9.8.2020 | Svátek má Roman


Diskuse k článku

JUSTICE: Kdo brání Marii Benešovou?

Web Česká justice vydal dne 17. června 2019 pod názvem Kdo se bojí Marie Benešové?, laudatio na současnou dočasnou ministryni spravedlnosti z pera Jaroslava Fenyka, místopředsedy Ústavního soudu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kopis 25.6.2019 15:35

Tak jsem si článek přečetl

a nabyl jsem dojmu, že Němec, Grygárek, Vesecká jsou vzorové cnosti!

Zastupitel Mč 25.6.2019 12:40

Pane Dr. zkuste zapátrat v paměti....

Pane Jemelíku, sned nevyvolám " veřejné pohoršení", když v reakci na Vaše hodnocení MS paní Mgr. M. Benešové připomrnu mnohem přesvědčivější fakt, který si veřejnost pamatuje. Kde jste byl, když partaj s " vedoucí úlohou" ODS v roce 2005 odvolávala paní Benešovou z postu NSZ za to, že před vstupem ČR do EU (a mohu citovat) - velmi nahlas (na Nově) varovala před vývojem ke kriminálnímu státu, - a za zkorumpované označila některé primátory a starosty - po přijetí tzv. Opoziční smlouvy za gubernátory?.

.

J. Ptáček 25.6.2019 12:39

Obrana s výhodou

Že nenáviděla Renátu Veseckou. Podívejte se na ně. Normální chlap nebo objektivní žena to vidí. Na druhé straně bych Marii Benešovou klidně bránil. Co, když něco nehezkého vyvedu. Může se mně to hodit, jak je v Čechách, u nás na Moravě i ve Slezsku (aspoň v jeho české části) zvykem.

J. Chaloupka 25.6.2019 11:49

Můžete uveřejni jméno toho STÁTNÍHO zástupce, který

pošle k soudu něco, co v době, kdy se to stalo, nebylo trestné? Kromě toho ti "nezávislí" státní zástupci jsou čtvrtou mocí ve státu?

J. Richtter 25.6.2019 11:30

nenajde se tady někdo ,,chytrý", kdo

zpochybňuje Burešovo udavačství komunistickému gestapu?

V. Čermák 25.6.2019 12:06

Re: nenajde se tady někdo ,,chytrý", kdo

Kdopak by diskutoval s Oslem?

J. Cyrany 25.6.2019 9:32

Mohla být ráda ,

že ji Němec vyhodil, protože se měla u Komárků líp ? To jako vážně ? Neuvěřitelná argumentace.

V. Halašta 25.6.2019 8:54

A estébák prostě byl

jednou to už u Krause i přiznal a teď naopak lže, že nebyl. Jenže u tohohle patologického lháře jeho lži berou všichni jako standard, novou normu, která už nevadí. Mně teda vadí, jestli nevadí Jemelíkovi tak at to pak přizná - "nevadí mi, že premiér lže, kdy otevře hubu" podpis Jemelík

V. Čermák 25.6.2019 12:34

Re: A estébák prostě byl

STBák, pokud vůbec, tak z ekonomické sekce, Nevadí. Co vadí jsou práskači, např. současní Piráti. Takže Práskači panu Halaštovi Nevadí? Jinak ovšem na svůj Menšinový názor máte plné právo....

J. Kočí 25.6.2019 16:58

Re: A estébák prostě byl

docela mi vadí přesmyčka "registrovaný ve svazcích STB" na estébák.

Když jsem se dočetl o "soudu" na Slovensku, který prokázal na základě písemných materiálů a svědectví příslušníků STB o Babišově registraci ve svazcích, tak jsem si říkal, že v Česku by to asi neprošlo. Ční mi z tohoi záměr vyrobit něco kompromitujícího na Babiše.

Nicméně v médiích je to stále a jak je vidět, mnoho lidí tomu věří

V. Halašta 25.6.2019 8:51

Ale houby

Benešová nemusí ovlivnit causu přímým zásahem, stačí jen hrozba reforem státních zastupitelství aby státní zástupci věděli, kdo je bude při reformě posuzovat a zařazovat.

My starší si totiž pamatujeme nejen výslechy po návratu z kapitalistické ciziny ale také fungující autocenzuru, k níž nebylo zapotřebí konkrétní krok cenzury ale stačil už jen vlastní strach o budoucnost profesní či občanskou.

K. Vojtíšek 25.6.2019 8:36

Justiční mafie.

Justiční mafie v Česku je velmi silná a má téměř neomezenou moc. Postavit se justiční mafii se rovná pokusu o sebevraždu. Tady stále platí staré dobré, drž hubu a krok a nic se ti nestane. A to jaksi paní Benešová neumí. Lumpíci v řadách justice z ní mají strach. Proto ta její dehonestace.

E. Pawlica 25.6.2019 7:31

Dnes pan Jemelík u mě dobrý.

Dočtl jsem až do konce a uvedená fakta odpovídají skutečnosti. Víc není co dodat ani ad rem, ani ad hominem.

I. Dvořák 25.6.2019 2:26

Přibarvená lež...

Nechutný Jemelík. Tak dlouho se snaží zdolat prezidentský zadek a ono nic. Medajle dostává kdekdo a na něj si Miloš ne a ne vzpomenout. Zdeňku, neklesejte na mysli. Chce to vydržet. Možná by pomohlo napsat něco o genialitě víceprezidenta Ovčáčka. Něco na ten způsob, jak jste psal třeba o paní Vitáskové.

M. Šejna 25.6.2019 8:03

hulváte Dvořáku

a co třeba napsat něco k obsahu článku, hulváte.

J. Richtter 25.6.2019 9:56

Re: hulváte Dvořáku

A hele, estébácká podešev soudruh Šejna se vynořil z prde*e komunistické lůzy Ovara a hájí Burešovu roztleskáváčku Máňu.

Č. Berka 25.6.2019 11:37

Re: hulváte Dvořáku

no jestli jste článek četl a chápete psaný text, tak nechápu, jak jste došel k tomu, že tu někdo HÁJÍ Máňu? VŽDYŤ JE TO NAOPAK.

J. Richtter 25.6.2019 13:13

Re: hulváte Dvořáku

Berka voní jsou vůl. Mně ta estébácká fusekle Jemelík nezajímá, já mluvím k estébácké podrztašce, nějakému Sejnovi.

I. Dvořák 25.6.2019 15:56

Re: hulváte Dvořáku

Milý Šejno. Napsal jsem o článku až dost. Jen to chce domyslet. Nechutný Jemelík nemůže napsat nic jiného, než nechutný článek. Takže pro Vás milý Šejno, ten článek je nechutný. Navíc, téměř z každého dosavadní autorova vyjádření, lze najít jen snahu, zalíbit se hradu. A Miloš nic. Medajle padají jak kapky deště, ale na cizí zahrádky. No není to k vzteku???

J. Richtter 25.6.2019 16:20

Re: hulváte Dvořáku

Je úžasné, jak estébákovo ANO nasálo tu největší veteš a sebranku. Socanům a komoušům zmizeli voliči a Bureš pne svůj propadlý hrudník pýchou, jaké má preference. Tenhle Šejna, který tady na sebe za ty roky už vykecal snad všechno, včetně lásky k ČSSD, dnes o socanech píše poněkud expresivně a hanlivě a za komunistického udavače a dotačního podvodníka by položil život. Odpad zůstane odpadem, ať má rudo-oranžovou šálu nebo koblihu v hubě.