26.5.2020 | Svátek má Filip


Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 34, poslední: 7.4. 2020 2:59, přehled diskusí

J. Western 7.4.2020 2:59

Ohhhh 12 dilu zvastu od lidi co nic nedelaji jen se nechaji zivit od sveho chlebodarce Klause To si Klausouni poctou hahaha

Zemanovec a jeho par soudruhu se nelibi tento komentar :):) Neni podstatne kdo pod jakym jmenem je napsany jestli od nejake Sohorove nebo Baldove jak pise ten hlupec Han,ale je podstatne je,ze napsana je pravda a oni nemuzou I s Haskem spat ha ha ha ucel splnen

M. Mařák 6.4.2020 19:55

Říkám to pořád, to přece musí být jasné i malému dítěti, toto...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Eurokomisar-uderil-Chcete-akceschopnejsi-EU-v-krizi-predejte-do-Bruselu-vice-pravomoci-619659

V. Klepetko 6.4.2020 22:24

Nezněly podobné výzvy už kdysi dávno po požáru Říšského sněmu? :-))))

M. Mařák 6.4.2020 22:37

Na to je mocenská struktura EU příliš striktně demokratická, což je na jedné straně její velká slabost, to uznávám, na druhé straně je to tak ale možná lépe, řekl bych.

V. Landa 6.4.2020 15:37

Vážení v IVK, jistě potřebný pohled na Pandemii SARS-CoV-2 a "doplnění" Vašeho textu, pohledem Martina Kollera by bylo užitečné. Netušíte kde MK je, kam zmizel?

M. Mařák 6.4.2020 13:26

Každý inteligentní občan EU vidí, že doposud skvělá Lisabonská smlouva dospěla k pomyslnému stropu a ke zlepšení efektivity matičky národů EU dobrotivé je třeba nejen uzavřít smlouvu novou, ale i přistoupit k další fázi federačního procesu a odevzdat další atavistické části v dnešní době zbytečné suverenity jejích jednotlivých tzv. národních provincií, přičemž jistý stupeň samostatnosti jim bude v rámci katolické subsidarity přirozeně ponechán, Bůh ji žehnej na věky věkův a nikdy jinak amen, nebo co.

S. Donát 6.4.2020 14:20

Všeho do času. Ona i ta tisíciletá říše trvala jen dvanáct let.

Š. Hašek 6.4.2020 14:47

Přesně!

My Evropané/PražskoVídeňáci (nikoliv štrasbruseláci), kliďánko řekneme i genau.

P. Brich 6.4.2020 17:52

Pravil PR manažer poněkud zasmrádlého zboží, p. Mařák. Amen.

J. Jurax 6.4.2020 21:06

Tak, tak ... je třeba dohnat a předehnat! A semknout se v jednolitý monolit pod osvíceným vedením báťušky šéfkomisaře bruselného! Vlastně šéfkomisařky! Zařídí všem těhotenské maskáče!

M. Mařák 6.4.2020 22:01

To ne, tak totalitně jako Vy si to rozhodně nepřeji, i když i evropské impérium tak nějak coby vize ultrapravicového konzervativce Julia Evoly by samozřejmě mohlo být jednou z cest nezastavitelné evropské integrace. No, uvidíme.

D. Píšťala 6.4.2020 13:18

Voni Pružinskij dělaj jako kdyby ten virus byl jejich vlastní!

L. Kvasnica 6.4.2020 13:23

:):):---:)

P. Brich 6.4.2020 17:55

To se člověku uleví, když se vyzvrací, co, píšťalko.

M. Krátký 6.4.2020 12:20

PŠM - moc dlouhé a opakující se. Na vojně 1962-64 nám taky mluvili do duše jak nás západ ohrožuje a podobné báchorky. Zdravý, selský rozum by stačil ve třiceti slovech - hezký den - a furt mi nejdou smajlíci ?!?!?!

P. Lenc 6.4.2020 10:50

Dobré, dík.

D. Stirsky 6.4.2020 8:19

Je pikantní, že až na některá rýpnutí ohledně genderových teorií tvrdí IVK přibližně totéž, zvláště pokud jde o seniory, co jím tolik kritizovaní sluníčkáři, neomarxisté, havlojedi, neziskovky atd. Mohu plně potvrdit, že "moje" babička, za kterou jako dobrovolník docházím, je z oné samoty a nevycházení špatná. Příspěvek ukazuje to, co si už dlouho myslím. Ony obě pomyslné barikády, oprostí-li se od extrémů, invektiv typu starý Vlk či Štěpánek, urážek a nálepkování, by k sobě mohly míti daleko, daleko blíže. Možná by právě IVK mohl ocenit úlohu tolik kritizovaných "neziskovek", které právě dnes a nejenom dnes na jím zmíněné upozorňují a seniorům pomáhají, často zadarmo (Život 90, Maltézská pomoc, Krása pomoci, ČČK, katolické charity, diakonie, Člověk v tísni)

P. Victorin 6.4.2020 8:05

Je legitimní a lidsky pochopitelné, že mladý Pružinský touží po úctě spoluobčanů, zejména když při svém nesporně "slušném IQ" pociťuje, že u charakterních spoluobčanů "ztratil kredit", kvůli někdejší neomluvitelně zcestné naivní propagaci, tehdy již v USA trestně stíhaného finančního podvodníka, Čechoameričana Viktora Koženého, jako "motoru privatizace", čím finančně nevratně poškodil všechny poctivé spoluobčany při historickém startu do znovuobnovenéno soukromého podnikání a rovněž kvůli pozdějšímu nejapnému odcizení protokolárního zlatého pera prokládaného brilianty, při kterém se na presidentském mítingu v Chile, jako nejvyšší představitel ČR, nechal nachytat přítomnými kameramany všech světových TV zpravodajů.

