27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

MÉDIA: Kroupa u Witowské

Ačkoli jsem plně vnořen do sledování povolební vnitropolitické situace v Izraeli, k níž se budu průběžně vracet, o moji pozornost se intenzivně hlásí i kauza Kroupa vs. Hamáček. Nebylo možné odolat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Červený 9.5.2021 23:37

Tedy vy jste solidně vygumovaná.

J. Červený 9.5.2021 23:33

Přesně. Seznam Zprávy by měl být zařazen na první místo dezinformačních serverů.

V. Klepetko 9.5.2021 17:08

Ano, to je přesně ten typ úvah...

Co soudíte v tomto kontextu u možnosti, že by Janek Kroupa byl tím hledaným rezidentem?

P. Čech 9.5.2021 13:43

Vymýšlet nebylo třeba naprosto nic. Stačilo ctít čl. 1, odst.2 ústavního zákona č. 327/1991 sb "O návrhu na vystoupení České republiky nebo Slovenské republiky z České a Slovenské Federativní Republiky lze rozhodnout jen referendem.".Nic více a nic méně. Bohatě stačilo vyhlásit v ČR a SR referenda o rozdělení státu. Pokud by se SR a nebo ČR vyslovily v referendu pro rozdělení státu, tento by se posléze ústavní cestou rozdělil a já bych mlčel, poněvadž se považuji za demokrata. Jelikož však došlo k rozbití (nikoliv rozdělení) státu neústavní, ba dokonce protiústavní cestou, mlčet nemohu. Nevím jak Vy, ale já byl na Slovensku naposledy v roce 1992 a potom ještě jednou v roce 2013.Moc se mi tam na rozdíl od dob předešlých nelíbilo. Zejména nutnost placení Eurem. Před rokem 1992 jsem býval na Slovensku každý rok nejméně jednou.

P. Čech 9.5.2021 13:06

Nemám žádného "guru", pane Sedláku. Pouze nesnáším, když jsou politiky osočováni lidé, bez ohledu na to jaký politický subjekt představují. V současné době jsou těmito politickými stranami napadanými lidmi zejména Babiš, Okamura, Václav Klaus ml., Majerová Zahradníková, Šlachta a všichni ti, kdo jejich občanská hnutí podporují ve snaze o zásadní změny v politice ČR. Politické strany je napadají a zostuzují v rámci odporné volné soutěže politických stran, která zcela paralyzuje činnost moci zákonodárné a výkonné. Zčásti i soudní. Přesně a jen to je totiž ta česká "demokracie".

D. Černá 9.5.2021 12:33

To byl frajer a je stále, když 10 let po smrti bolševické špíny jako jste vy pořád štve. Holt se vám rudoši zhroutil po 89 svět a od Miloše čekáte satisfakci.

D. Černá 9.5.2021 12:07

Za každou špinavostí hledej Miloše Zemana.

J. Ticháček 9.5.2021 11:44

Kristova noho

Nebudu hodnotit rozbití státu za Beneše, to je trochu jiná historie, a zkusím zavzpomínat na rozpad Československa za Klause.

Nebo zavzpomínejte sám a zkuste vymyslet, jak tehdejší situaci vyřešit jinak. Mne napadá jediné řešení: odsoudit a pozavírat Slováky, kteří se dožadovali samostatností. Takže by se ve vězení ocitlo pár desítek, nebo stovek politických vůdců. To by samozřejmě spoustu dalších Slováků dojalo až k slzám, a za nějaký čas by skončili také v báni. A za nějaký čas by nám sedělo cca pět milionů Slováků. Ale ústavní pořádek by byl, k Vaší spokojenosti zachován.

Bohužel to dopadlo jinak. Je to škoda, protože náš národ tak přišel o nějakých sedmsetpadesát tisíc pracovních míst ve vězeňské službě. Ale vzal to čert. Vyděláváme si jinak. Na Slovensko jezdíme stejně jako před rozpadem. A v podstatě jediný rozdíl je v tom, že kousek za Břeclaví se změní barvy na policejních škodovkách.

