18.1.2022 | Svátek má Vladislav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Němec 19.12.2010 18:52

Likvidace

Už po volbách do poslanecké sněmovny jsem tvrdil, že celá Bakalovova akce je plánovaná likvidace již neudržitelné ODS a vyčištění cesty pro "novou pravici". Veverky si svoje nahrabou a půjdou od válu a my tu budeme mít TOP09 a budeme slastně děkovat. Tedy ... já ne, ale "hospodští pravičáci" na tý vařený nudli ještě nějakou dobu budou viset. :-)

J. Tolman 19.12.2010 18:51

Výborné jako vždy

Děkuji za pěkné počtení. Souhlasím se vším, co jste napsal, plně to odpovídá tomu, co vidím já. 

J. Urban 19.12.2010 11:35

tak tuneldědek už kontruje:

http://www.novinky.cz/domaci/220101-klaus-se-zastal-skandalizovaneho-ministra-drobila.html

R. Houška 19.12.2010 11:12

Re: aféra

Na ideologickém oddělení ÚV ODS nedržej volný soboty, Navrátil??? Když už maj potřebu něco říct, tak argumenty prosím, jinak jdou na ty Haló noviny sám, chovaj se totiž přesně jako bolševik, tentokrát přelakovanej na modro, ale o tom, že jejich původní rodinná barva byla červená, o tom nemůže být pochyb.

R. Houška 19.12.2010 11:06

Re: Právě Topolánek je pro mne kmotrů král ! Dzp.

Pane Urbane, diskutovat s někým, kdo to v ODS dotáhl nejdál na placeného diskutéra v rámci dezinformační sekce tiskového odboru ÚV(nebo Celorepublikové rady, Grémia, či jak si to tam říkají) a stačí mu to k životu, nemá prostě cenu. Pro pana Janyšku se už doživotně bude z páně Klausova záchodu linout vůně Hugo Boss.

P. Lukavský 19.12.2010 9:37

Mafie, nebo normální obchod s informacemi..

Každý normální podnikatel ví, že informace je zboží, jako každé druhé.. Za informace se platí, informace se vyměňují. Bez informací jakkoliv  pojímaných, se velmi špatně podniká. Kdo to netuší, jeho problém..

Jiná věc, jak ji nazveme je nepodstatné, když do obchodu s informacemi začne přicházet vydírání, vyhrožování, uplácení. Takže, nevidím problém v samotném "kmotrovství".. Vidím základní problém v politické kultuře,množství přerozdělovaných peněz,  nedokonalých zákonech, policii a především v soudním systému - takže výraz soudní mafie je asi to co umožňuje tyto podivné praktiky.

Lze namítnou cokoliv, ale "podivuhodnou beztrestnost" za podobné delikty oddiskutovat nelze.

J. Urban 18.12.2010 23:56

Re: Právě Topolánek je pro mne kmotrů král ! Dzp.

a kdo je pro vás Klaus?

M. Dubanová 18.12.2010 22:58

Vzkaz z Bruselu,

Vyvedl mě z míry páně premiérův vzkaz z Bruselu, k poslední aféře ODS - že si je jist, že ODS hlasování o důvěře vládě "ustojí", jakoby se jednalo o nějakou drobnost a ne o ostudnou korupční aféru..

pane Hassi, podepisuji každé Vaše slovo..

M. Navrátil 18.12.2010 20:46

aféra

pane Hass, nemohl by jste již konečně přestat tady vypouštět ty Vaše bláboly a odejít (třeba na str,"Halo¨novin"-díky.)

R. Houška 18.12.2010 19:05

A kolikrát jste mu to při nějakém jednání té vaší ODS,

za jeho panování, řekl do očí. Odpovím za vás: Ani jednou, neb jste mu po celou dobu co byl u vesla lezl do zadele a záviděl. Bylo vám to ale houby platné, dotáhl jste to nejdál na stranou placeného diskutéra na NP. Po odstavení Nečase ho tu taky budete nazývat největším kmotrem?

K. Janyška 18.12.2010 18:52

Právě Topolánek je pro mne kmotrů král ! Dzp.

P. Hofman 18.12.2010 17:05

ODS = KSČ

Článek je velmi smutným ale pravdivým konstatováním skutečnosti.

Dle mého je situace naprosto jasná: zloději ve vysokých státních funkcích, toho času převážně z ODS, rozkrádají peníze nás občanů ke svému prospěchu. Opakuji, kradou naše peníze.

To je absolutně odporné a všichni by měli jít bručet. Nepůjdou, neboť systém je nastaven tak, že bručet chodí ti, co na to poukáží, či se jim nějak postaví do cesty. Žijeme v čím dál odpornější zemi, kdy, ač se to ještě nedávno zdálo býti nemožné, nastává čas úvah o porovnání se systémem minulým. A to je, milý přátelé Češi, to nejodpornější, co nás mohlo potkat.

