKOVI O hlavu to, že si současný předseda vlády dovolil použít čast svých cestovních náhrad - za které si koupil pitomý byt - který si muže koupit každý jen trochu šikovný a pracovitý člověk - ale BABIŠ- BUREŠ - to je něco jiného že? :-)))

http://forum24.cz/capi-hnizdo-je-jen-zlomek-zde-jsou-prehledne-kauzy-andreje-babise/

Pevně věřím, že jednou musí být tento - doslova mafián- který drze ječí- jak všichni LŽOU a KRADNU- usvědčen za všechny své podvody

J. Laták 26.8.2017 11:54

Re:

Paní Jandáková, koukám, že Vy už svůj rozum také potřebovat opravdu nebudete .., že?

P. Zinga 26.8.2017 11:46

Moje teta vždy říkala:

kdyby byly v řiti ryby, nebylo-by potřeba rybníků.

J. Novotny 26.8.2017 11:43

Kdyby byl Andrej Babiš poctivý a čestný chlap

tak by nikdy nešel do politiky. Tam pro tyto lidi není místo, protože je ti ostatní vyštípou.

A. Nový 26.8.2017 11:42

Re: pane Payne

http://echo24.cz/a/wZJB9/babis-anonymni-akcie-tam-byly-proto-abyste-neotravovali-moji-rodinu#disqusAnchor

M. Šejna 26.8.2017 11:38

pane Payne

pokud vím, tak Babiš se nebrání ztráty imunity a je pro své "vydání policejnímu stíhání". Odmítá jen vzdát se poslaneckého mandátu.

Pokud jde o údajné akcie na doručitele v případě Čapího hnízda, tak by bylo dobré, abyste uvedl zdroj této oblíbené lži Babišových odpůrců. Já jsem hledal na všech oficiálních státních webech informace o všech společnostech vlastnících Čapí hnizdo, ale informaci, že by tam byly akcie na doručitele, jsem tam nikde nenašel. Veškere okcie vlastníků Čapího hnízda byla na jméno a nikoli na doručitele. Takže vlastníci akcií jsou známí a nejsou anonymní.

A. Nový 26.8.2017 11:37

Re: Pochopitelně každý jednou skončí

Veliký majetek se jenom zcela výjimečně získává poctivou cestou.

***

Vy jste blábolista.

M. Jandáková 26.8.2017 11:27

"Kultura umaštěných brad s koblihovým rájem na dohled..."

.

Pod obrazy Vašich komických vizí skrývá se kulturnost?

P. Götze 26.8.2017 11:11

Pane autore, proc s takovymi pomatenymi predstavami vubec sledujetenpolitiku? To je nejaka forma masochismu?

A. Nový 26.8.2017 11:10

Re: Kdyby byl

Skupina odpůrců šéfa hnutí ANO Andreje Babiše vyrazila do Kroměříže, kam podnikatel podezřelý z dotačního podvodu zajel podepisovat svou knihu O čem sním, když náhodou spím. Vyjela za ním také skupina AUVA – Babišovi odpůrci již od zavedení elektronické evidence tržeb. Bylo to setkání v mnohém mimořádné, ale jednou z nejbizarnějších situací byl střet s Babišovou mluvčí Lucií Kubovičovou.

Je zajímavé, že tisková mluvčí naprosto nezvládla nepříjemnou situaci – asi po vzoru svého šéfa. Neustále jim vyčítala, že ji natáčejí. „Běžte do háje,“ zaznělo také. Kubovičová zúčastněné mj. poučila o tom, od čeho je její práce. „Já jsem tady pro novináře, ne pro veřejnost,“ uvedla.

Neustále se skupině AUVA snažila tvrdit, že o jejich účasti nevěděla. Když byla konfrontována se sdělením, že Michal Vodža byl v kontaktu s Markem Prchalem, hlavním píáristou hnutí ANO, ale zároveň mu na Facebooku odpovídal svým jménem Andrej Babiš, jala se vysvětlovat, jak je to možné. V podstatě totiž prozradila, že Babiš, který se tak rád vytahuje skvělou komunikací s lidmi, fanouškům neodepisuje.

Kubovičová popsala Babišovu metodu práce se sociálními sítěmi takto: „My sedíme všichni u jednoho stolu. Pan Babiš sedí u stolu s Markem Prchalem a říká mu, co má psát. Pan Babiš totiž neumí pracovat s počítačem.“ A aby nenechala nikoho na pochybách, tak tuto informaci, že bývalý ministr financí neumí psát na počítači, ještě dvakrát zopakovala.

U člověka, který je horkým kandidátem na českého premiéra, je to dobré vědět.

A. Nový 26.8.2017 11:04

Kdyby byl

Kdyby byl Andrej Babiš poctivý a čestný chlap ... Babiš je všechno jen ne to kdyby.

Vyžívné od druhé minuty! :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=mmgC0IjCvEo&feature=youtu.be

F. Kusák 26.8.2017 11:03

Vážení přátelé na NP,

máte jediné právo, jak vyjádřit nesouhlas s názory AB, totiž, nevolit ho. A pokud máte věcné argumenty, proč se chcete takto rozhodnout, napište je sem do diskuze. Jen bych si přál, aby to byly argumenty věcné a podložené, bez nenávistných a vulgárních emocí.

Děkuji

J. Laták 26.8.2017 10:43

Re: Kultura umaštěných brad s koblihovým rájem na dohled

Pane Lenci, Vaše nadávky mě nevadí. Ale s Vaší zabedněností byste měl něco udělat, jestli už není pozdě .., že?

A. Hrbek 26.8.2017 10:21

Ubohá Česká republika?

Nedovedu si představit, že by slovenským premiérem, primátorem Bratislavy a vlastníkem Slovanu Bratislava byli Češi.

To je Česká republika jakožto výtvor géniů Havla, Klause a Zemana na tom skutečně tak špatně?

I. Mertl 26.8.2017 10:15

Re: Kultura umaštěných brad s koblihovým rájem na dohled

Milý pane Lenci, oba ti pánové mají opravdu hodně společného, počínaje rodinnou tradicí, vzděláním, rozsáhlými vědomostmi a působením za minulého režimu, neexistenci sebekritického cítění a naopak hyperkritičností, tendencí nevybíravě napadat protivníky, velkorysým přístupem k pravdě a odporem k západní demokracii a humanitě (kdoví, kde se to v nich bere, při jejich rodinné tradici a vzdělání). Z této podobnosti vyplývá i jejich současná příchylnost k uchvatiteli AB. Jen ten VK je prostě elegantnější - noblese oblige.

K. Krejčů 26.8.2017 10:04

Nezdá se mi,

že by pan Babiš kňoural. Pokud vím, tak se občas vyjádří - když se ho ptají. Jinak celkem rozumně čeká, co s tím policie a státní zástupce udělá. A že se chce se spisy seznámit? Vy byste nechtěl, kdyby se Vás to týkalo? A nevím proč máte potřebu se o něj otírat a dělat předčasné závěry, když nikdo zatím neví, jak celá věc dopadne. Existují podložené názory, že v době, kdy se vyfabulovaný "trestný čin" měl stát, tento čin trestným vůbec nebyl. A pokud by se Babiš choval jako Mirek Dušín, dávno by v politice nebyl. Prostě by ho vyštípali.

P. Lenc 26.8.2017 9:52

Re: Kultura umaštěných brad s koblihovým rájem na dohled

A on ten podle vás "dobytek" Klaus má něco společného se Zemanem a jeho příchylností k Babišovi? Dovolím si říct, že dobytek a nenávistné hovado jste tady vy.

J. Laták 26.8.2017 9:48

Kultura umaštěných brad s koblihovým rájem na dohled

a nedouk Babiš premiérem. Přesně to (dle průzkumů VM) českého voliče přitahuje. Bože dej, aby se alespoň to hradní Jelito vyfaulovalo a ocitlo se, jako kdysi Milouš Jakeš, bez jaderného krytí .., jinak je s touto zemí Ámen. Zeman má mezi bývalými spolustraníky "své" lidi, a je známo, že mstivý stařík je dovede využít, mnohdy i teatrálním způsobem, k totální destrukci LEVICOVÉ strany, kterou kdysi údajně postavil na nohy. Podobnost s Václavem Klausem a jeho PRAVICOVÉ ODS není náhodná. Otázka proto zní, proč oba směry, ČEHÝ, i HOT takto končí? Není to proto, aby A. Babiš, hýčkané eso bolševiků pro "lepší časy", bylo vytaženo z rukávu právě nyní? Podobnost rolí dvou výDOBYTKŮ polistopadového Sametu, VK & MZ je zarážející.

P. Lenc 26.8.2017 9:17

Re: Díky pane Payne,

Přesné paní Těhanová.Včetně toho jeho kňourání.Ale, což je doslova hrůzné, milován značnou částí české populace.

D. Polanský 26.8.2017 8:22

Pochopitelně každý jednou skončí

pod polní trávou, ovšem tohle za objev těžko považovat. Na světě je bohatých Babišů hodně, jenomže když jste moc bohatý, lézt do politiky není obvykle dobrý nápad. Kdyby byl poctivý, byl by pravděpodobně chudý. Veliký majetek se jenom zcela výjimečně získává poctivou cestou. Ale to také není žádný objev. Nakonec pokud je autor poctivý, ať si to vyzkouší, zda to platí nebo neplatí.

M. Těhanová 26.8.2017 7:02

Díky pane Payne,

velmi přesná charakteristika a obraz toho človíčka Babiše.Navíc ukňouraný .

I. Dekyský 26.8.2017 4:45

Kdyby byl Andrej Babiš poctivý a čestný chlap

Byl by tuctovým, ničím nezajímavým občanem Slovenska a nikdo by ho neznal...