23.8.2019 | Svátek má SandraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: České předsednictví podrazila domácí aféraŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 110, poslední: 23.3.2009 16:20, přehled diskusí

ČSSD bylo informováno jako kamarád, nebo nadřízený (kdo platí či podplácí, je šéf) dotyčného redaktora ?:
Autor: Petr Kohout Datum: 23.3.2009 7:33

Re: ČSSD bylo informováno jako kamarád, nebo nadřízený (kdo platí či podplácí, je šéf) dotyčného redaktora ?:
Autor: Jirka Datum: 23.3.2009 16:18

Všimněte si, že v naší drahé (tedy placené) veřejnoprávní TV se na bolševika Paroubka všichni třesou jak čuba na kus špeku - však nás také denodenně otravují pohledem na ten jeho bradavičnatý ksicht a nutí nás poslouchat ty jeho bláboly.

Pan Tlustý se opravdu už zcela zbláznil.:
Autor: tatina Datum: 22.3.2009 17:56

Dnes to jednoznačně dokázal na Primě v NP.Pokud tvrdí,že tato vláda neudělal shola nic,tak vědomě lže,nebo celou dobu co jej zbavili funkce ministra prožil ve vzteku v agónii.Moc mne v poslední době zklamal.Byl bych zvědavý,jak a kolik by v této koalici prosadil ze své reformy financí,školství,zdravotníctví a pod.Pokud by chtěl vládu udržet,musel by dělat kompromisy,které jsou vždy nutné,pokud vládu tvoří více než jedna strana.Neříkám,že pan Topolánek všechno dělá na 100%,ale z velké většiny se mu daří prosadit aspoň něco,jako je Julinkova reforma,penzijní reforma,stabilizace státních výdajů atd.Kdo to nevidí,tak lže,ebo je slepý.Navíc pan Tlustý asi neví,že probíhá celosvětová recese,která vznikla za mořem a má na naši strukturu velký dopad.To vše mu měl pan Šimůnek připomenout,ale bohužel se tak nestalo.Jen ho nechal špinit a ponižovat celou vládu,ve které by tak rád seděl.Dnes z něj mluvila jasně ješitnost.

Re: Pan Tlustý se opravdu už zcela zbláznil.:
Autor: LOJZA Datum: 22.3.2009 20:46

Nezbláznil se, naopak mluví naprosto přesně. Topolánek nic, ale opravdu nic nedokázal. Ani se rozvést. Nedokáže si vyřešit krizi svého manželství. Jak chce řešit krizi ekonomickou? Jste příliš zahleděn do modré barvy, což vám brání vidět objektivně.

Re: Pan Tlustý se opravdu už zcela zbláznil.:
Autor: Jirka Datum: 23.3.2009 16:20

Obávám se, že Tlustý má pravdu - volil jsem ODS ne ze sympatií k nějaké obobě, ale kvůli programu. 15% daň z příjmu, 15% DPH a další logické věci. Ale skutek nám jaksi utek, že ...

pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...:
Autor: Modrá volička Datum: 22.3.2009 13:12

Odvolání Čunka, odvolání nejlepšího ministra vlády Julínka na pokyn ČSSD.....

Re: pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...:
Autor: jirka.s. Datum: 22.3.2009 16:04

;-(Božíčku, ty jsi, žulový balvane, naprosto nezničitelný blbec! Ale to už koneckonců konstatoval už pan Werich! ;-(

http://www.google.cz/search?hl=cs&lr=&q=+site:neviditelnypes.lidovky.cz+neviditeln%C3%BD+pes+%C5%BEulov%C3%BD+aston

Re: pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...:
Autor: Modrá volička Datum: 22.3.2009 16:35

;-D;-D;-D

Re: pane Bartoni, vy jste starý v..., prostě pan Dalík je na výplatní pásce ČSSD a ĆSSD prostě s Topolánkem cvičí...:
Autor: Apea Datum: 22.3.2009 18:16

Pokud by byl Dalík na výplatní pásce ČSSD, znamenalo by to jen, že je Topolánek zcela mdlého rozumu a určitě nemá být premiérem.

Ostatně i Dalík by z této konspirační teorie vyšel jako jěstě větší blb, než jak obecně působí: takhle riskovat a podstrkávat Topolánkovi až velké hloupostí, to by snad protivníkem placený člověk neudělal.

No, jestli si Topolánek drží Dalíka:
Autor: JaS Datum: 22.3.2009 11:41

pro vyřizování ošemetných situací, tak to není jednoduché. Když má někdo jednat se sviněmi a má se pokusit dosáhnou něčeho pozitivního, tak se mu občas něco povede a něco nepovede. Kdyby byl Dalík jen takový blbeček, tak by ho asi Topolánek neposílal. Určitě je to další zkušenost!

