1.12.2021 | Svátek má Iva


Diskuse k článku

POLICIE: Šlachta odchází, konečně

Poprask kolem organizačních změn v policii a rezignace šéfa protimafiánského útvaru Roberta Šlachty je opravdu velký.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Maleček 13.6.2016 15:08

Šlachta Nečasovu vládu nezbořil ani Babišovu nepostavil

Nečase i přes zásah Šlachtova komanda nic ústavního nenutilo odstupovat. Nečas se prostě podělal v představě posměchu, že vládu místo něj řídila jeho sekretářka na základě toho, co ji kdo dal a jeho ovládala přes své mezinoží.

Už jen to, že Šlachta tohle zastavil, ho činí nesmrtelným. To, že to neskončilo obviněním a odsouzením kmotrů, kteří přes Nečasovu milenku fakticky vládli, je sice smutné, ale vzhledem k tomu jak korupce prorostla mocí zákonodárnou, výkonnou i soudní, pochopitelné. A za to Šlachta opravdu nemůže.

A současné házení Šlachty do jednoho pytle s Babišem (i pro mě odpudivou figurou) je dílo těch, kteří mají z Šlachty strach. Nemá jediný důvod Babišovi podlézat a to co Babiš nyní je, je dílo lži demokratů hlavně z ODS a ČSSD dojících stát tak, že voličstvo víc z tupé pomsty než zdravého rozumu to hodilo Babišovi a taky komoušům.

A pak opět lži demokraté z ČSSD a KDU-ČSL spolu se Zemanem dali Babišovi jeho současnou moc. A za to Šlachta tuplem nemůže.

L. Novák 13.6.2016 17:18

Re: Šlachta Nečasovu vládu nezbořil ani Babišovu nepostavil

Blábolíte hlouposti. Už zase! Viz příklad:

"...Přesně před třemi roky přišel podnikatel Luboš Pašek, přítel Romana Janouška, o padesát milionů korun. V rámci rozsáhlé razie, která skončila až pádem vlády premiéra Petra Nečase, mu je zabavili detektivové z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Dodnes nedostal Pašek zpět ani korunu, i když nebyl z ničeho obviněn. ..."

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/pri-razii-proti-kmotrum-prisel-janouskuv-pritel-o-50-milionu/r~1c4261782fc911e6888a0025900fea04/

Šlachta, Ištvan a spol. jsou představitelé naprostého bezpráví a arogance policejní moci.