Zmíněný, objektivně nedostatečně sebekritický, sebestředný "politický snaživec", si bohužel zcela neuvědomuje, že u charakterních spoluobčanů veškerou positivní reputaci nevratně ztratil a patrně právě proto, místo omluvy za výše naznačená fatální osobní pochybení, která by jediná od něj byla zcela na místě, se marně snaží veřejnosti zaimponovat prostřednictvím myšlenkových plytkostí, či někdy dokonce vyslovených hloupostí, na aktuální témata hýbající momentálně světem.

Do nedávna takovým tématem bylo globální oteplování, ve kterém sám sebe Pružinskij zcela vážně presentoval jako "největší žijící odbornou autoritu", byť o žádné související přírodní vědě ve skutečnosti nezná vůbec nic a nyní usiluje veřejnosti stejně pochybně zaimponovat nepřínosnými diletantskými úvahami na téma koronavirové pandemie...

I. Pávek 6.4.2020 9:05

Jsem s vámi pane Victoríne. To VK i to IVK jen kope kolem sebe při cestě na smetiště dějin. Jen kolik to ještě bude stát než tam skončí! Je stále ještě dost těch kteří tu agónii toho děda vševěda očumují.

P. Victorin 6.4.2020 10:28

Vážený pane Pávku, podle Gaussovy křivky, v každém relevantním vzorku populace, převažují v míře až cca 80% jedinci podprůměrného IQ. Uvedená všeobecně platná statistická skutečnost, vysvětluje zdánlivou historickou kuriozitu, že nepříliš vzdělaný lempl, nijak oslnivého IQ, jménem Adolf Hitler, zjevně nesmyslnými pseudovědeckými teoriemi o "nadlidech" a "podlidech", byť dokonce sám svými fyzickými parametry v ničem neodpovídal rasovému ideálu jím favorizovaného "árijce", prakticky ovládl tak kulturní stát, kterým objektivně bylo osmdesáti milionové Německo prvé poloviny XX. století.

S ohledem na výše uvedené skutečnosti není nic nepochopitelného na tom, že v nesporně poměrně kulturně vyspělé ČR, objektivně skromně vzdělaný jedinec, úspěšný absolvent tzv. marx-leninské ekonomie, čili prakticky bezcenné iracionální pavědy, nejen, že za prokazatelně napáchané škody národu doživotně "nebručí v teplákách" a "nelepí pytlíky", nýbrž dokonce opakovaně ČR representoval jako nejvyšší představitel a i přes flagrantní zneužití práva udělení presidentské amnestie na konci své vrcholné kariéry, požívá obdivu a úcty nezanedbatelné části občanské veřejnosti. Přirozeně části méně soudné a skromnějšího IQ, ve zmíněné Gaussově křivce převládající... Hezký den!

S. Donát 6.4.2020 11:09

Co prosím? Víte jak vypadá Gaussova křivka? Těch 80% jedinců s podprůměrným IQ je naprostý nesmysl. První věta blábol, dál jsme nečetl.

R. Tesařík 6.4.2020 11:33

Stačilo, že Pružinkij, dál to nemá cenu.

P. Staronový 6.4.2020 13:05

Victorin s Pávkem mají asi nějaký mindrák.

P. Brich 6.4.2020 17:59

Asi vzývali jistotu desetinásobku a zjistili, že přechytračili akorát sebe.

I. Pávek 6.4.2020 11:29

Vzpomínám si pane Victoríne, že když jsem poprvé viděl ten záznam jak lohnul to péro, tak jsem na to čuměl jak Shrek s oslíkem na otevřenou vítací skříňku do Duroku. Myslíte že je to improvizace vykrystalizovaná na IQ nebo si to naplánoval a předem nacvičil když znal dopředu protokol? A nevíte co s tím pérem udělal když se to eskamotérské číslo provalilo na veřejnost?

L. Kvasnica 6.4.2020 13:17

Moc dlouhé a opakující se. Nic jineho k tomu nemam

I. Jouza 6.4.2020 7:45

Nic nového, "moudra" jako obvykle.

Š. Hašek 6.4.2020 16:23

"Nic nového", celkem solidní zhodnocení situace.

Napsáno moudře, zkušeně, s nadhledem presidentským.

O. Rychlík 6.4.2020 7:21

Seriál čtu. Dnes čtvrtý díl a stále mně to připadá jako natažený úvod. Neustálé opakování stokrát vyřčených mouder vesměs kritizujících dnešní svět. Dobrá, třeba to tak všechno je, ale kdy přijde nějaká nová svěží myšlenka? Vždyť máte být thing tank. Ovšem produkujete texty, které jsou hodny hladového mentálně deficitního publicisty, který je placen za normostranu textu a ne za obsah na ní napsaný.

J. Western 6.4.2020 6:29

Ohhhh 12 dilu zvastu od lidi co nic nedelaji jen se nechaji zivit od sveho chlebodarce Klause To si Klausouni poctou hahaha