Tomu bych byl nikdy nevěřil. ODS nám začíná připomínat časy strávené s KSČ. Ano, doba je jiná, ale hnus se vrací.

R. Houška 18.12.2010 13:41

Re: Je to tak.

To je pan Reček asi těžko, ale na rozdíl od vás pane Ševečku, pan Reček a autor tohoto článku stále věří, že 1+1=2. U vás uznání této jednoduché, nezpochybnitelné pravdy znemožňuje vaše modré vidění. Nebo to není vidění, ale výplata za "dobře" odvedenou práci?

J. Láníček 18.12.2010 13:39

K neslavnému konci se blíží ODS,

slavně by se z ní mohla vyklubat nějaká nová, tentokrát už ale opravdu křišťálově čistá a žádnými hříchy z minulosti nezatížená sestava úspěšných obrozenců. Takové zázraky se dějí, naposledy to dokázal bývalý bratr v kristu Kalousek. Hříšníci nám slíbí, že už to víckrát neudělají,  pravověrný volič  si k nim opět cestu najde. Však co jen mají mezi naším porevolučně nejschopnějším a nejúspěšnějším občanstvem vděčných dlužníků !

S. Ševeček 18.12.2010 13:32

Re: Je to tak.

Pane Rečku, Vy jste Michálkův zpovědník, nebo dokonce Bůh sám?

J. Síbek 18.12.2010 11:17

Re: Už trochu nudíte,

Myslím,že jste to vystihnul,naprosto souhlasím.

P. Zelenka 18.12.2010 10:48

ODStraňte se jim však raději z cesty!

ODS se ODStraní sama.

     Dosud si pijavic peněz ze státního tedy z NAŠEHO nikdo moc nevšímal, neboť na každého zbylo dost, stačilo si půjčit na dluh, zaměstnat, sociálně zabezpečit a sytý spokojený má boule za ušima takže neslyší, sytý spokojený usíná takže nevidí a žaludek sytého spokojeného odkrví mozek takže nepřemýšlí.

     Nyní když už není kde brát, hladový nespokojený volič bez práce tedy bez mzdy i hladový nespokojený volič s nejistou prací a sníženou mzdou prozře, a všechny pijavice minimálně nebude mít rád.

     Bohatství kmotrů a klondikepolitiků budou nyní voliči a pak jejich děti splácet dlouho a tak na ně asi dlouho nezapomenou.

ODStraňte se jim však raději z cesty!

A. Reček 18.12.2010 10:40

Je to tak.

Sleduje-li člověk vývoj  situace v ministerstvu vedenému panem Drobilem a nynější kauzy okolo Státního fondu životního prostředí v těchto dnech, pak jednoznačným výsledkem vývoje  je to, že pan premiér a nyní již exministr Drobil vzkázali státním úředníkům toto: půjdete-li proti korupci, budete na ulici !  A pokud se najde další neúplatný úředník, má si zapamatovat, že stále platí poučka - ohlásím korupci, budu vyhozen !

To, že Michálek se obrátil na premiéra, když ministrův poradce ho tlačil do nekalosti, byl logický. Přece Nečas vystřídal Topolánka ve vedení ODS jako ten, který tvrdě půjde proti korupci a to prosazoval hlavně ve volební kampani.  Dobré bylo, že žádal pomoc i od BIS, která podléhá přímo premiérovi a ta by jistě odhalila špinavé financování ODS.  Na běžnou policii se Michálek nemohl vůbec spoléhat, protože z té tečou informace jako cedníkem.

Michálek chtěl schůzku s Nečasem proto, aby se ty švindly neděly a peníze fondu nekradly. Nešlo jemu o zavření někoho, ale o už konečné zastavení té zlodějské praxe. No to se podařilo, ale Michálek jako odměnu dostal vyhazov.

S. Ševeček 18.12.2010 9:58

Už trochu nudíte,

pane Haasi. Možná jste to psal pomalu, dlouho a s klapkami na brýlích kvůlivá traumatu MT. Je to škoda - a objektivně se připojujete k honu na modrou lišku.

Škodnou české politické honitby je třeba hledat jinde.

T. Pansky 18.12.2010 1:09

Mohl by nekdo vysvetlit, co znamena transformace ...

... Státního fondu životního prostředí na Zelenou banku? Je Statni fond zivotniho prostredi soucasti statniho rozpoctu?  Jakymi prostredky je tento fond naplnovan?  Proc se transformuje na jakousi banku?  Dekuji.  top0625top@hotmail.com