21.10.2021 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

JUSTICE: Ištvanistán

Ištvanovu inovativnímu pojetí spravedlnosti odpovídá socha Justice, která nemá v rukách váhy, ale má nasazena klepeta. Prokurátorský bulvár vytáhl z klobouku další skandál. Ištvanův obehraný evergreen je tu znovu a zní v plné síle.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Moravcová 27.5.2014 15:29

Mě by velmi zajímalo,

jestli chtěla paní Nagyová sabotovat republiku kabelkou modrou nebo červenou. Která z nich měla ničivější účinnost. Taky bych chtěla vědět, na co měla paní Nagyová kabelky "prý po 100 tisících", když si je nikam nemohla vzít. Zajímalo by mě, jak policista a Ištvan pozná kabelku za 100 tisíc, když nepoznají zákon o ochraně osobních údajů  a nevědí, že člověk je nevinný až do vynesení rozsudku soudem.

F. Matousek 27.5.2014 16:34

Istvanistán - Svejkistán

pí Nagyová bude zrejme obvinena z pokusu rozpoutat 3. W W. I toho je pan Istvan schopen.

Me ale dnes sokoval výrok pana Necase v dnesním clánku od pana Hulíka, který cituji:

"  prohlásil, ( Necas ), že dnes, při pohledu na referování médií o jeho vlastní trestní věci, je ochoten věřit, že Rath s tou krabicí s vínem může mít pravdu. Někdo mu tam ty lahve vína při odchodu z vilky Kateřiny Pancové a Petra Kotta vyměnil za miliony. Proč ne? "

Tak tohle kdyz prohlásí po zkusenostach z výslechú a z prekrucování fakt bývalý premier, a Rathuv kontrahend, abychom se zacali uz opravdu vsichni bát  !

J. Kanioková 27.5.2014 16:59

Jste si jist objektivní

nezkreslenou interpretací toho pána ? Já ani trochu.

Nehájím nikoho, ale sama mám dost zkušeností s tím, že něco řeknu či napíšu, s pocitem, co tím přesně myslím, a teprve po reakci druhé strany a znovu přečtení mi dojde, že to pro někoho může dostat zcela jiný význam.

A navíc - psaný text NIKDY nemůže vystihnout stopro fakt, protože k tomu chybí další souvislosti. Třeba vynechané slovo, nebo změněný slovosled. Třeba že se ten řečník ušklíbl, nebo i souvislost vět před a po výroku. ¨

J. Kanioková 27.5.2014 17:00

No, a teď

jsem si znovu přečetla váš příspěvek a vidím, že jsem zbytečně reagovala, myslíme si totéž..

J. Kanioková 27.5.2014 14:32

Dobře vystiženo, je to absolutní HNUS !

A jak přišel i vhod v předvolební době, Babišomédia nahradila kdysší Rudé Právo. Moc se to tomu oligarchovi hodilo do krámu, aby lidi co nejvíc poštval proti pravici..

F. Pavlis 27.5.2014 12:13

Pan Ištván

má evidentní presidentské krytí a co udělal, udělal na zakázku.  Teď se jen čeká, zda bude možné dokonat, nebo nechat pracovat čas a zapomenutí. Také kauza Rath se vytrácí z medií a možná i z reality...Tak to u nás chodí za všech politických uskupení. K uzoufání debilita, ale zřejmě plně funkční k tajným cílům....Mohu se i mýlit, ale dojem je to nesmírně silný a ničím umenšovan...

Z. Bureš 27.5.2014 11:28

Naprostý souhlas !!!

Výsledky "práce" novodobého JUDr. Urválka....za dva roky = 0 !!! (Docela by mne zajímalo, kolika Kč byl tento jeho nulový výkon ohodnocen na výplatní pásce....)

Ale účel byl splněn: Špína byla vržena - a padla demokraticky zvolená vláda .....aby nastoupila banda hochštaplerů a kamarádů Opilce, která stačila parádně napakovat sebe - a ještě své známé.....aby poté byla vystřídána socialisticko-estébáckou partou ....s bolševickým práskačem v těžkém střetu zájmů - na ministerstvu financí !!!