J. Novak 9.5.2021 11:15

.. zjevně "dámička" na úrovni, zdá se ;-D;-D;-D

S. Sedlák 9.5.2021 11:07

A už to dál z nich leze. Prezident připravoval Hamáčkovi cestu pro zajištění setkání Biden Putin.

Mohl by mi někdo z Kroupových kritiků vysvětlit, jak by se dalo, po přátelské návštěvě plné porozumění, vypovědět 18 ruských diplomatů?

S. Sedlák 9.5.2021 10:44

Když jste se tak rozohnil kvůli novinářské nedovednosti pana Kubíka, tak bych vám rád připoměl nedovednost vašeho guru, který podělal, na co sáhnul. Kdyby nebyl bezohledný gauner, nezastával by místo premiéra, ale dávno seděl.

Ještě k té duševní nemoci, tak ten váš gauner se neostýchal toho nemocného syna použít pro zamaskování své lumpárny. Děs, běs.

S. Sedlák 9.5.2021 10:35

Typicky si vyberete jen prodej bytu a oststní aspekty, které jsem popsal, zasklíte.

P. Čech 9.5.2021 9:59

Napsal jste to docela trefně. Hlavně tu skutečnost o vlastizradě a jejího hledání mezi našimi minulými prezidenty. Prezidenty, mezi nimiž vynikal Edvard Beneš a hlavně Václav Klaus. Je snad mezi nimi někdo jiný, než ten, který v rozporu s ústavním zákonem rozbil společný stát Čechů , Slováků a Moravanů? To je klasická ukázka vlastizrady. A podpis Lisabonské smlouvy? Smlouvy, kterou byly předány do EU poslední zbytky státní svrchovanosti a suverenity? To bylo také dílo Václava Klause. Zatímco dílo velezrádců je možno připsat Gottwaldovi, Zápotockému, Novotnému, Svobodovi a Husákovi a snad i Háchovi, vlastizradou prosluli opravdu je Václav Klaus a Edvard Beneš.Na tom nic nezmění skutečnost, že jim naše moc zákonodárná vytvořila a schválila zákony o tom, že se "zaloužili" o stát.

P. Čech 9.5.2021 9:48

Server Seznam Zprávy nemá žádný smysl číst. Stačí se podívat na jména lidí, kteří tam figurují. Samí neschopní novináři a zvláště jejich šéfredaktor. Vyžívají se jen ve spekulacích a pokud vrhnou do éteru nějakou zprávu, potom se vždy jedná o ničím nepodložená tvrzení a fantasmagorické výmysly duševně méněcenných jedinců. Co však můžeme jiného očekávat od hyenistického novináře Jiřího Kubíka, který neumí nic jíiného než přepadat a nelegálně natáčet v cizině duševně nemocného člověka? Bohužel je to příklad typického českého novináře současné doby. Novináře, který zcela podléhá dnes již překonaným ideologiím politických stran a hlavně financím svých sponzorů.

P. Han 9.5.2021 9:24

Ach jo. Kam čert nemůže, nastrčí krávu.

V. Klepetko 9.5.2021 1:19

Pane Stejskale, s velkým zájmem jsem si přečetl Vaši úvahu o Janku Kroupovi, a co píšete, je skutečně k zamyšlení... Dnes už je jasné, že ta šílená mediální konstrukce handlu "Vrbětické ticho za Sputnik a summit" bude "highly likely" cílenou dezinformací! A já jsem se společně s Ondřejem Neffem domníval, že Jankovi Kroupovi v této hře připadla nevděčná role užitečného idiota ruských tajných služeb, kterým se podařilo v mediální sféře přebít causu Vrbětice příběhem o vlastizrádném, hloupém, ale hodném Hamáčkovi, a v očích spojenců teď vypadáme jako idioti zcela neužiteční...

