18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

GLOSA: Vyhrál spokojený občan

Jsme země spokojených občanů. Většina voličů nechce změnu, přeje si pokračování mandátu Miloše Zemana a zachování současného stavu, zejména v regionech severní Moravy a severních Čech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Lapil 8.2.2018 12:32

Re: O co že se nezajímáme?

Neodolám: to by měl ale být důvod, proč do Ruska nebo kamkoliv jinam NEprodávat 6000 traktorů.

V. Kain 8.2.2018 12:44

Re: O co že se nezajímáme?

Také byste měl napsat proč je tak nízká nezaměstnanost.Byrokraté se množí jako tibetské houbičky v plnotučném mléce.O kolik desítek tisíc se nám namnožili a dále se množí.

V. Student 8.2.2018 13:39

Re: O co že se nezajímáme?

Z vysoké zaměstnanosti se fakt problém udělat nedá...ačkoli, máme své zkušenosti. Tady už se ohne kde co. Tak jo, do toho.

R. Franc 8.2.2018 7:51

Tak jste mi , autore, udělal jasno

Jsem rád, že jsem se od Vás dověděl, že voliči Miloše Zemana se nezajímají s "podružná témata sociální a ekonomická, jako např. nezaměstnanost, necítí potřebu zlepšovat život občanů, zdravotnictví, školství nebo péči o staré lidi". Z toho vyplývá, že voliči pana profesora Jiřího Drahoše (kromě toho, že si potrpí na tituly), jsou plni dobroty, lásky a pro ostatní lidi by se rozdali. Co to hulíte?

V. Kotas 8.2.2018 5:34

Sedláci vědí, že v kopci se nepřepřahá.

A ten kopec ( EU, multikulti, politická korektnost, atd. ), je dost dlouhý a prudký.

M. Prokop 8.2.2018 9:11

Re: Sedláci vědí, že v kopci se nepřepřahá.

Škoda jen, že je zapřaženo blbě.

V. Student 8.2.2018 9:16

Re: Sedláci vědí, že v kopci se nepřepřahá.

Ale není. Rozhodně ne tak blbě, aby se vůz zastavil nebo dokonce rozjel dolů. Tady právě pořád někdo slibuje koně silnější, lepší, skoro dokonalé...kdo tomu věří, ať tam běží!

V. Kotas 8.2.2018 11:10

Re: Sedláci vědí, že v kopci se nepřepřahá.

A vono zatím furt nikde nic.

J. Kopis 8.2.2018 5:07

Myslel autor tou změnou

Například zákon o sociálním podnikání, nebo více Evropy?