17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

GLOSA: Máme našlápnuto k ČAR

Tak jsme se v nedělních Otázkách VM od předsedy ODS pana Fialy dozvěděli pozoruhodnou informaci – Babišův Agrofert čerpá na dotacích víc peněz, než platí na daních.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Heidlerová 14.1.2016 17:29

Re: Babiš kontra Fiala

Háááááááááááá, máte ohromný pozorovací a literární talent, po chuti jsem se zasmála. Díky. Pište.

L. Novák 14.1.2016 13:54

Re: Babiš kontra Fiala

Vzpomeňte si, jakým způsobem se někteří exoti dostali do povědomí a sympatií lidí... Miloš Zeman napřed vykřikoval o rozkradené zemi, to se líbilo komunistické klientele, která se nahrnula do ČSSD a ta později vyhrála volby. Zeman se prolhal až na Hrad...

Miroslav Sládek, Jiří Paroubek, Bohuslav Sobotka, Štěch a řada podobných se svým nenávistným komunistickým buranským stylem dostala do vrcholové politiky právě proto, že buranství je větší části voličstva sympatické. Babiš a jeho odborní poradci tohle dobře vědí, a proto se Babiš zčásti přirozeně a zčásti plánovitě taky chová jako buran. Výsledek je jasný. Popularita u méně kulturní voličské klientely.

Na tyhle darebáky platil "drsňák" Topolánek a v době Paroubkova vládnutí v ČSSD byl snad jediným politikem, který Paroubkovu bolševickému buranství dokázal čelit...

Od té doby nikdo.

V. Heidlerová 14.1.2016 17:34

Re: Babiš kontra Fiala

Máte pravdu, ale mne vždy pobaví p. Kalousek, ten dokáže taky pár výtečníků nadzvednout. Topolánka jsem považovala za dobrého politika - v té džungli byl "star".

J. Urban 14.1.2016 15:30

Re: Babiš kontra Fiala

A to jste nezažili Babiše na poradách se svými managery. Oslovování začíná u "vy K0 K0.T1". Takže v TV se ještě pořád drží.

V. Heidlerová 14.1.2016 17:39

Re: Babiš kontra Fiala

U Slováků je to oslovení jako u nás "vole, vole". Nechtěla bych být jeho zaměstnancem ani ve firmách ani na ministerstvu. Moc lidí má špatné spaní a náběh na žaludeční vředy. Ach jo.

K. Janyška 14.1.2016 9:57

O tom já, pozemský červ,

vůbec nepochybuji... Dzp.

K. Janyška 14.1.2016 9:57

O tom já, pozemský řerv,

vůbec nepochybuji... Dzp.

R. Langer 14.1.2016 7:59

Tohle muselo být jasné

každému soudnému člověku od prvního okamžiku. Bohužel soudných lidí není mnoho, v ČR jich bude tak maximálně pár stovek. :-(

Š. Hašek 14.1.2016 13:26

Re: Tohle muselo být jasné

Volby jsou volby, soudnost není obecná.

Jen doufám, že není všem dnům konec.

P. Maleček 14.1.2016 7:00

ANO - bude líp

Co chcete, Babiš jako jediný plní svůj hlavní volební slib. Že tam zapomněl připsat - mě, jde na vrub jeho nedostatečné znalosti češtiny.

K. Frauknecht 14.1.2016 7:40

Re: :-))

Tak, tak. A přes to si 24% dotázaných hlupců pořád myslí, že má málo!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-broji-proti-uprchlikum-a-stale-vede-ukazal-pruzkum-CSSD-posiluje-417102

L. Novák 14.1.2016 2:02

Chechtal jsem se, když se Babiš v jednom dokumentu

vysílaném v ČT v jakémsi podchodu či v metru bavil s mladým "somrákem", který po něm chtěl nějaké drobné... Babiš vytáhl pětitisícovku a dal mu ji, prý u sebe drobnější nemá...

A pak se divte, že tento dobrý muž je miláčkem národa... :-P