29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

POLITIKA: Babiš je hlupák

Za dlouhé roky svého života se naučil předstírat chytrost. Chytrým ovšem v žádném případě není. Stačí sledovat úroveň jeho verbálních projevů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lepka 27.6.2018 19:35

Re: To je škoda,

Tedy KSČm milý Hašku ?

D. Polanský 27.6.2018 7:09

Jak psal Eduard Bass

člověk si má bohaté lidi vážit. Volit ho nemusí, ale vážit by si ho měl, když už tak do nebe vynášíme soukromé vlastnictví a jeho nedotknutelnost.

Š. Hašek 27.6.2018 7:46

Re: Jak psal Eduard Bass

Přesné.

Pan Payne ostatně nemá na víc, než na léčení svých osobních mindráků.

Jsem nevolič Babiše.

R. Tesařík 27.6.2018 8:18

Re: Jak psal Eduard Bass

Všechny?

M. Čihák 27.6.2018 6:41

Nevím čím měříte chytrost, ale Babiš to dotáhl na jednoho z nejbohatších lidí v ČR a ještě je premiérem vlády. Vy se podle Vašeho tónu příspěvku považujete za chytřejšího? A dotáhl jste to na přednostně zverejňovaného blogera!

Š. Hašek 27.6.2018 7:46

Re:

Přesné.

M. Klas 27.6.2018 8:44

Re:

A byla v tom chytrost, nebo StB, bohatí kamarádi a další možnosti, které normální člověk neměl? Vy měříte chytrost bohatstvím? není to trochu málo?

Š. Hašek 27.6.2018 10:34

Re:

Tady nejde o měření. Články osobních výlevů s nepřesnou terminologií raději nečíst.

Prozraďte mi, co Vám rodiče vykládali o pojmu hlupák. Jsem zvědav. Pan Payne už nám to prozradil. Hlupák je někdo, kdo je podnikatel, premiér, vítěz voleb, ............ . Zkráceno.

M. Klas 27.6.2018 12:12

Re:

Co mi říkali rodiče o pojmu hlupák, už opravdu nepamatuji, snad něco podle pohádek, asi člověk, který chtěl, aby vše bylo podle něj a ostatní se mu báli říci pravdu (Císařovy nové šaty). Můžu říci, co vykládám o hlupákovi já svým pravnoučatům: je to člověk, který se nedokáže domluvit na kompromisu. Příkladem jim dávám našeho pana premiéra.

Š. Hašek 27.6.2018 16:11

Re:

Aha. Chápu. Vysvětlil jste mi, že Babiš rozumu mdlého.

Stran politického kompromisu (Váš hlavní argument) se nedokáže domluvit nějaký politolog/nepolitik Fiala z ODS. Babiš nikoho nevyhodil, to jen někdo mu "nekompromisně ani nepodá ruku". Tedy i Fiala je hlupák - hlupák neschopný kompromisu.

Babiše jsem nevolil.

M. Klas 27.6.2018 19:27

Re:

Měl jsem dojem, že se tu reaguje na článek o Burešovi a ono je to úplně jinak, jak soudím podle Vašeho klasického argumentu: "Vy zase mlátíte černochy!"

BTW: ODS jen dělá to, co od ní její voliči čekají. Vládu měl sestavit vítěz voleb, jak se tu často píše, a to byla strana ANO.

K. Pavlik 27.6.2018 2:30

Jezisikriste

Jak muze hlupak dostat ve volbach 30% hlasu? Muze autor navrhnout nekoho, podle neho, strasne inteligentniho ktery v pristich volbach ziska tez 30%? Jiste da se vymlouvat na hlupaky volice.

Mimochodem autor reaguje stejne jako moji znami kteri kritizuji Trumpa.

M. Těhanová 27.6.2018 8:37

Re: Jezisikriste

Téma rozkradené republiky rezonovalo v naší kotlině dlouho, pak stačilo vyřvávat " všeci kradnů" a mít dobrou PR agentůru, která všechno do puntíku řídila. Na to majitel moc chytrosti nepotřeboval, stačilo mít moc peněz.

M. Klas 27.6.2018 8:41

Re: Jezisikriste

Nemusí být chytrý, stačí, když má peníze a voliče si koupí PR sliby (a na to má agenturu, pokud zrovna spí).

P. Götze 27.6.2018 9:21

to meli i socani i ods. a nepomohlo.

M. Klas 27.6.2018 12:08

Re:

Promiňte, ale srovnáváte množství peněz, které je nesrovnatelné. Uvědomte si, že Bureš během 4 let v politice získal více než 40 mld. Kč. Na to žádná jiná strana nemá.

M. Prokop 27.6.2018 9:05

Re: Jezisikriste

Jak může? Snadno, získá hlasy hlupáků.

M. Jandáková 27.6.2018 1:40

Dát to do nadpisu je hloupé.

To si pak nikdo, z cílové skupiny čtenářů, nepřečte, že "V4 je ostudné společenství".

Ale třeba není Vaší ambicí oslovovat čtenáře, ale zatvrzovat vlastní názorové spojence. )

J. Lancik 27.6.2018 1:25

Za komunistu vsecko vazlo...

Ne docela pane Payne. Po porazce komunistu v recke obcanske valce CSR prijimala recke zadatele o azyl, pry na Stalinuv prikaz. Na Jesenicku zabiraly prazdne domy po vyhnanych sudetskych Nemcich.