Hrůza mne obestírá.....když pomyslím na to, co nás s práskačem rudého gestapa ještě čeká.......

V. Hajková 27.5.2014 11:57

Re: Naprostý souhlas !!!

To  jsme  natom   stejně  p. Bureši!

Š. Hašek 27.5.2014 13:23

Re: Naprostý souhlas !!!

Tak si myslím, že pan Bureš vložil do pár řádků příspěvku encyklopedické heslo "2013, 2014 v České republice".

Přesné!

P. Lenc 27.5.2014 13:35

Re: Naprostý souhlas !!!

Jenom souhlas.

M. Procházka 27.5.2014 18:12

Re: Naprostý souhlas !!!

Jenom naprosto souhlasím!

P. Papež 27.5.2014 11:11

Ištván

Ištván je trapná postava naší polistopadové spravedlnosti. Hrdě s prezidentem vyhlašovali dokončení procesu s Nagyovou do měsíce. Od té doby nalézá další "závažné" věci, ale v základní kauze se to Ištvánovi nepohnulo ani o píď. Že by nic neměl? A kdo mu to z jeho nadřízených stále baští, že Ištván vyšetřuje? Metanolová aféra ukázala, že za poměrně krátkou dobu lze vyšetřit, odsoudit. Ale musí být jasné, co státní zatupitel chce. V případě Ištvána je to jen narcisismus spojený s hloupostí.

Š. Hašek 27.5.2014 13:32

Re: Ištván

Stále si lámu hlavu, zda "Ištvanakce" byla opravdu jeho akcí. A nebo naprosto geniálním tahem "aby všechno bylo jinak". Samozřejmě směrem ke právistoneomarxistům.

Stačí se podívat na dnešní stav po volbách.

A stačí sledovat, že neomarxisti, genderprávisti, šedí středysti, salonní budovatelé dobra mlčí, tedy chrochtají blahem. Bylo naplněno "děkujeme odejděte" s bláhovou nadějí na všedobro v příští pětiletce.

Kde jsou politici, novináři, kteří se nebojí říci, že rozmixováním Ransdorfa s Okamurou či Liškou (přidejme k tomu také trochu aristokracie a řepky olejky) nevznikne nic kloudného?

V. Hajková 27.5.2014 10:27

Klobouk dolu.

LÉPE  SE  TO  NAPSAT  NEDALO!

P. Lenc 27.5.2014 8:40

O tom,

že Ištvan bude "hledat" za každou cenu jsem psal již před několika měsíci.A bulvarizace případu, včetně cíleně vypouštěných "informací" vybraným novinářům sloužící k ovlivnění veřejnosti také probíhá celé měsíce.A to velice úspěšně.A o to přece této partičce st. zástupců jde.Co jiného v české společnosti se dá vždy naprosto spolehlivě proti někomu nepohodlnému použít?No přece závist, to funguje vždy.

Š. Hašek 27.5.2014 13:55

Re: O tom,

Pane Lenci,

řekněme si na rovinu, pokud šedesátiprocentní český lid bude v novinách mít celý policejní spis souseda, který má o jednu kozu více než oni, bude za mlaskání u brambůrků sledovat s vytřeštěnými zraky zpravodajství a lebedit si "ŽE KONEČNĚ NA TOHO HA-ZLA DOŠLO!".

Většina mých kolegů se dá koupit za tři pětky. Včetně absolventů by passu (promiňte, nejsem lékař, pokud tam nesedí nějaké písmenko), jak se voklepou, tak ve vládě jsou samí gauneři.  A pak na dárce těch třech pětek jen plivou (protoře jim nepřihodili (ode mě) více.

Všem stejně, šrot s pařenými brambory, pak bude dobře.

V. Lacina 27.5.2014 5:56

"Všechno souvisí se vším"

To je Lenin, ne? :)