23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

POLITIKA: Deklarace bezvýhradné loajality

Stalo se zvykem podzimní sezóny diskutovat o tom, zda bylo správné vydávat deklaraci loajality vůči komunistické Číně prostřednictvím všech nejvyšších ústavních funkcionářů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lepka 4.11.2016 9:34

Re: Jeden stát, dva systémy

I vy vtipálku, to jsem se nasmál, až mne břicho bolí !

Ostatně celá ta šaškárna je vyvolaná tím, že Zeman chce od Číňanů nové ledviny a játra.

Š. Hašek 4.11.2016 12:02

Re: Jeden stát, dva systémy

Celá šaškárna je vyvolána tím, že někdo vůbec nesleduje hospodářské počínání jiných ministrů, presidentů, též i královny - vůči Číně. Taky jsem slyšel, že s každým výrobkem přijede jeden čínský voják, až to zapnete, tak se nafoukne.

A hlavně nepište, že mám šikmý vočička. Ale hlavně, když je občas veselo.

S. Kalužík 4.11.2016 0:34

Ono to zní pěkně,

chybí tady ale reflexe, s někým se, bohužel, musíme "kamarádit" a buď to bude jedna z východních říší, nebo to bude západ :)

Š. Hašek 4.11.2016 8:23

Re: Ono to zní pěkně,

Co se tady pořád mluví "buď a nebo"??

Vy taky chodíte nakupovat jenom k jednomu pekaři, jezdíte na dovolenou jen do jednoho hotelu??

M. Valenta 4.11.2016 8:27

Re: Ono to zní pěkně,

Vy si asi pletete kamarádění s obchodováním pane Hašek.

V. Javora 4.11.2016 8:43

Re: Ono to zní pěkně,

Tady si hlavně autor a taky spousta dalších lidí plete obchodování s dobročinností. A to navíc v zemi, této zemi, kde je velká část dobročinnosti v rukou šmejdů dobrotrusů

Š. Hašek 4.11.2016 8:50

Re: Ono to zní pěkně,

Nikoliv, pane Valento.

Jiní tady dávají kšeftu "ideově politický rozměr". Možná vesmírné velikosti. Ehm, jaksi.

Na rovinu řeknu - i kdyby zedník smrkal na chodník, ale uměl nejrovnější zdi ve městě, jdu k němu. Tady mnozí by ho nejdříve učili (marně) používat šnuptychl. Něco jako poučovat tu Čínu (z kafírny na Malostranském náměstí). Nějak bélbé/k ničemu, ne?? Možná nám ale ti muslimové ve Francii (zatím) pomůžou tu dalekou velmoc srovnat, co říkáte?? Starosti veliké.

M. Valenta 4.11.2016 11:21

Re: Ono to zní pěkně,

Myslíte, že nesmrkající na zem zedníci co umí rovné zdi neexistují? A zkuste také jednou se podívat na svět bez muslimského šátku před očima a věřte mi, že je také nemusím a u nás v Evropě nechci.

S. Kalužík 4.11.2016 11:20

Re: Ono to zní pěkně,

No, Vy bezpochyby pro změnu pijete vodu čistou i špinavou, jíte jídlo čerstvé i zkažené a podobně!

D. Bokr 4.11.2016 0:28

Zaorálek???

Jestliže ministr zahraničí týhle země za komančů pracoval a přednášel na fakultě marxismu-leninismu v Ostravě, tak co od takové osoby čekáte?