Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

KN

Kdo jsou ti vysmati Zidi v Britske televizi?

https://www.bitchute.com/video/SrZ7ynZbQexq/

Proc nemluvili zadni cesti ociti svedci krome toho majitele koser restaurace?

Pripomina to 9/11, kdy nam take od zacatku nastrceni svedci vysvetlili, co se stalo.

https://youtu.be/NzhoPpJNiAg?si=9xEyAywYokg4f54L

J49a12n 64Č89e80r83n92ý

2. 7. 2024 16:46

Autorovi v textu chybí prezident Policie Vondrášek, který na první tiskovce prohlásil že vrah z FF zřejmě našel inspiraci v Rusku. Vondráškovi to prostě politický myslí. Zatímco Rakušan stále kličkuje a lže, jak je u něj zvykem,tak policejní ředitel je odstřelován za to, že zodpovídá, za každého pěšáka na ulici.

PB

P85e37t55e 67B39r37i41c54h

2. 7. 2024 14:17

"Kdyby žádali, co by následovalo, vždyť se později ukázalo, že student K. nebyl na záznamu k poznání?"

Zbraně už měl z dřívějška připraveny na WC nebo je nesl sebou? To by snad bylo na záznamu vidět:-)

VN

Celý ten cirkus kolem Kafky mi připomíná dobový text, týkající se jiného literáta:

"Březino, Březino, tajemný pěvče,

všichni tě vzývají, nikdo tě nečte."

LB

Aston pracuje také jako spisovatel; český jazyk proto jistě zná dobře? Přesto, nemá být v nadpisu "Příspěvek ke Kafkově roku" tvar slova, jímž Kafkovi přivlastňujeme jiný? Kafkův rok - nominativ, bez Kafkova roku - genitiv, ke Kafkovu roku - dativ, atd. Ano, ke Kafkově matce ... tam je ten tvar Kafkově správně! Rok je přece substantivum rodu mužského. Co by na to řekl kvalifikovaný jazykový korektor?

LB

Požádal jsem o stanovisko Ústav pro jazyk český, kde mi bylo sděleno, že sice tvar "ke Kafkovu roku" je správný, tj. kodifikovaný, nicméně lidé prý často nahrazují správný tvar 3. pádu (dativu) nekodifikovaným tvarem pádu šestého (lokál) "ke Kafkově roku", takže se takový tvar také může považovat za správný. Jaká benevolence! Mluvte, jak chcete, pokud budete nesprávný tvar používat dost často, bude považován za správný.

FN

Neustále opakuji, že vyšetřování se nesmí redukovat na pouhý policejní zásah proti šílenému střelci. Důkladně se musí vyšetřit zejména dny a týdny před střelbou a osvětlit celou řadu otázek, na které odmítají Rakušan, Koudelka a Vonášek odpovídat. Od podivných výhrůžek vraha na sociálních sítích (které byly po jeho smrti okamžitě vymazány) až po zmatenou tiskovku bezprostředně po policejním zásahu, kde Rakušan zdůrazňoval ruskou stopu. Policie i BIS mlčí a zatlouká. Není divu, že se proto rozběhly dezinformace o tom, že se jednalo o zpackanou akci bezpečnostních služeb.

RL

Zaručeně za to může zase Putin a jeho agenti. Důkazy, jaké svět neviděl, o tom určitě vypovídají naprosto jasně! ;-D

Foto

Tohle má fakt říz. Aston ve vrcholné kondici.

TK

Musel na to sebrat určitou odvahu a zbytky nezávislého myšlení. Takovýto pamflet proti vládě jsem ještě nečetl.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz