15.8.2022 | Svátek má Hana


Diskuse k článku

POLITIKA: Jak se Pekarová Adamová spletla

Markéta Pekarová Adamová se před nedávnem vyjádřila tak, že Maďarsko půjde cestou Česka a odstraní od moci premiéra Viktora Orbána. Jak se ukazuje, ani „sjednocená opozice“ Orbána neporazila.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hák 6.4.2022 7:10

To "rozčeření klidné hladiny české politiky" zas tak velké nebylo. Že jsou obě Markéty progresivistky se zálibou v radikálních výrocích ví každý, kdo se o politiku aspoň trochu zajímá. Navíc jela zcela v linii nové vlády, která veřejně prohlašovala záměr zhoršit vztahy s Maďarskem (protože Brusel) a mainstreamových médií, která jedou proti Orbánovi permanentní kampaň.

Že měli ostatní politici Pětikolky víc rozumu a nevyslovili své přání nahlas jako MPA, asi není až takový rozdíl.

Co se týká Polska, teď je pro Fialu a spol. velký kámoš, ale jakmile bude po válce a Poláci se zas jednou postaví Bruseli, rychle tím kámošem být přestanou.

M. Malovec 6.4.2022 8:08

Slýchávám oevšud, že ženy přinesou do politiky čerstvý vítr a politiku změní k lepšímu. Už je to tady, Němcová to začala.

J. Koubek 6.4.2022 6:23

MPA MLUVÍ NORMÁLNĚ JEN KDYŽ SE SPLETE.

P. Dvořák 6.4.2022 6:52

Ona se zásadně neplete.

M. Malovec 6.4.2022 0:53

Přes všechnu tu depresi a špatné zprávy alespoň jedna skvělá - Orbán vyhrál a bude kam emigrovat.

J. Vintr 6.4.2022 1:26

Jenže to by se člověk musel naučit maďarsky...

M. Malovec 6.4.2022 8:06

Ze zkušeností vím, že velká část Maďarů, zejména v pohraničí umí slovensky. Bohužel nechtějí.

J. Vintr 6.4.2022 0:29

Maďaři nejsou idioti. Volí politiky, kteří jednají v jejich zájmu. U nás blbci naopak zvolili politiky kteří dělají všechno pro to, aby nám co nejvíc uškodili. A ještě se najde dost hlupáků, kteří jim za to tleskají.

J. Lukavsky 6.4.2022 8:51

"Maďaři nejsou idioti. Volí politiky, kteří jednají v jejich zájmu." I Němci volili Hitlera, který jednal v jejich zájmu. A my si zvolili Gottwalda... Problém je, zda ten zájem vydrží a co za to? Bratřit se s vrahem protože mi lacino odprodá to či ono, nebo zlevní chleba? Jistěže je to momentálně výhodné. A koukat se stranou když nějací grázlové mlátí nějakou babičku na rohu jistě je momentálně výhodné, tedy až do doby kdy chytí vaši babičku nebo vás. Jak se do lesa volá, tak z něj vyběhne hajnej. J.L. end

J. Kudrnová 6.4.2022 0:25

U Pekarové není spletení žádný div. Spíše jak otevře pusu, tak se z ní linou jen nesmírné pitomosti. Je tristní, že poslanecké sněmovně šéfuje něco tak hloupého. Bohužel tento názor není jen můj, ale většiny běžných lidí. To je fakt konečná české politiky!

A. Renjascu 6.4.2022 6:54

R^

P. Brecík 6.4.2022 0:08

Pokrytecké, prolhané Polsko. Už "nekupuje" ruskou ropu. Ale Orlen má dlouhodobý kontrakt na ropu Ural. Dlouhodobý = levná cena. Tak si Polsko může dovolit mít levné PHM. Orlen rafinerie přitom zvýšila svoje marže = vydělává. Takže opět - sankce pro hloupý dav, zisky pro ty v pozadí.

J. Hanzal 6.4.2022 8:18

Ovšem zapomněl jste napsat, že Benzina patří Orlen, jen ty ceny jsou poněkud jiné. Bydlím v pohaničí a na Orlenku to mám kousek a nafta je tam cca o 8 a kousek dál od hranic až 10 Kč levnější. Proč?