Možná,že se jen tak normálně kočkují!:
Autor: Malý Aston Datum: 22.3.2009 10:47

Jak se blíží nějaký potlach nějaké politické strany jsem vždy v očekávání co se vynoří z archívů té nebo oné politické strany.Musí to být velká sranda pro ty,co sedí a vymýšlí nějakou volovinu.Jak na to přijdou,zavolají nějakému pisálkovi a podstrčí mu nějaké dokumenty a ten již z toho udělá pěkné divadelní představení.Jak žádný potlach není je klid,jak se začnou houfovat modří nebo oranžoví vždy pár dnů před jejich setkáním někdo příjde s udáním,pomluvou,reportáží nebo dokonce s celovečením seriálem.Musí to být sranda ten výběr,napsání scénáře,načasování a výběr nějakého debila z televize nebo novin.Jenže to má jednu velkou chybu kterou si aktéři nepřipouštějí. Nikoho ty slátaniny nezajímají jen Moravec má námět na jeho posezení v neděli u Janečka v televizi. I kdyby bylo prokázáno,že střílel Paroubek a ne ten hoteliér růžovky vždy budou volit Paroubka. I kdyby poslal Topolánek přímo Dalíka aby zastavil pohádku o Wolfovi například střelbou,modráci nikdy volit růžovky nebo rudochy volit nebudou. A ti bez barev prostě k volbám nechodí.Pro nás ostatní je každý potlach velkou zábavou neboť se vždy něco vynoří pak plave,pak se to zase ponoří a za 5 let se ukáže,že to byla volovina jako s tím starostou z Kladna kterého socani málem posadili do vězení a dnes je čistý jako Lilie.:-D

Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.:
Autor: 007 Datum: 22.3.2009 6:05

Ti jsou dnes u vlády a politicky ovlivňují kriminální kauzy korupce, jako byl Čunek, Wolf, Volf starosta z Kladna, který zaplatil soukromému hokejovému klubu desítky milionů a nyní vyšel zase čistý za Ička, jako jezule. Jak mohou vládu držet u moci lidé, kteří zprobevěřili 11 milionů dotací a vláda, místo aby je bez milosti předala spravedlnosti, je ještě kryje a posílá své dalíkovské emisary za reportéry, aby reportáže nevysílali. Malý Borman jasně říkal, že jde o miliardy. Jistě, ale neřekl již do čí kapsy. Proč myslíte, že tam stále je za poradce a nepotřebuje plat jako všichni ostatní? Za zakázky a privatizace se dá vydělat mnohem více, než miliardy, zvláště když to mají v ruce podobní lidé. Kam se hrabe Koloťuk se svými akciovými obchody za dotace. Nedivte se, že pak musí tato vláda ihned skončit v nedůvěře a podobní lidé musí být neprodleně vyměněni, bez ohledu na předsednictví. Copak nevíte, kde jezdili po dovolených a s kým se v Itálii paktovali? S lidmi, kteří perou špinavé peníze v ČR! Peníze, které podobně ukradli jako uhlobaroni a všichni ostatní miliardáři v ČR, kteří je perou v zahraničí i doma také.

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.:
Autor: modrej fták Datum: 22.3.2009 8:09

Agente 007 ještě ti nedošlo, že Dalík může být dvojí agent a v současné době, dle oblíbené Profesorovy neviditelné černé pracky trhu, se tržně přiklonil na druhou stranu, po konzultaci s Panděrem jako jediný lobista všech dob zařídí změnu vlády, když je již všechno vykradeno včetně tzv. historického národního zlatého pokladu 70 t měnového zlata v historických Přem. mincích nedozírné ceny, což se nepodařilo ani komoušům.

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.:
Autor: jirka.s. Datum: 22.3.2009 9:31

Jak tak koukám, tak tobě, vše posr/ávající ptáku, musela ta neviditelná pracka trhu uštědřit  docela parádní ránu! A evidentně přes hlavinku, viď? ;-P

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.:
Autor: modrej fták Datum: 22.3.2009 10:18

Jo jiřičku s. proč například neargumentuješ k těm 70 t zlata. došla argumentace i bez rány přes hlavinku, viď asi ses holedbal do sametu taky trabantem a dvoupokojovým družsdtevním bytem.

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.:
Autor: jirka.s. Datum: 22.3.2009 10:58

Jak chceš, blbečku:

"Následujících dvacet let cena zlata postupně klesala. V 90. letech byl tento pokles podpořen prodeji zlata z devizových rezerv centrálních bank, včetně České národní banky (profil, názory). Bylo to období globální hospodářské prosperity a nízké inflace. V tomto ekonomicky "bezpečném" klimatu považovaly banky za zbytečné držet zlato, které nevynáší, a měnily ho za jiná aktiva, která mohou plnit funkci státního pokladu a ještě vydělávat. V letech 1995 a 1996 prodala nizozemská státní banka zlato za 400 dolarů za unci. O dva roky později se ČNB zbavila 56 tun ze 70 tun zlata ze svých rezerv za 323 dolarů za unci. Prodávaly i asijské centrální banky, prodeje ohlásily Bank of England, Rakouská národní banka, prodávali Švýcaři a záměr prodat zlato ze svých devizových rezerv oznámili Francouzi. "

http://www.penize.cz/29431-zlato-je-zase-v-kurzu-a-miri-k-historickemu-rekordu

BTW: Že ty ani netušíš, kdo že nám to tu vládl v roce 1998 ??? Tedy, ne že by, naštěstí, jakákoliv vláda měla zas až tak velký vliv na rozhodnutí ČNB!