Njn... Ale co když je to celé jinak? V politických a mediálních kruzích se zcela vážně připouští možnost, že sprosté vlastizrádce, zákeřné velezrádce a agenty cizích mocností je možné hledat a "v přímém přenosu" nacházet i mezi současnými i minulými prezidenty naší země, ministry vlády, opozičními předáky a vražednými epidemiology v bílých pláštích. No ale potom... Bylo by překvapivé, kdyby se nakonec ukázalo, že rezidentem nepřátelské rozvědky v naší vlasti je investigativní novinář? Tím by se totiž vysvětlovalo jak je možné, (jak tvrdí například generál a bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky Jiří Šedivý) že v Kremlu měli informace s předstihem...

Velmi by mě zajímalo, pane Stejskale, zda si tuto možnost připouštíte. Přeji vám pevného zdraví a těším se na další články!

F. Jan 8.5.2021 23:38

A jak jste oslovovala věčně zlitého Havla?

P. Pavel 8.5.2021 23:37

Kalibr hamáčkova bIbství je opravdu enormní.

V. Církva 8.5.2021 21:22

Tak samozřejmě hodnotím, že jste Trumpa po volbách hodnotil bez předsudků, podle jeho politických činů. Pro nikoho není snadné se od předsudků oprostit.

Ještě se prosím zkuste zamyslet i nad tím, že slušnost a jistý styl vystupování vždy a na všechny nefunguje. Nakonec Židé na Palestince taky jen se slušností nepořídí. A hlavně, Ježíš "vypráskal" směnárníky z chrámu dokonce s pomocí biče.

Nejsem si jistý, jestli jde "vypráskat" takové křiváky jakými jsou dnešní progresivisté, co dnes řídí veřejné mínění, politiku i svět bez biče.

H. Kotaz 8.5.2021 20:35

R^ 1*

L. Stejskal 8.5.2021 18:20

Díky za upřímnost. Tím se mnohé vysvětluje.

L. Polehla 8.5.2021 17:47

Mi

T. Kohout 8.5.2021 16:21

Zatím se "provalilo" jen to, že asi l diplomat přes realitku prodával byt a i z toho v té době sešlo. A Vy píšete uplně něco jiného, asi jako pan Kroupa. To je typické, jeden vypustí bublinu, druhý k tomu něco nabalí a už se to valí veřejným prostorem jako lavina.

D. Černá 8.5.2021 16:21

....pokud mně...

D. Černá 8.5.2021 16:20

V pohodě, máte to povoleno. Ale pokud mě napíšete, jak mám oslovovat proruské kolaboranty, několikrát soudně usvedčené lháře a přiznané, věčně zlité alkoholiky nebo slovenské komunistické estébáky a práskače slušně, budu vám vděčná.

Pane prezidente a pane premiére?

T. Kohout 8.5.2021 16:14

Paní z Topky by Vám to určitě vysvatlila. Zemězdrada, vlastizrada, velezrada, vše v nejvyšším kalibru.

T. Kohout 8.5.2021 16:12

Z Vašich výroků si nechám udělat "Vybrané spisy" a budu si je číst, když se budu chtít jo pobavit. Tolik vtipu a vhledu snad nemá nikdo jiný. Dneska jste jasně číslo jedna! - Myslím Vaše podnětné myšleny i pod jinými články.

D. Černá 8.5.2021 15:57

Podle idiotů se každému, kdo pohrdá tím hradním ruským poskokem se v životě nedaří a měl by se léčit;-D

Proto ho volila ta nejhorší lůza z nejnižších společenských vrstev.

P. Dufek 8.5.2021 15:45

Je mi vás líto.Pozdravujte pana primáře.

I. Štípek 8.5.2021 14:59

Jo, občas si nevidím do huby. Po sedmdesátce se s tím už asi nic nic udělat nedá.