20.6.2021 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

GLOSA: Pane Paroubku...

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Pavlik 7.5.2021 1:20

Bohuzel kdyz slysim jmeno Paroubek tam se pred mnou objevi Haskuv Svejk a nejsem schopen rozumne uvazovat.

Tebe Paroubku ....

A. Koukolík 6.5.2021 12:31

V EU je to nastavené tak, že místa eurokomisařů může získat pouze ten, kdo je schopen a hlavně ochoten, zrazovat a podrážet svoji vlast ve prospěch EU. Je to stéjné jako za komunismu. A já se ptám : byl horší práskač a udavač STB nebo ti, kdo ho vydíráním a vyhrůžkami donutili ke spolupráci. ? A jsou horší i, kteří kteří se nechají podplatit penězi na zbytek živolta, nebo ti, kteří je (z peněz daňových poplatníků celé Evropy) podplatí? Můj názor je, že zavržení hodni, jsou oba.

D. Černá 6.5.2021 11:31

Všechno je podružné.

Důležité je odstranit od moci zemanovsko-estébáckou kliku a potom jim všechno spočítat.

J. David 6.5.2021 10:49

Jourová? Ženština prodejná, kdo více platí, toho obsloužím.

L. Písařík 6.5.2021 10:09

A paní Jourové posloužila k výtahu ke slávě i basa - naučila se anglicky, byla omilostněna, odškodněna a dostala místo poslance v Bruselu. A protože byla dívka přičinlivá, dále pracovala na své kariéře až k současnému postu. Že by měla taky a hlavně dělat něco pro republiku, kterou zastupovala, na to dávno zapomněla, ba dokonce odmítla, pracuje přece pro Brusel. Není sama, najdou se takoví další slejškové, třeba jeden na Zde.....

V. Novák 6.5.2021 9:36

No, nejspíš si ještě dělal o presstitutech a policii iluze.

Což bylo naivní, ale omluvitelné.

A. Renjascu 6.5.2021 9:01

Musíme si zvyknout, že jsme banánová republika a puč je zde normální součástí našeho života. Jde o nástroj, který má přimět vládu k poslušnosti či ji v případě neposlušnosti vymění. Kdo má na tom zájem je otázka, ale sarajevský atentát, Kubiceho zpráva, kabelky Nagyové-Nečasové, Vrbětice... Na náhodu je toho už příliš.

V. Novák 6.5.2021 9:38

Sarajevský atentát bych z vašeho seznamu vyloučil - to byl pouze vnitrostranický - a navíc hrubě nepovedený - puč.

A. Renjascu 6.5.2021 9:59

No ono to švýcarské konto se asi nevylíhlo v hlavě Philipa, Zelenice, ale možná v hlavě šéfa vnitra Rumla. Už tehdy byl Klaus nepohodlnej a nevykazoval dostatek české servilnosti. O utažení ekonomiky panem Tošovským a jeho pozdější odměně jmenováním šéfem FSI ani nemluvě.

L. Písařík 6.5.2021 10:11

Dyť nám tam zabili Ferdinanda a začalo nejhroznější století, to odstřel VK, to byla pouze rána z milosti.

R. Meišner 6.5.2021 8:51

....z toho pouze vyplývá, že Jourová byla kariéristka tehdy,,--a je jí i dnes. ona sama nemůže věřit tomu, co nám říká---to by byla opravdu hodně hloupá--ale když ty zlaťáčky se tak krásně lesknou, že...cink...cink...8-o

A. Renjascu 6.5.2021 9:03

O tom, kdo je Jourová snad nikdo nepochybuje...

M. Valenta 6.5.2021 9:20

Jourová je celkem vzácný jev na české politické scéně - slušný člověk. Bude tedy lepší, když příště napíšete místo "nikdo" třeba pochybuje málokdo či zanedbatelná menšina apd.

A. Renjascu 6.5.2021 9:32

Slušný člověk, který v případě potřeby udělá jakoukoliv práci. Polsko a Maďarsko má v popisu práce, ale pokud jede o Španělsko, Francii a další, tak se raději otočí a kouká jinam. Ty zmrzačení, zmlácení, zavření a odsouzení v těchto státech jí nestojí ani za zmínku. A vaše oblíbená říše, kde führer určuje kdo s kým má v jednotlivých zemích uzavřít koalici, tak to paní Jourové také nestojí ani za řeč. Hájí hodnoty EU poněkud selektivně. Jak se takovému jednání říká si odpovězte sám.

F. Navrátil 6.5.2021 8:33

Tehdy si ještě nikdo nedokázal představit, že by bezpečnostní složky spolu se spřátelenými médii beztrestně vypustily nehorázné lži s cílem ovlivňovat politickou situaci. Do té doby se takové jednání považovalo za policejní puč. Dnes už nikdo ničemu nevěří a Koudelkův pokus o puč ve stylu slovenské akce Kuciak, stejně jako vstup BIS do politické soutěže, se považuje za normální.

A. Renjascu 6.5.2021 9:06

Souhlasím, BIS v čele s Koudelkou a s Respektem by mohli dát na volební kandidátku, ale na druhou stranu, proč by se zdržovali nějakými volbami, vždyť sami mohli vidět loni v USA jakou to dalo demokratům fušku.

T. Kohout 6.5.2021 8:09

Různé věci se v průběhu času mění a nahlížejí se jinak. Vrbětice byl původně místní (český) šlendrián a po 7 letech zrání se z toho stala teroristická akce Putina. To je běžné, že časem se mnohé mění. A uvidíme za 50 let.

I. Štípek 6.5.2021 0:20

Pane Stejskale, již v diskusi pod tímto vaším textem na blogu idnes, se vám dostalo vícero upozornění, že profláklost toho zmetka ještě nebyla v roce 2006 tak všeobecně zřejmá jako je dnes. Musím tedy bránit pana Paroubka proti vašemu směšnému potahování se za triko; a to mi věřte, bránit Paroubka by mne za normálních okolností nenapadlo ani v nejdivočejších představách.

J. Kasl 6.5.2021 8:30

R^