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.:
Autor: Frank Datum: 22.3.2009 11:05

Poslouchej ty 4% buzno. Že máš mindrák, je tvoje věc, ale neser se do ostatních. Ty umíš jen sprostě nadávat. Kup si lubrikační gel a mazej ke svým soukmenovcům.

Re: Českou předsednictví i politiku v ČR podráží především politici vládní strany.:
Autor: jirka.s. Datum: 22.3.2009 12:34

Áááá! DrSid se nám zase intelektuálně vodvázal. Ta jungmannovská čeština, ta nerudovská syntaxe a přímo vrchlického poetika! Je to konec konců obdivuhodné, že něco podobného jako jsi ty (http://www.gymtan.cz/zprav_0204/ds.jpg) sestaví takovéhle 4 věty! ;-D

Dalík & Topolánek versus tuctový nuly...:
Autor: Jeník Datum: 21.3.2009 20:48

Je to pořád to samý...  Neznám pada Dalíka osobně ale je mi fakt sympatickej tím jak s váma novinářskejma hydrama jedná. Zatímco přicházíte s kapsama plnejma pracně nachystanejch pastiček a citujete třikrát konvertovaný bludy z jinejch médií který předtím už desetkrát přelouskali vaši soukmenovci, pan Dalík v klidu vykládá co si myslí a jak to s ním je.  Na zdejší poměry je to neuvěřitelně svobodnej člověk. Je mi jasný že je to neodpustitelný - specielně v tom Palermu který tu panuje. 

Fandím Vám pane Dalíku. Na mou duši Vám přeju abyste mohl takovejhle bejt co nejdýl. Třeba už pořád. A vám pane Bartoni přeju aby vám ty kecy šly od ruky ještě lehčeji. Ať je pěkně vidět kdo je kdo...

Re: Dalík & Topolánek versus tuctový nuly...:
Autor: Vocílka Datum: 21.3.2009 22:18

Ano je to milý hoch!

já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: janoryna Datum: 21.3.2009 18:31

je příliš zkušený na takovéhle školácké chyby.

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: Mirka Datum: 21.3.2009 19:45

Jenže je blbej jak troky a někomu se to hodí, aby jej popouzel k takovým excesům. Topolánek  asi neumí odhadnout lidi, a když je někdo kamarád, je loajální a neshodí ho. Měl by ho ale rychle vyexpedovat, ať se do ničeho  neplete

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: bubi Datum: 22.3.2009 19:37

Oni totiž nejsou kamarádi, ale jeden o druhém hodmě ví,

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: Herakleitos Datum: 21.3.2009 21:28

Posloužil dobře, vláda jde do kopru!

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: Vocílka Datum: 21.3.2009 21:40

Máte asi smůlu, silně pochybuji,že Paroubek sežene 101 hlas potřebný k vyjádření nedůvěry vládě. Nikdo z přeběhlíků ani zhrzené zelené poslankyně nemají motiv k položení vlády. Jediným nebezpečím by mohli být někteří poslanci ODS, ale nevěřím,že by k takovému radikálnímu kroku přistoupili,zejmena v situaci,kdy nevědí jak se zachová prezident.

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: modrej fták Datum: 22.3.2009 7:44

Ale ale, Vocílka kde jste kdy viděl, že jěště zdaleka nepřetučnělé prase odejde  od svého plného koryta a především prebend dobrovolně, musí být vyhnáno klackem - i tady platí oblíbena poučka Profesora a jeho bratrstva o neviditelné pracce trhu.

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: jirka.s. Datum: 22.3.2009 8:07

Zajímavá teorie! V tom případě by mne zajímalo, proč jiné, už dávno přetučnělé prase, se toho koryta tak vehementně domáhá? Že by to bylo tím, že je to prase bradavičnaté??? ;-D

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: modrej fták Datum: 22.3.2009 11:11

jiříku.s. pokud je mi známo přetučnělé prase již tolik nesežere - na špeky už má nabráno, ale vo to nejde, každé prase které začne dělat jenom tzv. pod sebe musí od koryta, ať je růžové, modré, zelené či oranžové, je zajimavé že jětě nikdo pro politiky nevymyslel omezení profesní doby u koryt, jak politických volených, tak státních, aby neztratili kontakt s privátní sférou, když o ní tak  "odorně" rozhodujou neznalí věci, jako např. navrhovatel novinářského náhubku, od středoškolských škamen zabírá místo na kandidátce a myslí, že to ma jisté, asi dědičné, jak za doby králů. Když neumí strana si vybrat své posrance a tzv. lobisty. nutno provětrat stranu jakékoli barvy. Vo tom to je  -  to je podle mého subjektivního názoru zastupitelská demokracie.

Re: já panu dalíkovi důvěřuju.:
Autor: bubi Datum: 22.3.2009 19:41

...přetučnělé prase musí být vyhnáno od koryta klackem... kdo ten kalcek vezme?