22.1.2021 | Svátek má Slavomír


Diskuse k článku

POLITIKA: Babiš a zametená Válková

Ministryně spravedlnosti Válková v rozhovoru pro deník Právo prohlásila, že byla vedením ANO přinucena poměrně nevybíravým způsobem k rezignaci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kyselková 25.2.2015 18:45

Re: Babiš

Pane Kaine, velice s Vámi souhlasím ! Alespoň OSVČ by měli soudruhu Babišovi vystavit červenou kartu, nevolit ho a bránit se jeho teroru. Živnostníci nikdy nebudou stávkovat, jen tiše makat a snažit se přežít. Svatoušek  Babiš "ví" jak vytřískat miliardy z jejich daní. (!) Ten člověk je záhadný kšeftař ale rozhodně ne troškař.Mafru potřeboval, to je znát - hlídá a směruje dav.

Bureš nemá oponenta. Pravice je rozprášená.

J. Boleslav 25.2.2015 16:31

Re: Vytrácí se kritika z Lidovek a Dnesu ,

Nevšiml jsem si zatím, že by nám na Psu dávali nějaký náhubek. Jak se to projevuje?

J. Boleslav 25.2.2015 16:30

Re: Babiš

Dva gauneři, Bureš s Ovarem, se tak dlouho hledali, až se našli. Společně představují v daném okamžiku největší nebezpečí pro tuto republiku.

J. Boleslav 25.2.2015 16:28

Re: Stojí estébácké metody v estébácky

Já myslím, že stojí. Vždyť tolik lidí je ještě v této otázce naprosto pomýlených, jak kdysi říkali Burešovi soukmenovci.

K. Janyška 25.2.2015 16:11

Re: Není se co divit.

Chybí vám i jen základní vzdělání ve věci. Problémem používaného modelu demokracie, coby správy věcí veřejných, a ničeho jiného se nesmí týkat, občany řídí soukromé právo, že vůbec nerespektuje, že lidský svět je spontánním řádem a ne organizací. Většinové hlasování o věcech, které ho vůbec nesnesou, například zotročení minšiny většinou, zabití menšiny většinou a tak, je cestou k totalitě a také demokracie k ní neomylně vede. Neznáte-li však teorii spontánního řádu lidské interakce, pak nevíte vůbec co s realitou. Vždyť ona je jím řízena... Dzp.

V. Kain 25.2.2015 11:43

Re: Babiš

Souhlasím s vámi.Sobotkovi se splnil sen.Také za ním není žádná práce vidět.Když někam přijede,tak dokáže jenom vytrubovat za léta v politice naučené prázdné bláboly.Babiš bude řídit i Prahu.Krnáčová je neschopná a pro rady si bude chodit k Babišovi.Babiš je nebezpečný a proto by ho voliči měli z politiky vymést.Uvidíme s čím příjde aby si uchlácholil svoje koblihové voliče.OSVČ by mu rozhodně měli vystavit červenou kartu.

P. Čech 25.2.2015 11:30

Pokračování

Tedy, pokud paní Válková odešla z vedení ministerstva jakkoliv, bylo to v souladu s ústavou, ikdyž prezident se tomu chvíli vzpíral.Je-li špatná ústva, tedy systém, jsou špatné i důsledky.

P. Čech 25.2.2015 11:27

Není se co divit.

Všechno je věcí systému, ve kterém jsme nuceni žít. Je sice pravdou, že můžeme tento systém svobodně opustit, to bychom se však museli vystěhovat z ČR.Pokud občané nemají co mluvit do sestavování koalic a již vůbec ne do navrhování a jmenování členů vlády, dokonce ani do toho, jaké zástupce budou mít v poslanecké sněmovně, budou stále žít, pokud neemigrují, v diktátorském systému vlády a moci politických stran, které zástupci občanů nejsou a ani být nemohou. Je to všechno dáno tím, že občané ve volbách nevolí přímo své zástupce, ale přes politické strany. Strany, do jejichž kandidátek opět nemají co kecat. Je to naprosto stejný systém, jako zde existoval před listopadem 1989 pouze se dvěma malými rozdíly. Reálně zde existuje vyšší míra svobody (pouze tam, kde to pro systém není zásadní) a článek 4 minulé ústavy, který hovořil o vedoucí úloze KSČ byl v ústavě nové nahražen čl.5, hovořícím zastřeně o vedoucí úloze politických stran a hnutí obecně. O moci občanů mluví  (zde lživě) pouze čl. 2, odst1 ústavy, který však je konstatováním nepravdy. Občané totiž nemohou svou moc prosazovat prostřednictvím moci zákonodárné, výkonné a soudní, poněvadž tyto jinak demokratické moci mají zcela ve svých rukou a ovládají je politické strany, tvořící koalice. Takto to u nás je a říká-li někdo něco jiného, potom nehorázně lže.

J. Urban 25.2.2015 10:31

Stojí estébácké metody v estébácky

řízeném politickém subjektu vůbec za takovéto články? Kdo chce vidět, vidí a viděl to od začátku.

Z. Švrček 25.2.2015 9:47

Divím se, že se divíte

"Neboli, skrze jistě „nezávislá“ média je zajištěn Válkové negativní mediální obraz a následně je tvrzeno, že negativní mediální obraz je jednou z příčin jejího ukončení. Kruhová kanalizace bez vyústění se uzavřela..."   Vždyť to je přece způsob, jakým dnes převážně pracují media. Na zakázku. Je třeba vytvořit problém, kauzu, či něčí obraz (negativní, ale i pozitivní), dlouze se o tom píše a přidává se polínko za polínkem. Poté je zaplacena agentura pro výzkum veřejného mínění a ta mediálně implantovaný "názor" , či jen "jimi prezentovaný názor" potvrdí, i kdyby to bylo na pátý pokus, což se zveřejní. Tomu se všeobecně tuším říká "spindoktoring" a u nás je denodenním chlebem a modem operandi jak politiků, politických hnutí, tak firem, reklamek a mediálních konglomerátů.

K. Janyška 25.2.2015 9:15

Ano, Babišova firma řádí a českým koblihářům je to jedno.

Však ono jim to jedno přestane být... Dzp.

T. Kočí 25.2.2015 8:35

Babiš

"Ač se to možná panu Babišovi míchá dohromady, rád bych zde připomenul, že vláda, ministerstva a parlament stále ještě nejsou úplně Agrofertem"

To se mýlíte. Už jsou. Socbotka je na špagátku, je šťastný, že je premiér.V jaké profesi by se taková nula taky chytla?

Zeman s Babišem mu předložili jasné varování. V případě vyslovení nedůvěry vládě bude Babiš.

P. Lenc 25.2.2015 8:20

Nedělejme si iluze,

milovníků koblih je stále ještě mrak.Vždyť Babiš to "přece myslí tak dobře"....

J. Dvorská 25.2.2015 8:01

STBabiš

To se ještě dočkáme jiných překvapení od tohoto člověka !

A. Bocek 25.2.2015 6:19

Vytrácí se kritika z Lidovek a Dnesu ,

dávají nám náhubek na Nepsu , už zase pomalu rejeme držkou v zemi.